تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۵
کد مطلب : ۴۳۳۱۶۷
در ستاد کرونا کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

تشر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به فرمانداران / متخلفین را دستگیر کنید ( + فیلم )

۲
۰
فایل مرتبط کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در شهرستانی تشییع جنازه‌ای با جمعیت آنچنانی برگزار شود حتماً با فرماندار آن شهرستان برخورد خواهد شد.
  
فیلم) عصبانیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دست فرمانداران

 به گزارش کبنا، حسین کلانتری در نشست ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: فرمانداران شهرستان‌های مختلف، نیروی انتظامی و دیگر نیروهای نظارتی باید مانع از برپایی هرگونه تجمع به ویژه مراسمات خاکسپاری شوند.
 وی ادامه داد: مراجعات به مراکز درمانی استان ۳۰ درصد و بستری‌ها ۲۰ درصد افزایش داشته که این‌ها نشان دهنده خطرناک بودن شرایط استان است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این آمار گویای آن است که روند مراجعه به مرکز درمانی استان افزایش یافته و جان مردم در خطر است.
کلانتری افزود: کادر درمان حدود ۱۴ ماه است که بدون وقفه در حال مبارزه با این بیماری منحوس آمد و نباید با سهل انگاری‌ها و بی توجهی برخی افراد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خسته شوند زیرا در آن صورت بحران به وجود می‌آید.
  
فیلم ) افراد بی‌توجه از نظر استاندار کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: «تحویل جنازه‌ها به خانواده متوفیان توسط شهرداری‌ها و پزشکی قانونی بین ساعت ۷ تا ۹ صبح صورت می‌گیرد.»
حسین کلانتری افزود: «آیین‌های خاکسپاری باید در حوالی همین ساعت‌ها برگزار تا از تجمع و گسترش بیماری کرونا جلوگیری شود.»
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مراسم خاکسپاری فقط با حضور بستگان درجه یک به تعداد حداکثر ۳۰ نفر انجام شود و طبق این مصوبه با هرگونه تجمع برخورد خواهد شد.
 کلانتری ابراز داشت: نقطه آسیب زای استان کهگیلویه و بویراحمد در مهار بیماری کرونا برگزاری تجمعات به ویژه مراسمات تشییع و تدفین و نمازهای میت است که متاسفانه عده‌ای بدون توجه به سلامت مردم مراسمات شلوغ برگزار می‌کنند.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

گرگعلی
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار از فرماندار چرا م تشکر ویژه کن که خیلی کنترل میکنه اوضاع خاکسپاری را و خوب موضوع گسترش کرونا را کنترل میکنه اینجا میت خودش تنها می ره توی قبر میخوابه هیچ کس براش تشیع جنازه نمیگیرند،باید حتما بهش لوح ویژه بدی،منطقه را هم خوب کنترل میکنه اینجا صفا و صمیمیت بیداد میکند همه در صبح و دوستی هستند هم در کمال آرامش در کنار هم زندگی میکنند یادت مورد که اون را فرماندار نمونه کشوری معرفی کنی
مشا الله فقط حرف میزنه
بابا عمل کن - اگر کسی نمی تونه عوض کن .
این که نشد مدیریت استان.
فقط حرف !!!!!!!
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...