تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۴۰۶۹۴۷
یادداشت سیاسی |محمد فرهادی

پاسخی به سخنان فیاض بخش در مصاحبه با سایت کبنا

محمد فرهادی
۱۷
۳
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
پاسخی به سخنان فیاض بخش در مصاحبه با سایت کبنا
کبنا ؛جناب آقای فیاض بخش در یک مصاحبه [کلیک کنید] پر از پارادوکس و البته با جهت گیری خاص سخنانی بر زبان رانده که به هیچ وجه با واقعیت‌های موجود سنخیتی نداشته و ندارد.
در جایی ایشان اشاره کرده که خروجی جلسه‌ی اصول گرایان برای انتخابات جناب موحد بوده، سوال من این است در این جلسه چه کسانی بودند، ایا هفت نفر حاضر در جلسه همان همراهان همیشگی موحد بوده‌اند که به نوعی مدیون او بوده‌اند یا ترکیبی از طیف‌های منتسب به اصول گرایان، در بین این هفت نفر آیا از اصول گرایان شناسنامه دار و مورد وثوق اکثریت اصول گرایان کسی حضور داشت؟ پاسخ واضح است جناب فیاض بخش، افراد حاضر در جلسه همگی از نزدیکان دیرینه‌ی جناب موحد و از یک قبیله و طایفه‌ی خاص بودند، از شما می‌پرسم از جریان‌های اصول گرا مانند موتلفه و سایر جریانات شناخته شده‌ی اصول گرا چه کسی حضور داشت؟ مسلماً هیچ کس.
سوال دوم: جناب فیاض بخش اگر موحد قصد شرکت در انتخابات کهگیلویه را داشت چرا ابتدا در حوزه انتخابیه‌ی ری، شمیرانات و تهران کاندیدا شد و بعد از رد صلاحیت اولیه مهندس هاشمی پور تغییر حوزه انتخابیه داد، لطفاً برای تنویر افکار عمومی پاسخ مستدل و منطقی دهید.
سوال سوم: شما در همین مصاحبه دم از شایسته سالاری و نخبه گرایی زده‌اید در صورتی که عملکرد شما در انتخابات‌های گذشته خلاف این گفته‌ی شما را اثبات می‌کند، اگر جنابعالی در گفته‌های خود صادق هستید چرا در انتخابات اسفند ۹۴ از جناب دکتر مصطفی تقوی که یک چهره‌ی علمی شناخته شده و از نخبگان سیاسی کشور می‌باشد حمایت نکردید، یا چرا از جناب هدایت خواه که یک چهره اکادمیک و از اصول گرایان شناسنامه دار و شناخته شده‌ی کشوری می‌باشند حمایت نکردید و در این بین به خاطر منافع فردی و قومی از جناب موحد که هیچ گونه سابقه دانشگاهی ندارند حمایت کردید!!!
جناب فیاض بخش شما چگونه دم از شایسته سالاری و نخبه گرایی می‌زنید در صورتی که در سخنرانیهای انتخاباتی خود در حوزه ثلاث بر طبل طایفه گرایی و ثلاث و بویراحمد کوبیدید، و عملاً نشان دادید که بحث طایفه گرایی برایتان اولویت و ارجحیت دارد و هیچ اعتقادی به اصلح گزینی و شایسته سالاری ندارید.
سوال چهارم: شما بحث نیروی توانمند و کارآمد را برای توسعه یادآور شدید، ما هم با این کلام شما موافقیم اما پیشنهاد می‌شود کاندید شما جناب آقای موحد و مهندس هاشمی پور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در یک مناظره رودرو در صدای و سیمای استان در حوزه مسائل زیرساختی و بحث‌های توسعه‌ای به گفتگو بنشینند آن وقت قضاوت را به مردم واگذار کنید تا عیار واقعی هر کسی مشخص گردد و توانمندی‌ها و تجربه هر کدام در بحث عمران و توسعه برای افکار عمومی محرز و مشخص گردد.
سوال پنجم: جناب فیاض بخش در میثاق نامه مورد نظر شما ذکر شده در صورتی که جناب موحد برای حوزه انتخابیه‌ی کهگیلویه بزرگ ثبت نام کند سایر دوستان حمایت کنند ولی جنابعالی مستحضرید که جناب موحد برای حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات کاندیدا شدند پس لطفاً حقایق را وارونه بیان نکنید و سابقه ایشان در بدعهدی و عهدشکنی در ادوار مختلف انتخابات و خیانت به رقبایی مانند شیخ دانش، حجه الاسلام کریمیان و دکتر مژدهی بر کسی پوشید نیست و مردم حافظه تاریخی خوبی دارند.
در پایان جناب فیاض بخش شما برای نیل به اهداف و منافع فردی دم از اصول گرایی می‌زنید و حمایت شما از جناب موحد نه به خاطر شایستگی ایشان بلکه به خاطر پیشبرد اهداف و مقاصد فردی خودتان می‌باشد و در گذشته هم الطاف کریمه آقای موحد به طور اکمل شامل حال شما و نزدیکانتان شده و این حمایت شما صرفاً جنبه بده و بستانی دارد نه دفاع از شایسته سالاری و نخبه گرایی.
در معرفی رفتار سیاسی جناب فیاض بخش همین بس که ایشان در مقطعی حامی حجه الاسلام بزرگواری، در مقطعی همراه دکتر لاهوتی، در دوره‌ای حامی موحد و این تغییر نگرش و تغییر موضع ایشان صرفاً در جهت مطالبات و منافع فردی خودش بوده و با توجه به مقتضیات زمان هر کجا که احساس کرده که می‌شود مسیر آن امتیازی کسب نماید به همان سو تغییر جهت داده و این خود محکمترین سند بر نوع نگاه منفعت طلبانه و عاری از شایسته سالاری و نخبه گرایی او می‌باشد و عملاً حرفهای او در مصاحبه با سایت کبنا [کلیک کنید] برای کسانی که گذشته او را رصد کرده و می‌دانند بیشتر شبیه یک شوی تبلیغاتی و فاقد هرگونه اعتبار است.
اما در آخر جناب فیاض بخش شما بعد از همایشی که به همت نماینده محترم ولی فقیه و فرمانده سپاه استان در جهت همدلی بین نیروهای سیاسی و بزرگان استان جهت کمک به توسعه استان برگزار شد به این بحث تفرفه افکنانه دامن زدید که این خود نشان از سوء نیت شما در بحث وحدت و همدلی نخبگان، سیاسیون و بزرگان استان دارد.
محمد فرهادی ۱۵ بهمن ماه ۹۷
 
نام شما

آدرس ايميل شما

روان گر
Iran, Islamic Republic of
آقای فیاض بخش دریاسوچ تنهاست می خواهد خودی نشان دهد بدنر شد ایشان هرکجا که منفعت داشته باشد حرکت می کند الآ هم همرا دکترهدایتخواه است. از استان قدس رضوی ببرد ولی نمی دانند موضعه اش برای همه کس روشن شده
محمد
Iran, Islamic Republic of
با سلام آقای فرهادی شما را نمیشناسیم ولی همینکه خودتان نوشتید اقای فیاض بخش با موحد بودند، با بزرگواری هم بودند با لاهوتی هم بودند نشان از دید وسیع و فرا جناهی ،فرا قبیله ای، فرا منطقه ای و نخبه گزینی ایشان به تناسب شرایط میباشند. ولی شما از نوشته و پراکنده گویی تان مشخص است هم خود و هم همنشینانت معیار و محور کاریشان قبیله گرائی است. و راه کتمانی هم برای شما و رفقای شما باقی نمانده است. و بی سرانجام مبارکتان باد.
Iran, Islamic Republic of

فیاضبخش فردی شناسنامه داره واز اعصای اصلی جبهه اصولگرایان استانه
ساسان
Iran, Islamic Republic of
به سوال سوم که رسیدم دیگه نخوندم چون معلوم بود بدنه سوال تکراریه و فقط جای کلمات عوض شده!!!
اخوی پینگ پنگ که نیست که اون بزنه تو هم بزنی" ما" نگاه کنیم؟؟!!
هر دو شما هم آنها و هم شما خوشبختانه نزد مردم "کارنامه"دارید!
پس یقه هم رو نچسبین!!!
Iran, Islamic Republic of
درودوصدهاآفرین برشماجناب فرهادی به راستی که شما راست فرمودی
ولی این نکته راباید متذکرمی شدی که جناب فیاض بخش فراموش نکن که زمان ریاست شمابردانشگاه دهدشت . وبانقشه افرادی وارد دانشگاه کردی که . خودت دانشگاه رابدهکارکرده ای که تادههاسال دیگر جبران نمی شود
وچنان نیرو یه طرفه ریختی دردانشگاه که مشهودوعیان است
مه قلی
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما فرهادی عزیز
این اقا فقط دنبال قوم گرایی و منفعت طلبی است.
قسم میخورم.
منتا
Iran, Islamic Republic of
من به هاشمی رای ندادم
ولی مشخصه این اقای فرهادی خوب تونسته فیاضبخش رو بشناسه.
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
آفرین بر نویسنده واقعا حرف دل همه را دزدید . جناب فیاض را .....
دهدشت
Iran, Islamic Republic of
تیم رسانه ای ع ه از صبح تا شب نشستند تا ای چند سطر متن را بنویسنند

کارتو تمومه برید یه جای تا یه مدتی
بهمئی
Iran, Islamic Republic of
درود براین قلم احسنت ....
اصلاحطلبان
Iran, Islamic Republic of
همه عدل هاشمی پور رو میشناسند .فقط قول و وعده . تا الان هیچ کاری نکرده.این گازرسانی به دیشموک و چاروسا در زمان موحد کاراش انجام شد و آقای بزرگواری هم دنبالش کرد .اگر جای عدل هاشمی ، کامرانی یا هر کس دیگه ای میومد همین قدر پیشرفت داشت چون گازرسانی به روستاها یه طرح ملیه. عدل بیمارستان و فسفات چرام رو یه کاریش کنه .اگه راست میگه کارخونه فولاد لیکک رو یه کاریش کنه.پتروشیمی هم که وضعش مشخصه.نزدیک انتخابات شده و حالا به تکاپو افتاده. هاشمی پور قبل از اینکه نماینده بشه خوب جواب گوشی ها رو میداد ولی بعد از انتخابات گوشی ها رو که جواب نمیداد هیچی تمام قول و قرارهایی که داده بود یادش رفت.
سینا
Iran, Islamic Republic of
شما هم
اگه بزرگواری حجت الاسلامه، موحد هم هست.برا بزرگواری حجت الاسلام میگین و لاهوتی دکتر میشه، و موحد هیییچ.
غرض ورزی از تک تک کلماتتان نمایان و هویداس.
همشهری
Iran, Islamic Republic of
جناب فرهادی احسنت برشما که جواب فیاض بخشی را دادی که از عاملان اصلی عدم توسعه یافتگی کهگیلویه میباشند ...درود برشما
محک
Iran, Islamic Republic of
یکی به آقای فیاض بگه شما پول پرادو
دانشگاه دهدشت.و برا خودت خونه ی چند طبقه و مرکب لاکچری سوارمیشی
Iran, Islamic Republic of
آقاي فرهادي لطفا تصويري از مدرك سردار هاشمي رامنتشركنيدبعدپيشنهادمناظره زيرساختي بده
انصاری
Iran, Islamic Republic of
فیاض بخش رییس مدرسه ماهم سیاسی شدی خدا رو شکر. هم سیاسی بشن انگار سیاسی شدن سخت نیست
جاورده
Iran, Islamic Republic of
مگه همین نبوددانش اموزان حالا با بزرگان حرکت میکنه؟؟؟
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...