تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
کد مطلب : ۴۰۰۴۸۷
حرفی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

در باب اولین زن فرماندار کهگیلویه و بویراحمد

۶
۲
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
در باب اولین زن فرماندار کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛متن ارسالی

خیلی وقتا آرزومون این بود که زنها به جایگاه واقعی خودشون در پذیرش منصب‌های دولتی واداری برسند تا اینکه یه بانو بر مسند مدیرکلی نشست و امیدوار شدیم واینک بانویی دیگر سکان فرمانداری دنا را به عهده گرفته است و امیدوارتر.
نور امید قلوب مردم شهرستان دنا را روشن وشاد نموده است و بانوان و زنان این مرز و بوم دست دعا برداشته‌اند برای انان که این امید را در دل زنان دنانشین زنده نموده‌اند.
خانم صداقت بانویی مصمم و دلسوز این روزها سخت مشغول به کار است بعدظهرها به روستاها و به مرکز بخشها در حال سرکشی است.
در قامت یک بانو دربین مردم می‌نشیند درد دلشان را می‌شنود با آنها معاشرت می‌نماید هرکس پیشنهادی دارد یکی ابراز خرسندی می‌نماید دیگری از مشکلات روستایشان می‌گوید وان یکی از نیاکانشان که چه محنتها کشیدند تا آبادانی نمایند همه میگویند از هر کوششی دریغ نمی‌نمایند و محکم و استوار همدلی می‌کنند و هم یاری، تا خانم صداقت موفق شود زیرا تا مسئولین بدانند و باورشان نمایند که زنها هم می‌توانند.
از خانم صداقت سوال کردم این آمد رفت شما ادامه دارد یا اولش این طور است نگاهی عمیق می‌نماید که آینده و آیندگان نشان می‌دهند آیا یک مسئول که تعهدی سپرد و آن هم یک زن فقط در اداره‌اش باید تصمیم بگیرد و یا باید بین مردم بود او می‌گوید خیلی از مردم عزیز به دلایلی نمی‌توانند در محل فرمانداری حضور یابند باید بین مردم رفت درددلهایشان را شنید مشکلاتشان را از نزدیک مشاهده کرد امسا ل سال کم آبی وخشکسالی است امسال سال حمایت از تولیدات داخلی است امسال چون سالهای قبل سال خدمت به مردم است باید تا توان داشت قدم برداشت دولت تدبیر و امید دولت خدمتگزار است، باید کار کرد.
باید در عمل نشان داد که مردم ولی نعمتان انقلابند و من مردم را می‌دیدم که دست می‌زدند و برایش آرزوی توفیق داشتند مادر پیری که اسپندی دود می‌کرد و پیشانی‌اش می‌بوسید و متواضعانه خدمتگزار دولت دستش را بوسه می‌زد من که می‌دیدم و مشاهده می‌کردم این صمیمیت مردم و مسئولین را، یاد حرف امام (ره) افتادم که فرمود:
ملت ما شایسته است که به آنها خدمت کرد. برای آنان که اعتماد کردند و شجاعت نمودند و یک بانو را برای اولین بار در استان فرصت خدمت گزاری دادند درود می‌فرستیم و دعای خیرشان می‌نماییم برای خانم صداقت هم آرزوی توفیق داریم برای استاندار سختکوش، برای نماینده پیگیر بویراحمد ودنا، برای سایر مسئولین که وعده دولت را در استان جهت بهره‌گیری از زنان عملی نمودند.
تشکر وقدردانی می‌نماییم از خداوند آرزوی اقتدار و استمرار نظام مقدس اسلامی را داریم.
بیاییم همگان در خدمت مردمی باشیم که انقلاب کردند جان فشانی نمودند وشهید دادند جنگ را اداره کردند نان پختنند وبه جبهه‌ها ارسال کردند درانتخابات شرکت فعال داشتند و دارند را دریابیم.
این مردم شایسته احترام و خدمتند.
-----------------------------------------------
افسر بسطامی جو
کارشناس ارشد مهندسی منابع طبیعی
------------------------------------------------
نام شما

آدرس ايميل شما

سهیل پویه
درود بر بی مریم های قوم لر:
تقدیرتو تغیر ده تغیر میکند تقدیر باتغیر ده!
علی.نمازیان
انشاءاله ک زنها به جایگاه واقعی خودشون در جامعه برسند.
دنا
Romania
درود به نویسنده محترم.
استاندار محترم درعمل نشان داد دفاع از حقوق زنان جز برنامه های کاریشونه
م
Iran, Islamic Republic of
صداقت که فعلا سرپرسته احتمالش خیلی کمه که فرماندار بشه ولی استقبال میکنیم از فرمانداری ایشون .همینکه عباس بهشتی رویی برکنار شد خودش گام خیلی خوبی بود و شک نداریم که بهتر خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
آفرين
برايشان آرزوي موفقيت مي كنيم .
خدا كند آقايان با ايشان همكاري كنند . كمكشان كنند و يارشان باشند
Iran, Islamic Republic of
این بنده خدا خودشم میدونه در. . الان شرایط کشور طوری شده که فقط و فقط نیروهای زبده و توانمند می تونن نجاتش بدن. البته اگه باشه چون بیشتر نیروها با روابط اومدن سر کار و شایسته سالاری نبوده
ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

مهم‌ترین ویژگی رسانه‌ها، هویت رسانه‌ای فعالان آن است. به همین خاطر است که بسیاری از روزنامه ...
دست‌های پشت پرده بحران عراق

دست‌های پشت پرده بحران عراق

​​​​​​​ سفر آقاي «عادل عبدالمهدي» به چين و قراردادهايي که بين عراق و برخي کشورها مثل ...
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...