تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب : ۴۳۳۹۴۰
فرماندار باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

برادرکشی در باشت

۰
برادرکشی در باشت
کبنا ؛ حدود ساعت 10 صبح امروز ( یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400 ) در ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باشت دو برادر به دلیل اختلافات شخصی به جان هم می‌افتند که در نهایت برادر کوچکتر که حدود 25 سال سن دارد، برادر بزرگتر که حدود 27 سال سن داشته را به ضرب چاقو از پای در می‌آورد و نهایتاً فوت می‌کند.
به گزارش کبنا، بر اساس گفته شاهدان عینی، حدود ساعت 10 دو برادر به همراه پدر خود به اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت مراجعه می‌کنند که نهایتاً این دو بر اساس اختلاف نظر بر سر تسهیلات (خودکفایی - اشتغالزایی) با هم گلاویز می‌شوند. برادر کوچکتر برادر بزرگتر را با ضرب چاقو از پا در می‌آورد.
سید مسعود حسینی فرماندار باشت در این باره به خبرنگاران گفته که برادری با چاقو برادر بزرگتر خود را در به قتل رسانده و گفته می‌شود این دو به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با هم درگیر می‌شوند. حسینی همچنین به خبرنگاران گفته این برادران در منطقه پیچاب باشت که منطقه‌ای محروم است زندگی می‌کنند و کمیته امداد تسهیلاتی برای این خانواده در نظر می‌گیرد که این برادران در این زمینه باهم اختلاف پیدا کرده و در نهایت ساعاتی پیش برادر کوچکتر برادر بزرگتر را به ضرب چاقو از پای در می‌آورد.
او گفت: قاتل متواری شده است.
به گزارش کبنا و بر اساس اطلاعات حاضرین، گویا برادر کوچکتر به برادر بزرگتر می‌گوید که اگر شما تسهیلات خودکفایی (اشتغالزایی) را دریافت کنی، کمیته امداد حق و حقوق پدرانمان را قطع می‌کند که بعد از بگو و مگوهای در این رابطه برادر بزرگتر توسط برادر کوچک تر به قتل می‌رسد. پا درمیانی کارکنان کمیته نیز برای رفع اختلاف نظر این دو برادر به نتیجه نرسید.
نام شما

آدرس ايميل شما

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...