تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵
کد مطلب : ۴۵۱۵۷۰
در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت مطرح شد

قیمت‌های سرسام‌آور میوه در کهگیلویه و بویراحمد؛ شما که نمی‌توانید بازار را مدیریت کنید مدیریت‌تان برای چیست؟

۳
۰
قیمت‌های سرسام‌آور میوه در کهگیلویه و بویراحمد؛ شما که نمی‌توانید بازار را مدیریت کنید مدیریت‌تان برای چیست؟
کبنا ؛امام جمعه دهدشت با توجه به قیمت‌های سرسام‌آور بدون نظارت میوه خطاب به متولیان امر گفت: شما که نمی‌توانید بازار را مدیریت کنید مدیریت‌تان برای چیست؟
 حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهدشت، صله رحم را یک سنت الهی و وظیفه شرعی عنوان و با بیان این که صله رحم باعث ازدیاد عمر و فراوانی رزق می‌شود خواستار اهتمام ورزیدن نسبت به این مهم از همگان شد.
امام جمعه دهدشت حمله به سلمان رشدی نویسنده کتاب آیات شیطانی را یادآور شد و با بیان این که هنوز رسانه‌های آمریکایی اجازه ندادند واقعیت مشخص شود گفت: اصل حرکت مهم بود و حمله به سلمان رشدی زنگ خطری به عاملان ترور سردار سلیمانی است که حتی اگر تحت حفاظت گسترده امنیت جهانی باشند انتقام به آن‌ها نزدیک است.
وی افزود: ما انتقام شهید سلیمانی را حتماً و بلاشک از کسانی که این کار را انجام دادند خواهیم گرفت.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر بحث تکراری مذاکرات را یادآور شد و با بیان این که امروز مبحث مذاکرات و رفع تحریم‌ها در کشاکش جنگ اراده‌ها و روایت‌هاست گفت: تیم مذاکره‌کننده ما فهم بازی و شناخت از روباه پیر را خوب بلد است و به صراحت اعلام کرد هیچ متن نهایی به عنوان بله یا خیر را نمی‌پذیرد.
امام جمعه دهدشت با بیان این که تضمین شفاهی داده شد بیان کرد: اما آن چیزی که امروز برای جمهوری اسلامی مهم است تضمین کتبی و اگر آمریکا مجدد خارج شد باید خسارت آن را جامعه بین‌الملل بپردازد.
وی خاطرنشان کرد: دوران پرت کردن خودکار گذشته و کشور نشان داد در اوج تحریم‌ها به حیات خود ادامه می‌دهد و قطار پیشرفت انقلاب در حال حرکت است.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با توجه به رشد فزاینده علمی کشورمان گفت: تحریم‌ها نمی‌تواند از پیشرفت‌های ما جلوگیری کند و امروز جامعه و دولت ما به این نتیجه رسیده اعتماد به دشمن سخت و باید تضمین دهد که جامعه جهانی بتواند آن را مطالبه کند.
وی روز جهانی مسجد را یادآور شد و با بیان این که مسجد صرفاً محل برگزاری نماز نیست گفت: مسجد باید مشارکت سیاسی، اجتماعی و خانوادگی داشته باشد و متولیان نگاه اشتباه هیأت امنایی را کنار بگذارند و اجازه دهند نوجوان‌ها به میدان بیایند و حرف بزنند.
وحدانی‌فر انحصاری کردن مسجد توسط یک طایفه را اشتباه عنوان و بیان کرد: مسجد خانه خداست آن را سهم‌بندی نکنید.
امام جمعه دهدشت در ادامه صحبت‌های خود گرانی و چند نرخ بودن قیمت میوه را یادآور شد و خطاب به متولیان امر گفت: اولاً برای کنترل بازار در رابطه با میوه چه کاری انجام داده‌اید؟ چرا قیمت‌های این قدر متفاوت هستند؟ مسئولان امر تا کی این جریمه‌هایی که بازدارنده نیستند را اعمال می‌کنید؟ مگر چند میوه فروش در شهر است که این طور مردم را اذیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: قیمت‌های سرسام‌آور بدون نظارت انجام می‌شود، شما که نمی‌توانید بازار را مدیریت کنید مدیریت‌تان برای چیست؟
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: این که پرده‌ای نصب کنید و بعد از سه روز بردارید، میوه‌فروش بی‌خیال می‌شود و وقتی می‌بیند سخت‌گیری وجود ندارد کار خود را انجام می‌دهد.
امام جمعه دهدشت با بیان این که این افزایش قیمت‌ها لایه‌های دیگری هم دارد خطاب به مسئولان امر گفت: این مسأله تکرار نشود و باید فکری شود.
وی عنوان کرد: می‌دانم باز عده‌ای در پستو‌های خود می‌نشینند و شایعه‌سازی می‌کنند، من از قیامت خود می‌ترسم و به آبادانی دنیای شما نمی‌پردازم.
امام جمعه دهدشت افزایش مبتلایان به ویروس کرونا را یادآور شد و ضمن تشکر از کادر بهداشت و درمان، خواستار رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مردم شد.=
نام شما

آدرس ايميل شما

نامیان فر
Iran, Islamic Republic of
زمان معرفی یه فرد نالایق و آماتور در راس دستگاه عریض و طویل جهاد کشاورزی که مسئول تامین امنیت غذایی یه استان را بعهده دارد معلوم بود که این اتفاق ولنگاری بازار و هزاران مشکل دیگه پیامدش هست.
فرهمند
Iran, Islamic Republic of
جناب امام جمعه محترم نه فقط بازار با این مدیریت استانی ضعیف جهاد کشاورزی رها شده هست بلکه اوضاع تولید کننده هم فلج هست ،آقای استاندار هم نمی تونه مدیران ناتوان را عوض کند فقط همین تریبون نماز جمعه هست که می تونه اینا را سیه روز نماید.
باشتی
Romania
مسولین لطف کنید بازار میوه در شهرستان باشت را نظارتی کنید متاسفانه اصلا نظارتی ندارند هر کس هر قیمتی میخواد عرضه میکند مغازه داران اصلا انصاف ندارند مسؤلین هم بی خیال هستند و نظارتی ندارند
سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد ...
1