تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۹
کد مطلب : ۴۲۲۵۹۴
کبنانیوز؛

دیدار مدیرکل شبکه استانی دنا با فرماندهان تیپ 48 فتح

۰
کبنا ؛
امروز شنبه هفتم تیرماه؛ مدیرکل شبکه استانی دنا در جلسه دیدار با فرمانده تیپ48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد که به تازگی از سوی رهبر معظم انقلاب به درجه سرداری نائل آمدند با تبریک این افتخارگفت: مجموعه سپاه در حوزه‌های مختلف جنگ سرد و نرم و صدا و سیما به عنوان قرارگاه مقدم جنگ نرم فعالیت دارند، همکاری بین این نهادها می‌تواند زمینه رضایت‌مندی رهبر معظم انقلاب و مردم را فراهم کند.
به گزارش کبنا؛ مدیرکل شبکه استانی دنا، فعالیت تیپ48 فتح در کمک به مردم را جهادیی خوانده و افزود: با وجود اینکه وظیفه قانونی و ذاتی سپاه در حوزه نظامی  از جمله دفاع از مرز و بوم کشور عزیزمان در مقابل دشمنان  تعریف شده اما در همه موضوع ها، حوادث طبیعی و حتی کمک های جهادی به محرومان، تیپ48 فتح پیشقراول بوده و خدمات شایان توجهی به مردم داشته است.
سردار حکمتیان فرمانده تیپ48 فتح هم با اشاره به اینکه از زمان ریاست جدید صدا و سیمای شبکه دنا از زمستان ۹۷ تاکنون تعاملات بی نظیر بین صدا و سیما و مجموعه سپاه و تیپ ۴۸ فتح سپاه برقرار شده است گفت: با توجه به شرایط موجود کشور و منطقه می طلبد که نیروها و نهادهای انقلابی بیشتر در کنار هم باشند و با وحدت کامل از انقلاب و ارزش های آن دفاع کنند.
وی عنوان داشت:  تیپ48 فتح خارج از وظایف قانونی خود به صورت جهادی همیشه به کمک مردم و دستگاه‌های دولتی و اجرایی شتافته است.
نام شما

آدرس ايميل شما

مسدود مي‌كنم پس هستم

مسدود مي‌كنم پس هستم

بلايي كه بر سر تلگرام و مخاطبانش آمد بر سر اينستاگرام نيز بيايد اما بايد منتظر ماند و ...
آقا رسول! دمت گرم

آقا رسول! دمت گرم

فعالیت‌های بی‌سر و صدای او به خصوص در سیستان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است»، «یه مصاحبه ...
وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

دکتر تيدروس ادهانوم غيبريسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی: ‏‏«شیوع درحال گسترش است. جهان ...