تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب : ۴۳۶۵۶۸
کبنا گزارش می دهد

توزیع آرد بین نیازمندان لودابی

۲
۰
توزیع آرد بین نیازمندان لودابی
کبنا ؛توزیع آرد بین خانواده های نیازمند روستا های گوزنان،آبچنداران،شهرک‌پورشریف ،آبلمی،اسلام آباد،نرگسی و تل اب سفید توسط خیریه سنا
به گزارش کبنا نیوز از لوداب؛با توجه به مشکلات کسب و کار و معیشتی این روزهای کرونایی که منجر به ضعف اقتصادی خانوارهای کم درآمد و بی‌بضاعت و همچنین ضعیف‌تر شدن‌ آنها شده است.
در این شرایط حمایت و کمک به اقشار و خانواده های آبرومند و بی بضاعت تا زمان برون رفت از این موقعیت حساس و ریشه کن شدن این ویروس منحوس می تواند کمک شایان توجهی به این اقشار آسیب پذیر کند.
فرهاد آسمند رابط گروه خیرین سنا در لوداب در گفت‌وگو باخبرنگار
کبنا نیوز در لوداب گفت: با توجه به اینکه منطقه لوداب یکی از مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود، نیاز به توجه ویژه خیرین و افراد نیکوکار دارد، تا در جهت رفع این محرومیت‌ها گام خوبی برداشته شود. 
آسمند تصریح کرد: از1396 تا کنون  که سیل کمک‌های خیریه سنا به این منطقه ی محروم سرازیر شده است ،کمک‌های شایان توجهی از جمله اهدای 9 عدد کانکس به مدارس، توزیع کفش و لباس در مدارس ، توزیع بسته های ارزاق بین خانواده‌های نیازمند لودابی ، احداث سرویس‌های بهداشتی برای مدارس و پیگیری و درمان بیماران نیاز مند و...چند نمونه ی دیگر ، که توسط این خیریه در بخش لوداب ارائه شده است. 
وی با اشاره به این که این سومین مرحله توزیع آرد بین خانواده‌های نیازمند لوداب است افزود: در این مرحله از توزیع، ۲۵۰ کیسه آرد بین خانوادههای آبرومند روستا های گوزنان ،آبچنداران،شهرک‌پورشریف ، آبلمی،اسلام اباد،نرگسی و تل اب سفید توزیع شد که امید است با همکاری گروه خیرین سنا در آینده بتوانیم همه ی روستاهای محروم لوداب را تحت پوشش توزیع خود قرار دهیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

علی حسین خالدی
Iran, Islamic Republic of
ایا واقعا باید به چند روستا خاصی داده بشه یا خاله خرزویی هست بانی این کار کیه گفته که باید بین خاله خرزو پخش کنن یا مردم لوداب کلا بی عدالتی داره بی داد ایکنه واقعا متآسفم برای بانی این کار
لوداب
Iran, Islamic Republic of
جناب آسمند فقط اقوام و خویشاوندان خودش را در لوداب می بیند.
خیریه سنا التماس تفکر و بازنگری
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...