تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۴۲۳۲۰۱
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

کرونا همچنان در کهگیلویه و بویراحمد قربانی می‌گیرد

۰
کرونا همچنان در کهگیلویه و بویراحمد قربانی می‌گیرد
کبنا ؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 35 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه یک مورد فوتی جدید گزارش شد که این بیمار 91 ساله ساکن کهگیلویه دچار بیماری فشارخون و دیابت بود.
 به گزارش کبنا، پرویز یزدان پناه گفت: در بیست و سومین روز از تیرماه، 189 بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری هستند که 84 نفر مبتلای قطعی به کرونا می‌باشند.
وی با اشاره به اینکه 11 بیمار کرونایی نیز در بخش آی سی یو بیمارستان‌های استان بستری می‌باشند، اذعان داشت: هم اکنون تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1678 مورد گزارش شده است.
 یزدان پناه اظهار داشت: امروز نیز جواب 101 نمونه را ازآزمایشگاه تشخیصی مولکولی یاسوج دریافت نمودیم که بیشرین موارد در گچساران (۶۰ درصد)، دهدشت (۲۰ درصد موارد مثبت) و بقیه در سایر شهرهای استان بود.
نمره قبولی یزدان پناه و علوم پزشکی استان
پرویز یزدان پناه  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: افزایش شمار مبتلایان به کرونای استان نتیجه کم توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا است که علاوه بر به خطر انداختن سلامت فرد، سلامت سایر اطرافیان را نیز به خطر انداخته است.
 دبیر ستاد استانی کرونا در پایان خاطر نشان کرد: لزوم استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، عدم حضور در تجمعات، عدم سفر به شهرها و استانهای مجاور و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات و اصناف کمک به کنترل بیماری و کاهش مرگ و میر در استان می‌شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ختم لاکچری

ختم لاکچری

روز‌های گذشته بود که ویدیویی از یک قبرستان لاکچری در بخش لواسانات استان تهران منتشر شد،...
تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

سرهنگ سيدمحمود موسوي فرمانده نيروي انتظامي گچساران گفت: «کليپ مربوط به درگيري بين مردم ...
قالیباف زیر فشار جوانان

قالیباف زیر فشار جوانان

در قضیه تاجگردون مشخص بود که او تمایلی به حذف او نداشت. غیبت او در جلسه‌ شعبه 12 مجلس ...