تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱
کد مطلب : ۴۵۸۵۵۲
ماموران پلیس شهرستان بویراحمد در برف چه می‌کردند؟

پلیس ایستاده زیر برف (+ فیلم و تصاویر )

۳
کبنا ؛برف از صبح روز پنجشنبه ( 27 بهمن‌ماه 1401) در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و مناطق سردسیری بارید و سبب شد تا رفت و آمد در محورهای مواصلاتی و خیابان‌های شهر با مشکل مواجه شود. پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از مجموعه‌های پای کار بود. مأموران پلیس راهور به فرماندهی سرگرد داوود بوستانی زیر برف و سرما تا پایان ایستاده کنار مردم بودند.
سرگرد داوود بوستانی _ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد_ در گفت‌وگو با خبرنگار کبنا نیوز، اظهار داشت: تعطیلی برای مأموران خدوم پلیس معنا ندارد، چه برف ببارد، چه باران، چه سیل، چه زلزله و چه ترافیک باشد، مأموران خدوم وسط میدان برای خدمت کنار و حامی مردم هستند.
وی ادامه داد: امروز که با بارش شدید نزولات الهی مواجه بودیم، باز مأموران پلیس بودند که برای تسهیل در تردد شهروندان در معابر، میادین و جاده‌ها حضور داشتند و در خدمت رسانی به مردم نقش آفرینی کردند.
              
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد در ادامه گفت: امروز از ساعت 7 صبح حدود به ۷۰ نفر نیروی راهور در قالب ۲۰ تیم در  سطح معابر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد حضور فعال داشتند و در حال روان‌سازی ترافیک بودند.
بوستانی خاطرنشان کرد: در چندین نقطه از شهر به علت عدم به موقع برف‌روبی اخلال در «آمد و شد» به وجود آمد. از جمله؛ جاده یاسوج به اصفهان و پل پایینی مهریان که با حضور به موقع مامورین پلیس راهور و راه مسیر بازگشایی و  ترافیک در تمام معابر به حالت عادی برگشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد در انتها گفت: رانندگان با توجه به سرما و لغزندگی و یخبندان معابر از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و رانندگی ایمن همراه با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی را مد نظر داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما

پربازدیدترین مقالات سال ۲۰۲۳ ویکی‌پدیا

پربازدیدترین مقالات سال ۲۰۲۳ ویکی‌پدیا

محبوب ترین مقاله مورد جستجو قرار گرفته در ویکیپدیا در سال 2023 میلادی در مورد چت جی پی ...
مهاجری: چرا اصلاح‌طلبان بهانه‌جو را خلع‌سلاح نمی‌کنید؟

مهاجری: چرا اصلاح‌طلبان بهانه‌جو را خلع‌سلاح نمی‌کنید؟

در دو انتخابات اخیر (۱۳۹۸ و ۱۴۰۰) رکورد کاهش مشارکت شکسته شد و اصولگرایان پیروز میدانی ...
عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
فایل های مرتبط
1