تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳
کد مطلب : ۴۵۴۶۰۴

دادستان تبریز: یکی از افراد دستگیر شده در خصوص پرونده آیلار حقی، او را سوار پژو ۲۰۶ خود کرده و نزدیک برج شهران پیاده می‌کند / آیلار حقی هم هنگام رد شدن از محل گودبرداری، به داخل گودال می‌افتد / او زمان خروج از خودرو تعادل نداشت؛ حتی به آیینه خودرو برخورد کرد

۲
۰
دادستان تبریز: آیلار حقی هم هنگام رد شدن از محل گودبرداری، به داخل گودال می‌افتد / او زمان خروج از خودرو تعادل نداشت؛ حتی به آیینه خودرو برخورد کرد
کبنا ؛دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی جزئیات پرونده فوت آیلار حقی را تشریح کرد.
خبرگزاری میزان نوشت: بابک محبوب علیلو ‌با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی دادستانی آذربایجان شرقی پیرو پرونده فوت آیلار حقی بیان کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه، دستورات ویژه‌ای برای بررسی علل و عوامل و همچنین مسببین احتمالی آن از سوی دادستانی عمومی و انقلاب تبریز صادر شد.
وی تاکید کرد: متعاقب دستور صادر شده، ضابطان دادگستری، تحقیقات خود را آغاز کردند و در نهایت با استفاده از یافته‌های فنی و پلیسی توانستند سه نفر از افراد مرتبطی که قبل از وقوع حادثه به نوعی مرتبط با این حادثه بودند را شناسایی و دستگیر کنند.
علیلو بیان کرد: پس از دستگیری این سه نفر تحقیقات لازم از آن‌ها صورت گرفت و در نهایت این افراد اعلام کردند که قبل از سقوط این خانم به گودبرداری ایجاد شده در مجاورت برج شهران، به همراه این خانم در منزل شخصی یکی از آن‌ها حضور داشتند.
وی با بیان اینکه متوفی با این افراد هیچ نسبتی نداشته است، گفت: یکی از افراد دستگیر شده، خانم حقی را به قصد رساندن به منزلش سوار خودرو کرده و در نهایت او را نزدیکی برج شهران پیاده می‌کند. این خانم هنگام رد شدن از محل گودبرداری ایجاد شده پروژه برج شهران به داخل گودال می‌افتد.
این مقام ارشد قضایی ادامه داد: بعد از مدتی نگهبان پروژه متوجه می‌شود سروصدایی از داخل گودال به گوش می‌رسد و متوجه می‌شود که فردی به داخل گودال افتاده و آه و ناله می کند. نگهبان ساختمان با اورژانس تماس می‌گیرد و آیلار حقی را به یکی از بیمارستان‌های تبریز منتقل می‌کنند.

وی تاکید کرد: علی‌رغم تلاش‌هایی که کادر پزشکی بیمارستان انجام دادند متاسفانه این خانم فوت می‌کند. در حال حاضر پرونده حادثه در مرحله تحقیقات است و دستگاه قضایی با سرعت و جدیت و براساس مقررات به این پرونده رسیدگی و تصمیم شایسته قانونی را اتخاذ خواهد کرد.
دادستان تبریز تاکید کرد: زمانی که مرحومه، از پژو 206 فرد مذکور پیاده می‌شود، هم نگهبان او را مشاهده کرده است و هم دوربین مدار بسته برج شهران تصاویر را ضبط کرده است.
علیلو بیان کرد: بررسی فیلم‌ دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد، این خانم زمانی که از خودرو خارج می‌شود تعادل ندارد و حتی به آیینه خودرو برخورد می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

بی طرف
Iran, Islamic Republic of
بخدا دشمنان قسم خورده این بدبختیها رو مبینید خوشحال میشن وقتی جوانان و هموطنان مارو تو غرخون می‌بینند خدایا خودت کمک کن چرا با برادر دین خودتون اینجوری میکنید ماهمانن هستیم ه۸ سال صدام لعنتی با همین کشورهای که الان ضد کشور ما هستن چی برسر ملت و مردم ما آوردن لعنت خدا بر کسانی که با آرامش و آسایش و زندگی مردم خون کردن لعنت خدا باد مگه سرباز مامور پلیس بچه وبرادر من وتو نیست چرا وجدان ندارید حمله میکنید به جان ومال براددینی و هموطن خودت شر متان باد
حامد
United Arab Emirates
واقعا متاسفم براتون تورا بخدا تاکی
درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

دو عضو هیات علمی و دو دانش آموخته دانشگاه یاسوج در سال ۲۰۲۲ میلادی در لیست یک درصد دانشمندان ...
سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
1