تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۴
کد مطلب : ۴۲۱۶۱۰
در حاشیه نشست خصوصی سازی؛

وزیر ورزش: در زمان تعیین شده سرخابی‌ها را وارد بازار سرمایه می‌کنیم

۰
وزیر ورزش: در زمان تعیین شده سرخابی‌ها را وارد بازار سرمایه می‌کنیم
کبنا ؛وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ایجاد همت جمعی در بین دستگاه‌های اجرایی حاضر برای واگذاری سرخابی‌ها، گفت: تلاش می‌کنیم در زمان تعیین شده سرخابی‌های پایتخت را وارد بازار سرمایه کنیم.
نشست خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ پایتخت، مطابق هر سه‌شنبه با حضور اعضا عصر امروز در سالن اجتماعات این وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
مسعود سلطانی‌فر در حاشیه این ‌نشست با اشاره به برپایی این جلسات به طور منظم توضیح داد که این نشست‌های تخصصی باهدف پیگیری روند خصوصی سازی و رصد اقداماتی که باید در این راستا انجام شود برگزار می‌شود.
او با مثبت خواندن نتایج این جلسات که با حضور مسوولان خصوصی سازی، مسوولان بورس و فرابورس، مدیران عامل دو باشگاه، معاونین و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود، بیان داشت که در هفته‌های گذشته، مستندسازی‌ها، بررسی حساب‌های مالی و ساماندهی بخش‌های مختلف دو باشگاه با قوت و قدرت پیگیری شده است‌.
وزیر ورزش و جوانان نظارت مسوولان خصوصی‌سازی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: با تعامل و پیگیری این عزیزان به مراحل حساس و تعیین کننده ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه  نزدیک شده ایم.
وی توضیح داد که تا ۳ ماه آینده، براساس مصوبه هیات عالی واگذاری (مورخ ۱۸ فروردین سال ۹۹) برنامه را به پیش برده و تلاش می‌شود تا در این باره زمانی  اقدامات لازم صورت گیرد.
 سلطانی‌فر تهیه اسناد و مدارک مربوط به املاک تحت تملک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از جمله ساختمان‌ها و ورزشگاه‌های مربوط به این دو باشگاه را بخشی از اقداماتی که باید انجام شود اعلام کرد و در ادامه تعیین تکلیف دارایی‌های سرخابی‌های پایتخت با هدف افزایش سرمایه را مورد توجه قرار داد.
وی با تاکید بر این نکته که امور مربوط به خصوصی‌سازی با دقت بسیار انجام می‌شود، گفت: برای تحقق این مهم، از تخصص مشاورانی در حوزه مالی، واگذاری و... بهره مند شدیم تا بتوانیم مراحل بعدی کار را با دقت و قدرت در سقف زمانی مشخص شده، انجام دهیم.
وی تاکید کرد: همت خوبی در حال حاضر در دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط به وجود آمده است و با تکیه براین تعامل و هماهنگی، تمام تلاش خود را می‌کنیم که در زمان مشخص شده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

انتشار برگی از یک یادداشت پس از ۳۴ سال

انتشار برگی از یک یادداشت پس از ۳۴ سال

این روح بزرگ، این انسان فوق‌العاده، این دل مطمئن و متوکّل و این عقل قوی و راسخ در همه‌ی ...
عکس/ اسلحه فوق‌حرفه‌ای تیم حفاظتی ترامپ

عکس/ اسلحه فوق‌حرفه‌ای تیم حفاظتی ترامپ

تصویر یکی از محافظین ترامپ در هنگام سخنرانی‌اش مقابل کلیسای جان اپیسکوپال را می‌بینید....
۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

 امروزه تغییر معنا و مفهومی مترادف با پیشرفت و حرکت رو به جلو پیدا کرده است و بسیاری ...