تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷
کد مطلب : ۴۱۴۵۶۰
گلایه اهالی بیدانجیر از وعده‌های سرخرمن مسوولان؛

مسئولان کهگیلویه و بویراحمد از خواب غفلت بیدار شوید؛ صدای مطالبه گری دانش‌آموزان را خواهید شنید

شیخ رضا غفاری نیا
۳
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
مسئولان کهگیلویه و بویراحمد از خواب غفلت بیدار شوید؛ صدای مطالبه گری دانش‌آموزان را خواهید شنید
کبنا ؛روحانی مطالبه گر روستای بیدانجیرِ شهرستان چرام به نمایندگی از مردم با ارسال متنی به این پایگاه خبری از عملی نشدن وعده‌های مسوولان در خصوص آب شرب و جاده روستایی گلایه و از اعتصاب مجدد دانش آموزان، همچنین پذیرا نبودن اهالی بید انجیر از هیچ نماینده مجلسی خبرداد چرا که قصد شرکت در انتخابات نخواهند داشت!
متن ارسالی؛ تا کی باید پنبه درگوش کنید و چشم بر محرومیت ببندید، عمق بی عدالتی و تعبیض و بی توجهی دو اداره آب و فاضلاب استان و  اداره راه و شهرسازی به روستای بید انجیر است.
هر شخصی که شرف انسانیت داشته باشید حالا می‌خواهد پیرو هر مکتب اعتقادی و سیاسی باشد وقتی فقر و محرومیت را دید باید قلبش به درد آید و ازغصه بمیرد.
در گوشه‌ای از سرزمین دلیران ایران زمین منطقه‌ای با جمعیت حدود ۳۰۰ نفر زندگی می‌کنند که ابی برای آشامیدن و راهی برای ارتباط به سایر مناطق ندارند و هر چه تلاش می‌کنیم فریاد رسی نداریم که به داد این مردم مظلوم و ستمدیده برسد.
وقتی با یکی از برادرانم هم صحبت شدم که فرمود یخچال خانه‌ام خراب شد و هزینه تعمیران ۶۰ هزارتومان شد ولی برای هزینه کرایه ماشین ۱۶۰ هزار تومان هزینه کردمان موقع به فکر رفتم چرا وجدان مسئولان ما راحت به خواب رفته و چگونه لقمه که می‌خورند از گلویشان پایین می‌رود.
اول مهرماه امسال پنج مدرسه ابتدایی و یک مدرسه راهنمایی منطقه بیدانجیر بخاطر اعتراض به نبود آب شرب و جاده ارتباطی به مدت دوهفته مدارس را تعطیل کردند تا بلکه به ندای هل من ناصر ینصرنی آن‌ها کسی لبیک بگویید ولی بخاطر وعده و وعیدهای داده شده به کلاس درس بازگشتند و الان با گذشت قریب به یک ماه فقط برای آب شرب انها دو تانکر فرستاده شد و بعدش همه چیز به فراموشی سپرده شد!
بنده حقیر به نمایندگی از اولیاء دانش آموزان منطقه بیدانجیر امروز اعلام می‌کنم که به زودی زود صدای مطالبه گری مجدد دانش آموزان را خواهید شنید. و هیچ کدام از دانۺ آموزان سر کلاس درس حاضر نخواهند شد و اهالی این منطقه میزبان هیچ کدام از کاندیداهای انتخاباتی نخواهد بود، و در این انتخابات با رأی قاطع و هوشمند خودمان پاسخ آنها را خواهیم داد، بدانید مسئول این نوع حرکت‌های مدنی دو اداره آب وفاضلاب و اداره راه وشهرسازی می‌باشد.
واقعاً جای تأسف دارد  و باید خون گریه کرد و از غصه مرد برای نهادی که نتواند 9 کیلومتر جاده را آسفالت کند!
مسئولان بزرگوار استان کهگیلویه و بویراحمد تو را به جان کسانی که دوست دارید از خواب غفلت بیدار شوید.
---------------------------
شیخ رضا غفاری نیا
---------------------------
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
دردناک
Iran, Islamic Republic of
دردناک
Iran, Islamic Republic of
دردناک
انفجار شدید بغداد را به لرزه درآورد

انفجار شدید بغداد را به لرزه درآورد

 انفجار شدیدی بغداد پایتخت عراق را بامداد روز جمعه به لرزه در آورد.
(ویدیو) شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!

(ویدیو) شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!

حسن ریوندی در برنامه جدیدش در حضور نرگس محمدی با سریال ستایش ۳ شوخی کرد.
تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

وجود قواعد و قوانین واضح و شفاف و اجرای آن در مقابله با تبلیغ چندهمسری از صداوسیما یا ...