تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۴۳۰۲۶۵
کبنا گزارش می دهد

رژه موتوری و خودرویی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر در بخش لوداب

۲
کبنا ؛همزمان با 12 بهمن سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، رژه موتوری و خودرویی امروز (12 بهمن) در شهر لوداب برگزار شد.

به گزارش کبنا از لوداب:محسن عادلی مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بخش لوداب بیان کرد: همزمان با 12 بهمن سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، رژه موتوری و خودرویی امروز (12 بهمن) در شهر لوداب برگزار شد. عادلی افزود؛ در این برنامه که ده‌ها خودرو و موتور سوار متشکل از نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم و مسئولان ادارات ونهادها بودند و با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ کشورمان بار دیگر با آرمان‌های امام(ره) و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. موتور سوران و خودروها به مانند زمان ورود امام(ره) در 12 بهمن 57 با در دست داشتن پرچم مقدس وسه رنگ جمهوری اسلامی ایران ، عکس امام خمینی(ره) ، رهبر انقلاب، روشن کردن چراغ و بوق زدن برنامه‌های جشن انقلاب را درسطح شهر لوداب آغاز کردند...

جمال روحانی بخشدار لوداب در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت : دهه فجر، دهه حماسه آفريني و اعتقاد راسخ ملت ايران به آرمان هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامي است. وي عنوان كرد: برگزاري با شكوه برنامه هاي دهه فجر در تقويت وحدت ملي و مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامي ايران تاثير بسزايي دارد. امروز پرچم انقلاب به بركت آرمان هاي امام (ره)، خون پاك شهدا و رهنمودهاي رهبري در جهان به اهتزاز درآمده و در اوج قدرت است. با وجود توطئه هاي بيشمار استكبار جهاني عليه نظام و انقلاب اسلامي ايران، اين انقلاب گسترش پيدا كرد و منجر به بيداري جهان اسلام شد و امروز بسياري از انقلاب ها از انقلاب ما درس گرفته اند.
.....
خبرنگار؛ محمد امین سجادی مقدم
نام شما

آدرس ايميل شما

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
فایل های مرتبط