تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۴۴۰۲۴۰
در صحن علنی شورای اسلامی شهر یاسوج مطرح شد

انتقاد تند هدایت‌امیری از شهردار یاسوج ( + فیلم )

۱۸
۴
فایل مرتبط کبنا ؛ اولین جلسه شورای اسلامی شهر یاسوج صبح امروز (یکشنبه 25 مهر ماه 1400) به ریاست سید هدایت اکبری با دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد.
هدایت امیری عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در مخالفت با ابقای نستهن مقدم شهردار فعلی یاسوج انتقادات تندی را وارد کرد و اظهار داشت: 10 درصد از مجموعه شهرداری یاسوج از شما رضایت دارند و آنهم کسانی که مسئولیت دارند.
   


امیری همچنین در این جلسه گفت: شهر یاسوج روستای در حال حاضر یک روستای بزرگ با مدیریت و تفکر سیاسی و حاکمیت سلیقه‌ها و رابطه‌ها اداره می‌شود که ضوابط و مقررات شهرسازی و قوانین جاری در آن جایگاه ندارد و اصلاً توجه‌ای به شایسته‌سالاری و قابلیت‌ها نمی‌شود.
وی در ادامه افزود: و این شهر در شأن مرکز استان و پایتخت طبیعت ایران نیست.
امیری: دشمنی با شهردار یاسوج ندارم/برای موفقیت مقدم دعا می‌کنم

عضو شورای شهر یاسوج گفت: قرار نیست هر 7 عضو شورای شهر نظری واحد داشته باشند و چنان باشیم که گویی همه چیز گل و بلبل است.

در یک رای گیری متفاوت از هفت عضو شورای شهر تنها هدایت امیری به نستهن مقدم رای اعتماد نداد که تک رای مخالف این عضو شورای شهر از هر جهت قابل تجزیه و تحلیل است.
در همین خصوص هدایت امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به رای مخالف خود به نستهن مقدم اظهار کرد: قرار نیست هر 7 عضو شورای شهر نظری واحد داشته باشند و چنان باشیم که گویی همه چیز گل و بلبل است.
عضو با سابقه شورای شهر یاسوج با بیان اینکه به عملکرد شهردار یاسوج انتقاد دارم اما از نظر شخصی برای ایشان احترام قائلم تصریح کرد: دلیل مخالفت من با آقای مقدم به عملکردها در زمینه‌های مختلف بر می‌گردد به جز این هیچ گونه خصومت و کینه‌ای از شهردار به دل نداشته و رفاقت شخصی خود را با وی داریم.
امیری با بیان اینکه بعد از رای گیری و انتخاب شهردار توسط شورا در کنار شهردار و شورا خواهد بود و برای موفقیت شهردار کمک خواهد کرد افزود: هر گونه شکست و یا انسداد در کار شهرداری و مدیریت شهری همه را زیر سوال می‌برد لذا هرگز برای ناکامی و شکست شهردار و امور شهری یاسوج تلاش نخواهم کرد.
وی با بیان اینکه هرگز برای عدم موفقیت شهردار دعا نمی‌کند یادآور شد: هر چند به عملکرد شهردار انتقاد دارم و اعتقاد دارم که باید عملکردها و رویکردها تغییر کند اگر چنین شد و در مدیریت شهری تغییری ایجاد شد ما نیز در کنار شهردار و موافق ایشان خواهیم بود.
عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: از همین فردا مشکلات و مطالبات مردم را پی‌گیری و به استحضار شهردار می‌رسانم دشمنی و عداوتی با شهردار ندارم برای موفقیت او تلاش می‌کنم و البته به صورت جد مطالبه‌گر مشکلات مردم و شهر یاسوج خواهم بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
شیر مادرت حلالت باشه هدایت امیری مرد بودی مرد ماندی و در تاریخ جاودان خواهی شد
ننگ بر افراد بوقلمون صفت
کارمند شهرداری
Iran, Islamic Republic of
ما کارمندان شهرداری از انتصاب مجدد مقدم رضایت نداریم دستگاههای نظارتی مثل گچساران و دنا و...ورود کنند
Iran, Islamic Republic of
جناب مهندس امیری مطمئن باش پیروز و قهرمان جلسه امروز در افکار مردم شهر یاسوج شما هستید و تا قیام قیامت مردانگی و صداقت شما و خصوصا اینکه وارد معامله دیگران نشدی در ذهن مردم یاسوج ماندگار خواهد بود. و آن شا ا‌‌. هیات نظارت مجلس انقلابی خصوصا قهرمان مبارز برادر عزیز دکتر میرسلیم این معادله را بر هم خواهد زد ‌‌. امیری قهرمان تو عزیز بودی و با سخنان امروزت در مخالفت با شهردار عزیز تر شدی و اما جناب اکبری برات متاسفیم که شهر یاسوج را هزار سال به عقب راندی و مردم شهر یاسوج این خاطره را از یاد نخواهند برد
نجف
Iran, Islamic Republic of
درود بر امیری که واقیتها را میگه ما که شهردار نداریم
علی قلی
Iran, Islamic Republic of
هدایت امیری تو باید بسوزی وبسازی
اگر نیتری ول کن بزن بیرون
الان بوقی اوچو
Iran, Islamic Republic of
مطمعن باش پیروز این مبارزه هدایت امیری است فردی دوست داشتنی ومحبوب
رضا
Iran, Islamic Republic of
به گرگ میگویی بگیر به میش می گویی فرار کن مردم خیلی عاقل هستند
Iran, Islamic Republic of
/ درود بر شرف امیری ودانشی مطمعنا خیانت جواب نخواهد داد بترسید از خشم مردم
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای افراد که شهر یاسوج را به این روز کشاندن
تامرادی
Iran, Islamic Republic of
واقعیت است فقط اسم شهر را یدک میکشیم دهکوره ای بیش نیستیم درود بر شرفت امیری همانطور که گفتی عده ای از اعضا دگر رنگ شورا را نخواهند دید اینده قضاوت میکند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
. شهردار
آقای اکبری و کیوان و احمدی
Iran, Islamic Republic of
درود بر مهندس امیری عزیز واقعا حرف دل مردم را زد
کارمند شهرداری
Iran, Islamic Republic of
انتخاب مجدد مقدم رابه اعضای شورای شهر وهمکاران تبریک میگم دست مریزاد شورای شهر بازهم ازادی را به شهرداری هدیه دادین ازادی مجدد همکارها مبارک ای بار هفته ای یه روزی که میامدیم سرکار هم دگه نمیاییم تشکر شورای شهر
Iran, Islamic Republic of
واقعا قشنگ حرف زده همه را راست میگه
شهروند
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین و ناکارآمدترین شهردار کشور مقدم است
درود بر امیری
Iran, Islamic Republic of
شهردار خیلی خوبه لطفا جناب امیری بدون مدرک حرف نرنید بنده خدا اصلا طایفه ای عمل نکرده معاونت اداری مالی هم طایفه ای ایشان مسول امور مالی هم طایفه ای مدیر فضای سبز وسایر معاونتهای شهرداری هم طایفه ای حقوق کارگران فضای سبز بروز شده دعوا رو برج یکو دو هست هنوز وتشکر ویژه از اقای شهردار که هوای جلوبندامونو داره واسفالت نمیکنه حالا هی انتقاد کن امیری
Iran, Islamic Republic of
درود بر دانشی وامیری محبوب اینده قضاوت میکند جناب اقایان کیوان اشنا وعباس نژاد تاثیرات ..
کار گر خدماتی شهرداری
Iran, Islamic Republic of
اول تشکر از کبنا نیوز دوم به اطلاع همشهریان عزیز میرسانم باتوجه به شناختی که از بازیگران سیاسی شورا دارم انتخاب مجدددکتر مقدم یعنی شروع دوبا ره / اقایان هییت ریسه شورا فکر ما کارگران وکارمندان شهرداری باشید حداقل سه ماهی یه بار حقوقمان را پرداخت کنید امیری درجلسه معرفی شهردار گفت ده درصد از کارمندان از مقدم راضی هستند احتمالا امیری اطلا عی دراین مورد ندارد چون امار غلط دارن امیری قابل توجه امیری پنج درصد راضی اند نه ده درصد
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...