تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۴۰۳۹۰۱
در شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده:

هاشمی‌پور روئای سازندگی را تعبیر کرد

۴
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
هاشمی‌پور روئای سازندگی را تعبیر کرد
کبنا ؛
دو سال و اندی از دوره خدمتگزاری سردار هاشمی پور می‌گذرد، دورانی که تحریم‌های ظالمانه آمریکا بدترین شرایط کشور را در دوران پس از انقلاب رقم زده و دولت در شرایط حادی از نظر تامین ارز و بودجه‌های عمرانی به سر می‌برد.
اما با وجود همه تنگناها و کمبودها نماینده سختکوش کهگیلویه بزرگ با روحیه جهادی که به‌عنوان یادگاری از دوران دفاع مقدس با خود دارد و توکل به خدا و شعار همیشگی خود که کار نشد وجود ندارد به جنگ سختی‌ها رفته و هر از چندگاهی با پافشاری و رایزنی‌های فشرده با مقامات مسئول گرهی از مشکلات تلمبار شده در حوزه انتخابیه‌اش را می‌گشاید و امید به آینده را در دل موکلان خود زنده می‌کند.
نیروگاه بزرگ سیکل ترکیبی پادوک، آب رسانی به چهار شهر سوق، لنده، دهدشت و چرام، آب رسانی به لیکک، جاده‌ها، پتروشیمی دهدشت، فسفات چرام، پروژه عظیم گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک، پروژه گازرسانی به سرآسیاب لنده و روستاهای اطراف، کارهای بزرگ و کوچک خیرساز و جدیداً تامین اعتبار برای آب رسانی به شهر دیشموک و صدها کار ریز و درشت دیگر در حوزه انتخابیه تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته در مدت زمان کوتاه نمایندگی ایشان می‌باشد که انشاءالله در مدت زمان باقیمانده با قدرت جهت رفع محرومیت از حوزه انتخابیه و توسعه همه جانبه تداوم خواهند یافت.
یقیناً مردم نجیب و قدردان کهگیلویه بزرگ که در طول تاریخ به قدرشناسی، حمیت و اصالت دار بودن زبانزد عام و خاص می‌باشند قدردان زحمات فرزند خدوم خود بوده و خواهند بود و با دعاهایشان نماینده خود را برای خدمت هر چه بیشتر معاونت و پشتیبانی خواهند نمود.
-------------------------
صادق زکی زاده
نام شما

آدرس ايميل شما

حامی سابق
Iran, Islamic Republic of
بله درست می فرمائید.معدن چرام افتتاح شد.پتروشیمی هم داره کار میکنه آب هم اومده دهدشت و لیکک .بله خیلی کار کرده
ایمان مرتضوی سوق
Iran, Islamic Republic of
درود خدا برسردار زحمتکش مرد خستگی ناپذیر
ایرح صفاری
Iran, Islamic Republic of
درودبربرادرزکی زاده ....افرین
محمد
Iran, Islamic Republic of
این برادر خبر از هیج کجا ندارد. هیچ پروژه ای در زمان آقای هاشمی پور شروع نشده است. تمامی پروژههای ذکر شده همگی از قبل شروع شده اند. البته اکثرا هم تعطیل هستند. ماموریت اصلی دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است و ربطی به هاشمی ندارد. شهرستانهای کهگیلویه بزرگ در حال حاضر از نظر کارهای عمرانی در بدترین شرایط قرار دارند و رکو شدیدی دارند. پس لطفا آدرس الکی ندهید!!1
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...