تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۴۴۳۶۹۲
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی خبر داد

برگزاری گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات به منظور نظارت بر واحدهای صنفی و توزیعی شهرستان بهمئی

۰
کبنا ؛رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی از گشت مشترک بازرسی با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی خبر داد.
به گزارش کبنا، ارسلان عباسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی گفت: گشت مشترک بازرسی و با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف در برنامه های زمانبندی و مشخص شده طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار در مورخه ۲۹ دیماه ۱۴۰۰ از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی بعمل آمد که منجر به تشکیل ۱۲ پرونده تخلفاتی شامل گرانفروشی، عم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و عدم ارائه فاکتور خرید و کم فروشی گردید.
خط قرمز تعزیرات حکومتی عبور از حقوق مسلم مصرف کنندگان است و بازار شهرستان محل مانور متخلفین از قوانبن نظام صنفی و تعزیرات حکومتی نمی‌باشد.
در بحث خبازان به پرونده‌های متخلفین و کم فروشان رسیدگی و علاوه بر جزای نقدی به نصب پارچه و بنر بر سر در محل کسب بعنوان متخلف صنفی در دید عموم محکوم و حکم اجرا گردید.
جا دارد از همکاری اعضای محترم ستاد تنظیم بازار بالاخص فرماندار محترم و نهادهای نظامی و انتظامی و بازرسین مربوط و بسیج اصناف که در راستای برگزاری جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار نهایت همکاری را جهت برقراری نظم وکنترل بازار انجام دادند تقدیر و تشکر نماییم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
هشدار «اتحاد ملت» به دولت

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت در واكنش به برنامه‌ دولت در خصوص رهاسازي قيمت‌ها، بيانيه‌اي انتقادي ...
قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني، گزارش کميسيون امور داخلي کشور و شورا‌ها در ...