تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۴۶۹۴۶۳
فرمانده بسیج مقاومت ناحیه بویراحمد مطرح کرد؛

خدمات بسیج بی‌بدیل است/ طرح نذر ظهور برای خدمت‌سانی به مردم

۰
خدمات بسیج بی‌بدیل است/ طرح نذر ظهور برای خدمت‌سانی به مردم
کبنا ؛فرمانده بسیج مقاومت بویراحمد با بیان اینکه کار و خدمات بسیج بی‌بدیل است، گفت: در هر زمان و مکانی خطری ایجاد شود یا نظام را تهدید کنند، بسیج خستگی‌ناپذیر و جهادی پای کار است.
به گزارش کبنا، حسین انوری صبح امروز ( 28 آبان ماه 1402) در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: فرهنگ و تفکر بسیجی امروز بر جهان سایه افکنده، ترویج فرهنگ بسیجی باعث تشکیل بسیج در خیلی از کشور‌ها شد، مانند حشدالشعبی در عراق که یک نیروی بسیجی است.
وی ادامه داد: قبل از اینکه هفته بسیج فرا برسد ۴۰گروه جهادی در تمامی حوزه‌های خدمت‌رسانی، عمرانی، پزشکی و... را برای رفع مشکلات مناطق محروم فرستادیم و هرجا مردم احساس نیاز کنند، آن‌ها در خدمت‌رسانی آماده هستند.
فرمانده بسیج مقاومت ناحیه بویراحمد با بیان اینکه آماده‌سازی تولیدمحتوای تبیینی شبکه روشنگری و هادیان سیاسی را خواهیم داشت، اضافه کرد: طرح نذر ظهور و خدمت به هم‌نوعان را به پایگاه‌ها سپردیم؛ که مشکلات مردم را شناسایی کنند همچنین میز خدمت مسئولین را برای پاسخگویی خدمات به مردم داریم.
سرهنگ انوری افزود: تمام ادارات با چفیه بسیجی و روی گشاده در رفع مشکلات مردم تلاش کنند، رفع موانع تولیدی، کمک به خانواده زندانیان و آزادسازی ۲ زندانی با حمایت و کمک‌های مردمی را نیز داریم.
وی با اشاره به توزیع ۸۸ جهیزیه و توزیع تانکر و بخاری، بسته معیشتی را در میان مردم، گفت: تولید کارگاه‌های خیاطی که برای ۸ نفر اشتغالزایی می‌کند را داریم؛ در این کارگاه‌ها پوشاک‌های پوشیده برای بانوان که در بازار کم‌یاب است را تولید کنند.
فرمانده بسیج مقاومت بویراحمد ادامه داد: تجمع بسجیان در حسینیه ثارالله برای شنیدن فرمایشات رهبر انقلاب با ۱۰میلیون بسیجی که به صورت مستقیم از شبکه‌های تلویزیون پخش خواهد شد را داریم و بعد دیدار فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج با نماینده ولی فقیه را در حسینه ثارالله داریم.
انوری خاطرنشان کرد: عطرافشانی گلزار شهدا در تمام شهرستان‌ها را خواهیم داشت هرچند شهداء نیازی به ما ندارند ما نیاز داریم که غبار از دل ما ببرند و به آن‌ها تمسک بجویم.
خدمات بسیج بی‌بدیل است/ طرح نذر ظهور برای خدمت‌سانی به مردم
وی با اشاره به دیدار با خانواده‌های شهیدان، جانبازان و ایثارگران و بازخوانی وصیت شهیدان برای نوجوانان و جوانان گفت: برگزاری محافل وصیت خوانی شهیدان را داریم یکی از برنامه‌های که به آن اهمیتی داده نمی‌شد، اگر وصیت‌ها را بخوانیم متوجه میشیم که شهداء از ما چه می‌خواهند؟
انوری عنوان کرد: اجلاسیه بزرگان و ریش سپیدان ذی نفوذان از دیگر برنامه‌های بسیج است؛ زیرا شهرستان ما قبلیه‌ای و عشیره‌ای است و بزرگان احترام و ارزش خاصی نزد مردم دارند باید بتوانیم از آن‌ها در امورات مختلف استفاده کنیم.
وی ادامه داد: گردهمایی پهلوانان ایران زمین در شهرستان بویراحمد که بسیج ورزشکاران آن را برگزار می‌کند و از پهلوانان بسیجی که در عرصه‌های مختلف مدال اور بودند تجلیل به عمل می‌آوریم.
فرمانده بسیج ناحیه مقاومت بویراحمد در پاسخ به سؤال خبرنگار کبنا مبنی بر اینکه چه مهارت‌های برای افزایش رشد و توانمندی بسیجی‌ها دارید؟ گفت: بسیج علمی را داریم که برای قشر نوجوان و جوانان مسابقات و جشنواره‌های مخلتفی را برگزار می‌کنند، و برای افزایش دانش و مهارت‌های بسیجیان تلاش می‌کنند. همچنین اردوی راهیان پیشرفت نیز با هدف آشنایی با دستاورد‌های انقلاب اسلامی و متخصصان برای نوجوانان و جوانان انجام می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1