تاریخ انتشار
يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۰
کد مطلب : ۴۲۳۶۸۴
با ارسال بیانیه‌ای مطرح شد

واکنش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به خبر کبنا نیوز

۱۸
۰
واکنش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به خبر کبنا نیوز
کبنا ؛روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانیه‌ای به خبر مندرج در سایت کبنا نیوز مبنی بر ابهامات عملکردی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد. 

 در این بیانیه آمده است:
ابتدا باید خدمت مردم شریف استان و اصحاب رسانه یادآور شویم که مبنای تأیید عملکرد دانشگاه علوم پزشکی نه فرایندی درون سازمانی بوده و نه براساس خوداظهاری های ساختگی صورت گرفته است.
تمامی موفقیت‌های اعلام شده به استناد آمار رسمی اعلام شده توسط وزارت بهداشت بوده و تأیید و تمجید رییس جمهور محترم و مقامات وزارت بهداشت و وزارت کشور و استاندار استان نیز شاهدی محکم ومتقن برتایید این آمارها است.
چه در بحث پایش و غربالگری، چه در بحث بیماریابی فعال و انجام تست عملکرد دانشگاه علوم پزشکی پزشکی یاسوج فراتر از میانگین کشوری بوده و همین عملکرد درخشان بود که موجبات شگفتی معاون کل وزیر بهداشت را نیز فراهم آورد.
البته باید یادآور شویم که بر خلاف ادعای غریب نویسنده این مطلب؛ مسئولین دانشگاه ادعایی مبنی بر ریشه کنی و حذف بیماری نداشته و همواره بر کنترل و مهار بیماری تاکید داشته‌اند.
بحث کمبود تجهیزات و وسایل فردی نیز موضوع مبتلا به همه کشورهای جهان در روزهای شروع این بیماری خطرناک بود و هر روز خبرهای ترسناک زیادی از هجوم مردم به داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها در سراسر جهان مخابره می‌شد. اما دانشگاه علوم پزشکی یاسوج توانست در کمترین زمان ممکن این معضل را مدیریت نماید. گواه این ادعا هم این است که کمترین پرسنل درگیر در کشور مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و بر خلاف بسیاری از استان‌ها که شهدای زیادی را در این راه تقدیم کرده‌اند، خوشبختانه هنوز هیچ کدام از پرسنل مبتلای استان ما حتی در بخش‌های ویژه بستری نشده‌اند.
در حوزه تجهیزات پزشکی نیز راه اندازی سریع آزمایشگاه تشخیص مولکولی و ویروس شناسی، سی تی اسکن و ام آر آی بیمارستان شهید جلیل در ابتدای سال جدید، بهره برداری از کلینیک ۵ طبقه شهید مفتح یاسوج، اضافه شدن ۲۰ تخت به تخت‌های ویژه طی ماه گذشته در دهدشت و یاسوج و... ناقض ادعاهای واهی نویسنده است و قطعاً دانشگاه علوم پزشکی حق خود را برای پیگیری قضایی سایت کبنا نیوز و نویسنده مطلب جهت انتشار مطالب خلاف واقع و ادعای انتشار آمار دروغ توسط مسئولین دانشگاه محفوظ می‌دارد.
در مورد روند برونسپاری و انجام مناقصات و مزایدات نیز لازم است به اطلاع مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد برسانیم که بر خلاف سال‌های اخیر که برنده این پروژه‌ها در جلسات شبانه در باغ‌ها و مجالس دورهمی مشخص می‌شد، محل برگزاری جلسات و مکان تصمیم گیری‌ها به ساختمان اداری دانشگاه منتقل شد تا شائبه‌های فراوان و به حق گذشته از سر دانشگاه رخ بربندد و همه چیز درید انحصار افرادی محدود نباشد. ظاهراً اصلاح این فرایندها به مذاق این افراد خوش نیامده است که این چنین با عصبانیت دست به قلم می‌برند.
در مورد گمانه زنی‌های رسانه‌ای و شایعه پراکنی در مورد عدم تمدید حکم‌ سرپرست دانشگاه یاسوج نیز مرجع نهایی تصمیم گیری وزارت بهداشت و درمان است که به شهادت رسانه‌های مختلف، در ماهای اخیر بر عملکرد خوب دانشگاه صحه گذاشته است.
امیدواریم در این روزهای سخت با تخریب‌ها و توهین‌های غیر منصفانه، انگیزه خدمت به مردم شریف استان، فدای اغراض و اهداف شخصی نشود.
نام شما

آدرس ايميل شما

احمد
Iran, Islamic Republic of
به هیچکدام از ابهامات پاسخ درستی نداده اید.
دا
Iran, Islamic Republic of
عجبا عجبا. والسلام نامه تمام. همه مشکلات حل وابی. همه ابهامات رفع وابی.
Iran, Islamic Republic of
و انتصابات هم میگفتی
هیچ کس نمیگه ماست من ترش هست
محمود
Iran, Islamic Republic of
در مورد انتصابات فامیلی هیچ جوابیه ای نداشت
گچساران
Iran, Islamic Republic of
اقای محترم روابط عمومی، چرا بجای جواب منطقی و درست خط و نشان میکشی، شما پاسخگوی عملکردتون نیستین، دیواری کوتاه تر از کبنا پیدا نکردین
دانشگاه علوم پزشکی
Iran, Islamic Republic of
گَپِ نزن
Iran, Islamic Republic of
بجای پرداختن ب حاشیه بگو پاداش پرسنل بیمارستان شهید جلیل رو چیکار کردید؟؟؟؟
پول این بدبخت بیچاره ها ک ازصب تا شب سرکارن خوردن نداره
دنا
Iran, Islamic Republic of
کلیپ صحبتهاش در مورد ریشه کنی کرونا در تمام شبکه های مجازی پخش شده...
مطلع
Iran, Islamic Republic of
پرسنل به علت نداشتن امکانات لازم اصلا نزدیک بیمار وانیبون که مشکلشونه حل کنن.غیره خدا خوش رحم کنه
مردم
Iran, Islamic Republic of
طبق جوابیه شما هیچکدام از پرسنل حتی در بخش مراقبت های ویژه بستری نشده اند ولی باید به خودتون یاداوری کنم که در موج اول کرونا در استان یکی از همکاران یاسوجی در بیمارستان جلیل در را خدمت به مردم جان خودشون رو از دست دادند.....مدیریت یزدانپناه هم که..انچه عیان است چه حاجت به چانه زنی؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
تمجید بی جا تو بیمارستان شهید جلیل به بیماران نم رسند با ندانم کاری تلفات میده
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
یاسوج فقط پارتی بازی من ۱۱سال فارغ التحصیل شدم و۹سال سابقه کاردارم .بیکارم الان ولی خانمی ک بومی استان نیست و فقط یکسال طرحشو یاسوج گذروند چون داییش فلان کس بودتوتهران بعدازطرح بصورت شرکتی تو اتاق عمل امام سجاد مشغول بکار شد باوجوداینکه ساکن نورآبادبود
Iran, Islamic Republic of
اینجا فقط پورتی بازی اینقد جوان بیکار تحصیل کرده هست و که پارتی ندارند بیکارکد
پرسنل
Iran, Islamic Republic of
ام آر ای جلیل که راه اندازی نشده .
لرستان
Iran, Islamic Republic of
سلام برای قضاوت بایست کارشناس باشی و بر اساس مستندات قضاوت کرد من بعنوان یک شهروند از زحمات پرسنل قدیم و جدید بابت راه اندازی کلینیک پزشکی جدیدو رهایی مردم از وضعیت ساختمان قبلی در شان مردم یاسوج تشکر می کنم خدا قوت مردان و زنان با غیرت ذیمدخل 🙏
Iran, Islamic Republic of
دانشگاه علوم پزشکی عملکردقابل قبولی درارتباط با ویروس کرونا نداشته وعمده همکاریها ازطرف سایرسازمانها ونهادها ومردم انجام شده شماکه قادربه تامین ماسک برای کارکنان ومراکزخودنبودهایدبایدمدیون مردم باشیدانان عمل کردندشما شعارمیدهیدمسئولین دانشگاه علوم پزشکی بیشترنیستند
پرستار
Iran, Islamic Republic of
برعکس اگه دانشگاه علوم پزشکی نبود مردم عادی اصلا رعایت نمیکنن چرا اینهمه برخلاف قانون حرف میزنید مگه چه هیز تری بهتون فروختن اینهمه زحمات این کارکنان بیمارستان علوم پزشکی نادیده نگیرید
انتقاد تند ضرغامی از اصولگرایان: استاد پیاده کردن آدم‌ها از قطار هستند

انتقاد تند ضرغامی از اصولگرایان: استاد پیاده کردن آدم‌ها از قطار هستند

رییس پیشین صدا و سیما در توییتی به انتقاد از اصولگرایان پرداخت و نوشت: «برخی اصولگراها،...
جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

به گفته مدیرکل دفتر حقوقی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دادگاه تجدیدنظر که رای ...
پشت پرده تعرض به هواپیمای ایران چیست؟

پشت پرده تعرض به هواپیمای ایران چیست؟

بر مبنای همین ارزیابی، محافل مزبور معتقدند که ایران به تحرکات آمریکا و اسرائیل پاسخ نخواهد ...