تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱
کد مطلب : ۴۴۹۲۷۸
با نزدیک شدن به پایان سال مالی؛

روزهای حساس کهگیلویه و بویراحمد؛ فرمانداران به جای گشت و گذار با نمایندگان به فکر جذب اعتبار باشند!

۳
۲
روزهای حساس کهگیلویه و بویراحمد؛ فرمانداران به جای گشت و گذار با نمایندگان به فکر جذب اعتبار باشند!
کبنا ؛کهگیلویه و بویراحمد روزهای پرالتهابی با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مالی دارد و استاندار توصیه کرده فرمانداران مگر در موارد ضروری از همراهی نمایندگان مجلس اجتناب کنند.
به گزارش کبنا، شاید به جرات بتوان گفت کهگیلویه و بویراحمد یکی از پرالتهاب‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند، استانی که طبق جدیدترین آمارها ۱۶ هزار و ۸۱۳ بیکار دارد و متعهد شده که در ۱۴۰۱ برای ۱۳ هزار و ۸۱۳ نفر اشتغال ایجاد کند.
از طرفی دیگر ۲۶۰ روستای این استان در تنش آبی قرار دارد و باید مسئولان استان برای مردم این مناطق درگیر چاره‌اندیشی کنند. از طرفی هم طبق آمار آموزش و پرورش ۳۰۰ مدرسه استان فاقد سرویس بهداشتی است.
از همه مهمتر جان مردم در جاده‌ها و محورهای استان در خطر است و مردم در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد از جمله جلاله از داشتن یک پل برای عبور و مرور محروم هستند.
در میان این خبرهای تلخ آنچه کام‌ها را بیشتر تلخ می‌کند و بر نگرانی‌ها می‌افزاید صحبت‌هایی است که در نشست شورای برنامه‌ریزی مطرح شد و رقم ۶۹۷ میلیارد تومانی متعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد که اگر جذب نشود برگشت می‌خورد و این یعنی فاجعه.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد که از این شرایط به شدت نگران است تدابیری اتخاذ کرده تا مدیران و فرمانداران در فرصت یک ماه باقی‌مانده این رقم را جذب کنند و اجازه ندهند یک ریال آن هم برگشت بخورد.
سید علی احمدزاده عنوان کرد: هرگونه بازدید مدیران از پروژه‌ها فقط در روزهای تعطیل انجام شود، ضمن اینکه جلساتی که زمان‌بر هستند در ساعات غیر اداری و بعدازظهرها برگزار شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای فرمانداران هم نسخه‌ای پیچید و گفت: هرگونه همراهی فرمانداران با نمایندگان مجلس باید متوقف شود و اگر ضرورتی به همراهی بود باید ابتدا با معاون امور عمرانی استانداریکهگیلویه و بویراحمد هماهنگی انجام شود.
وی با بیان اینکه مدیران و فرمانداران در این مدت یک ماه فقط اعتبار جذب کنند گفت: یک ماه اضطراری در پیش داریم مدیران پای کار باشند تا نگرانی برای جذب  اعتبارات نداشته باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

بنام
Iran, Islamic Republic of
که هل وماشین بیه
Iran, Islamic Republic of
پل بیمارستان امام سجاد مستهلک شد وکسی هم به فکرش نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
خوب گفتن ولی کی این رو به خودشون بگه
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...
خوانشی از مسیر یک کابینه

خوانشی از مسیر یک کابینه

درست یک سال از زمانی که جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور، 28 خرداد را به‌عنوان روز برگزاری ...