تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب : ۴۲۱۸۷۱
یادداشت ارسالی:

رگ گردن کلفت نکنید

۵
۳
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
رگ گردن کلفت نکنید
کبنا ؛متن ارسالی: آن‌هایی که اینروزها رگ کردن کلفت کرده و خوشحالی می‌کنند که تاجگردون تأیید نخواهد شد واینرا برگ برنده برای هم کیشان خویش می‌دانند اما غافلند که تیشه برداشته وریشه خدمات برای مردم را می‌زنند و استان را برای آینده بدون حامی قدرتمند می‌نمایند.
براستی با چه منطقی به این نتیجه رسیده‌اند که اینکارشان به نفع مردم و استان کهگیلویه و بویراحمد است و چگونه می‌توانند جای خالی تاجگردون را پر کنند.
کدام وزنه می‌خواهد جانشین تاجگردون شود و توانایی اورا داشته باشد و در میان بزرگان بتواند اعتبار برای طرحهای در حال انجام تهیه کنند، غیر از این است که از هم اکنون باید منتظر به کما رفتن این طرح‌ها باشیم و مردم را برای سالها همچنان در محرومیت نگه داریم.
چند سالی است وزنه زاگرس نشین ها در کشور همتای دیگر اقوام شده و تاجگردون بعنوان شاخص‌ترین نیرو در میان قوم لر برای کشور ومدیران ارشد بوده و توانسته خویش را اثبات نماید و همین مناطق زاگرس نشین بخصوص استان ما از اعتبارات سهم بهتری دارد.
همه‌ی مردم و خواسته‌های آنان نباید قربانی مطامع باندی وگروهی کرده و فقط پیروزی گروه مد نظر باشد اگر به فرمابشات معمار کبیر انقلاب پای بند هستیم و راه و روش اورا دنبال می‌کنیم باید بدانیم مردم ولی نعمت‌های ما هستند و هر چه این نظام دارد از پشتیبانی مردم وخانواده معظم شهدا می‌باشد پس قبل از هر کاری باید خواست آنها مد نظر قرار گیرد. مردم با رأی قاطع حاج غلامرضا تاجگردون را انتخاب کرده‌اند والحق هم دقیق ودرست انتخاب نموده‌اند.
حذف تاجگردون یعنی ماندن در مرداب محرومیت و دست پای زدن تا ببینیم چه زمانی بشود یکی همچون تاجگردون پیدا شود که هم از جنس مردم باشد.
و هم بتواند همچون او در تصمیم گیری‌ها برای استانمان مؤثر باشد قطعاً اگر خدای ناکرده تاجگردون تأیید نشد فاتحه پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد خوانده می‌شود.
مردم امروز و فرداها شما را قضاوت کرده و می‌کنند.
---------------------------------------
سید قربانعلی موسوی
---------------------------------------
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
😂
نیک
Iran, Islamic Republic of
آقای هدایت خواه و سید قدرت شما این همه کار خانه و تاسیسات صنعتی و پتروشیمی و ماشین سازی در استان رو نمی بینید .
حسین
Iran, Islamic Republic of
الان چه ربطی و هدایتخواه داشت
Iran, Islamic Republic of
تا افرادی مثل مسعود حسینی وستار هدایتخواه و قدرت حسینی در استان ما عرض اندام میکنند این مردم روی خوشبختی را نخواهند دید
حافظی
Iran, Islamic Republic of
انسان های با شرف و انقلابی معیارهایی دارند،ما که در این مدت آشنایی با این نماینده مجلس (جناب تاجگردون) چیزه دیگری ندیدیم،ضمنا در مملکت ما قحط الرجل نیست.
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...