تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳
کد مطلب : ۴۴۳۵۸۳
در حاشیه بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان شهید جلیل یاسوج:

انتقاد شدید فرزند شهید از رئیس و معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: موقع حقوق که می شود می گویند شما که رایگان اومدید، حقوق نیست! / 15 روز تمام با وجود بیماری کرونا کار می کردیم، یک روز مرخصی به ما ندادند / به ما قول تبدیل وضعیت را دادند اما به سرانجامی نرسید

۱۵
۱
انتقاد شدید فرزند شهید از رئیس و معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: موقع حقوق که می‌شود، می‌گویند شما که رایگان اومدید، حقوق نیست! / همیشه با بی‌احترامی برخورد می‌کنند و اجازه ورود به اتاق مسئولان را نمی‌دهند
کبنا ؛یکی از فرزندان شهید شاغل در بیمارستان شهید جلیل یاسوج نسبت به بی توجهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به حق و حقوق نیروهای شرکتی فرزند شهید بیمارستان گلایه مند شدند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، وضعیت نابسامان نیروهای شرکتی، بی توجهی به حق و حقوق آنان به ویژه با وجود بیماری کرونا، سختی‌های کار و همچنین تأخیر در پرداخت حقوق، از مسائلی است که همواره دغدغه و گلایه مندی نیروهای بیمارستانی است. در همین خصوص یکی از فرزندان شاغل نیروی شرکتی یکی از بیمارستان‌های یاسوج گلایه‌های زیادی نسبت به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی دارد.
خانم نجفی یکی از فرزندان شهید شاغل در بیمارستان‌ شهید جلیل یاسوج گفت: ما 28 نفر از فرزندان شهید هستیم، در سال 96 به مدت 17 ماه بصورت برای علوم پزشکی رایگان کار کردیم، دران دوره ریاست دانشگاه آقای ایلامی به ما گفتند کار کنید، تا استخدام شوید. با اینکه سهمیه ایثارگری داشتیم.
وی گفت: در سخت‌ترین شرایط کار کردیم، ساعت 7 صبح تا 3 و نیم ظهر سر کار حاضر بودیم. بعد از 17 ماه بعد از دوندگی‌های زیاد، دکتر یزدان پناه از حمایت کردند و پذیرفتند که به عنوان نیروهای شرکتی کار کنیم، اول کرونا همزمان با کار ما به عنوان نیروهای شرکتی شد. گفتند به همین صورت کار کنید تا تبدیل وضعیت شوید.
وی با اظهار اینکه «به ما قول تبدیل وضعیت را دادند اما به سرانجامی نرسید» اظهار کرد: چند سال است که این حرف را زده‌اند ولی هیچ کاری نکرده‌اند، همچنان با در بسته مواجه می‌شویم، همیشه با بی احترامی و توهین با ما برخورد کرده‌اند. اجازه ورود ما به اتاق مسئولان را نمی‌دهند.
این خانم نیروی شرکتی بیمارستان افزود: ما احترام به فرزند شهید در میان برخی از این مسئولان ندیده‌ایم. دکتر یزدان پناه ما را به معاون  خود ارجاع می‌دهند، در حالی که اصلاً این معاون خبر از مردم ندارد، کدام معاون؟ در این استان مسئولانی نیست که از آقای پورانفرد بپرسد پشت این میز چه می‌کنید؟
وی بیان کرد: با اینکه مسئولان در تلویزیون و در تریبون رسمی اعلام کرده‌اند که کسی که کرونا دارد دو هفته باید مرخصی باشد، ولی ما چندین بار کرونا گرفتیم، ولی به ما می‌گفتند نیرو نداریم، سر کار بمانید. 15 روز تمام با شرایط کرونایی کار می‌کردیم، یک روز مرخصی به ما ندادند، اگر مرخصی برویم برای بیمه ما مشکل ایجاد می‌شد.
این خانم بیان کرد: سخت‌ترین کارها را در بیمارستان کردیم، همه جور کار کردیم، هر کاری را در این بیمارستان کردیم، بچه‌های شهید آنقدر زحمت کشیدند، دریغ از تقدیر و تشکر از فرزندان شهید، آنقدر هدایا و کارت هدیه به بیمارستان‌ها داده شد، دریغ از اینکه بگویند یک بار به فرزندان شهید هم هدیه اعطا شود. برای دانشگاه علوم پزشکی که آنقدر رانت بازی و باندبازی در آن می‌شود متأسفم.
وی گفت: از اول برای کار مفتی و رایگان استقبال کردیم، چون به این کار نیاز داشتیم، اما بعد از آن شرکتی شدیم، از صبح که سر کار می آیین یک لحظه نمی‌توانیم روی صندلی بنشینیم، کار خیلی زیاد است، اما موقع حقوق که می‌شود می گویند شما که رایگان اومدید، حقوق نیست!
وی افزود: من می‌خواهم بدانم، در استان کهگیلویه و بویراحمد آیا مدیری هست که یک روز فقط رایگان کار کند، اگر دو مدیر پیدا شود، باشد من دو ماه رایگان کار می‌کنم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
این ار وضع فرزندان شهدا !!
اونم از وضع کسانی که در شبکه بهداشت بواسطه پارتی ، یهویی درصد جانبازی گرفتن و حالا مدیر شدن !!
خدایی مسئولین نظارتی کجایید؟؟؟
چرا اقدام قانونی و انقلابی نمی کنید ؟؟؟
مگر رئیس جمهور نگفتن ملاک انتخاب مدیران ماک دستی است ؟ آیا کسی که سابقه/ اداری داره ، میتونه پاک دست باشه ؟ میتونه رئیس امور اداری باشه؟؟
مسئولین نظارتی ، صدای مظلوم فرزندان شهدا رو بشنوید که اگه فردا اتفاق ناگواری افتاد ، متهم نباشید !
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر شما
در شبکه بهداشت / ۳ نفر که نازه رئیس و مدیر شدن ، همه شون مشکلات زیادی داشتن
یکی رو از اهواز بیرون کردن و ۴ سال تو گچساران بلاتکلیف بود تا ۲ پیش مدیر شد
۲ تا دیگه هم اوضاع بدتری دارن اما یهو شدن طرفدار حسینی و مسولیت گرفتن
یکی بواسطه برادرش حکم/ گرفت
لطفا نشر دهید تا مسولین نظارتی پیگیری کنن
نتس8
Iran, Islamic Republic of
باسلام وقتی 42سال گذشته فقر بیکاری جوانان مشکلات معیشتی و اقتصادی گرانی و تورم وبیماری روحی و معضلات اجتماعی و حوادث تلخ جامعه وتحریم و انزوا ناکارآمدی نظام ایران گرفته عده‌ای بفکر شعار دادن هستند همه مردم کارمندان و کارگردان و بازنشستگان همه مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند
ناشناس
Czech Republic
مگه مسئولین و حتی بیشتر ادارات به شهدا و راه ایشان معتقدن؟باور بفرمایید دوران دوران کسانی است که با شهبد و شهادت میانه ای ندارن
بگذارید خواهرم به در خود بمیریم حال که توفیق شهادت نداریم
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما
رضا
Iran, Islamic Republic of
دکتر یزدان پناه خودشون عملکرد خوب و اهمیت ویژه ای به خانواده شهدا و جانبازان میدن
ولی این پوران فر رو عوض کنه خیلی خوب میشه
محمد
Iran, Islamic Republic of
در زمان ایلامی اصلا به نیروهای ایثارگر توجهی نمیشد
خداروشکر که دکتر یزدان پناه جای ایلامی اومد
اگر ایلامی بود همش رو از نیروهای پیمانکار انتخاب میکرد
ولی پورانفرد معاون توسعه داره بی توجهی میکنه
انشالله که دکتر یزدان پناه متوجه بشه و معاون توسعه رو تغییر بده
یا بهش تذکر بده
شهید و ایثارگر
Iran, Islamic Republic of
تنها جایی که از جانبازان و شهدا حمایت خوب شد دانشگاه علوم پزشکی و دکتر یزدان پناه بود
حداقل تو علوم پزشکی خیلی نیرو از ایثارگران جذب کردن
بقیه ادارات که اصلا با ایثارگران صحبت هم نمیکنند
ولی ای کاش یزدان پناه تبدیل وضعیت رو هم پیگیری کنند
جانباز
Iran, Islamic Republic of
پدر این خانم بخاطر تو امسال رفت شهید شد که تو حرف بزنی
Iran, Islamic Republic of
دقیقا بی عدالتی در بیمارستان بیداد میکند.فرزند من دراوج کرونا یک سال کارکرد مثل شما بعد هم بیرونشون کردن.خداوندا فقط خودت به داد مردم برس
ژیلا
Romania
دارید خون شهدا رو پایمال میکنید طلب حق و حقوق هم میکنید .همین شما خانواده های شهیدان خون پدر و برادر و همسرانتون رو زیر سوال بردید
India
خودتدهم نمیدونی چه گفتی
فاتح
Iran, Islamic Republic of
دکتر یزدان پناه قول پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگر را داده اند
انشالله که پیگیری می کنند و حل می شود
و ما تا اخر عمر دعاگوی ایشان می شویم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
ایلم تامرادی
Iran, Islamic Republic of
اخ سی کر خوب بویراحمد
India
درود برفرزند محترم شهید
عزیز دل کدام مسئول ، اکثر این افراد از فرزندان شهید حراس دارند چون اگر این قشر به مسئولیت برسند نون خودشون بریده میشه و برای همین همواره فرزندان شهید را در هر پست و شغلی اذیت می کنند. نگران نباش در اکثر ادارات همین جوره
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...