تاریخ انتشار
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : ۴۵۴۷۰۲
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد

سرقت ۴۰ خودرو در قزوین توسط ۲ زن

۰
سرقت ۴۰ خودرو توسط ۲ زن
کبنا ؛فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ۲ سارق زن که با پرسه زدن در شهر‌های محمدیه و مهرگان ۴۰ دستگاه خودرو را به سرقت برده بودند، دستگیر شدند.
به گزارش کبنا به نقل از ایسنا، سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر‌های محمدیه و مهرگان و ایجاد جو ناامنی در بین شهروندان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرارگرفته و بلافاصله تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان البرز، بررسی شواهد و آثار باقیمانده در محل‌های وقوع سرقت را آغاز کردند.
وی افزود: با بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته و همچنین استفاده از شگرد‌های پلیسی مشخص شد سارقان مورد تعقیب ۲ نفر زن هستند که با پرسه زدن در محل‌های خلوت شهر‌های مهرگان و محمدیه اقدام به سرقت خودرو می‌کنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، سردار ابراهیمی عنوان کرد: مأموران پس از شناسایی سارقان با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.
وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات انجام‌شده به ۴۰ فقره سرقت خودرو در شهر‌های یادشده اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: همسر یکی از این سارقان در طراحی و اجرای نقشه سرقت‌های انجام‌شده همکاری داشته و دستگیری وی نیز در دستور کار مأموران قرار دارد.
وی تأکید کرد: سارقان پس از سرقت خودرو‌ها و باز کردن لوازم و قطعات داخل خودرو ازجمله ضبط، باند، کپسول گاز و لوازمی که به‌صورت جداگانه قابلیت فروش داشتند، خودرو‌ها را اوراق کرده و در استان البرز به فروش می‌رساندند.
این مقام انتظامی یادآور شد: با توجه به عدم دارا بودن پارکینگ در منازل مسکونی مهرگان، به کلیه شهروندان عزیز توصیه می‌شود خودرو‌های خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل فرمان، قفل پدال و تجهیزات بازدارنده مجهز کرده و وسایل شخصی همچون گوشی موبایل، کیف پول و مدارک خود را داخل خودرو در معرض دستبرد سارقان قرار ندهند.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

دو عضو هیات علمی و دو دانش آموخته دانشگاه یاسوج در سال ۲۰۲۲ میلادی در لیست یک درصد دانشمندان ...
سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
1