تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۴۶۹۴۱۱
جعفرزاده ایمن آبادی؛

رئیسی اگر اعتماد به نفس داشت از تهران کاندیدای خبرگان می شد /ظریف به تنهایی یک صداوسیماست /روحانی تندروها را نگران کرده است

۲
۰
رئیسی اگر اعتماد به نفس داشت از تهران کاندیدای خبرگان می شد /ظریف به تنهایی یک صداوسیماست /روحانی تندروها را نگران کرده است
کبنا ؛منیبان نوشت: نماینده ادوار مجلس با انتقاد از کاندیداتوری ابراهیم رئیسی برای خبرگان رهبری از خراسان جنوبی گفت: رئیسی اگر اعتماد به نفس داشت از تهران کاندیدا می شد.
جعفرزاده ایمن‌ آبادی، نماینده ادوار مجلس، درباره حملات اخیر به ظریف و روحانی گفت: واقعیت امر این است که ظریف محبوب است. بمباران فاشیستی تبلیغاتی علیه دولت قبل، توسط تندروها از نظر آن‌ها موفق بود اما با سخنان اخیر ظریف و روحانی به یکباره دیدند که اینطور نیست. عملکرد رئیسی به نوعی محبوبیت برای روحانی ایجاد کرد و روحانی شاید بتواند گوشه‌هایی از جای خالی مرحوم هاشمی را پر کند و تندروها نگرانی شدیدی از این بابت دارند. سابقه مفصل روحانی در مجلس و شورای عالی امنیت ملی و خبرگان رهبری، می تواند پتانسیلی برای جایگزینی مرحوم هاشمی به او بدهد.
او در ادامه افزود: به تندروها حق بدهید. بالاخره اینقدر تلاش کردند تا به روحانی ضربه بزنند و عده ای را خانه نشین کنند اما الان ظریف در فضای مجازی هم صحبت می‌کند میلیون ها نفر می شنوند و به خودی خود یک صدا و سیماست. مردم هم متوجه شدند که روحانی اگر در برخی موارد موفق نبود بخاطر این بود که نگذاشتند کار شود. بازگشت محبوبیت در این سطح با هیچ تخریبی جبران نمی شود.
او درباره تاثیر عملکرد دولت رئیسی بر محبوبیت ظریف و روحانی گفت: امروز که روحانی برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام می کند به او حمله بداخلاقانه می‌شود. ظریف محبوب بود و محبوب‌تر شد و الان هم جای خالی او در وزارت خارجه حس می شود. امیرعبداللیان به هیچ وجه قوی نیست اما ظریف به خوبی می توانست مطالب خود را بیان کند. خیلی از افراد امیدوار بودند و با بمباران خبری سعی کردند، روحانی را تخریب کنند اما عملکرد بد رئیسی و قالیباف و مجموعه آن ها باعث محبوبیت روحانی شد. شما اگر جای تندروها بودید چه می کردید؟ مسلما تخریب می‌کنند. مردم به رسانه های راست و صدا و سیما اصلا توجهی ندارند و از حمله به روحانی و ظریف ناراحت شدند. مگر امکان دارد که از مال بیت المال یک نفر را که در انتخابات شرکت کرده در تلویزیون تخریب کنیم؟
جعفرزاده ایمن‌آبادی بیان کرد: وقتی رئیسی رفت به استان خود و ثبت نام کرد چرا چیزی نگفتند؟ چون در پایتخت محبوبیت نداشت اما چرا او را نقد نکردند؟ روحانی حالا از پایتخت کاندیدا شده است. رئیسی اگر اعتماد به نفس داشت از تهران کاندیدا می شد. البته من با شیوه صدا و سیما درباره هر شخصی مخالف هستم. همه تلاش‌های جناح راست برای کوبیدن روحانی و ظریف فقط باعث محبوبیت بیشتر آن‌ها شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
لعنت به عقلی که فکر درست نمیکنه ،مار هر چی چپ و راست بره آخر راست مشه
Iran, Islamic Republic of
دکتر ظریف دوست داشتی
عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1