تاریخ انتشار
دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵
کد مطلب : ۴۵۷۴۲۲
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

ادای احترام اهالی فرهنگ و هنر به استاد سید امرالله حسینی (+ تصاویر)

۰
کبنا ؛
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جمعی از هنرمندان همزمان با سال‌گشت هنرمند بزرگ استان و موسس انجمن خوشنویسان استان زنده یاد سید امرالله حسینی بر سر مزار آن هنرمند فقید گرد هم آمدند.
به گزارش کبنا، امین درخشان در خصوص این دیدار بیان داشت: استاد سید امرالله حسینی یک هنرمند متعهد به عنوان یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین خوشنویسان استان نقش پررنگی در توسعه این هنر ارزشمند در استان داشته است.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه استاد سید امرالله حسینی از مفاخر و چهره ماندگار استان است بیان داشت: استاد چهره ماندگار هنر استان و موسسه انجمن هنر خطاطی در استان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر جایگاه هنرمندان در توسعه فرهنگ و هنر افزود: یکی از سیاست های ما در حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه به هنرمندان فقید و اساتید بزرگوار در همه رشته های هنری است از همین رو تکریم و نکوداشت هنرمندان پیشکسوت و فقید در طول سال برگزار خواهد شد.
متولی فرهنگ و هنر در استان از ساماندهی قطعه هنرمندان در کنار امام زاده قاسم خبر داد و افزود: باید این قطعه در شان و مقام هنرمندان استان ساماندهی شود امین درخشان تصریح کرد یکی از مهمترین ویژگی های استاد تعهد و تخصص وی در خوشنویسی بود و یک هنرمند مردم نهاد بود درخشان خواستار این شد با استفاده از ظرفیت هنرمندان همه رشته ها مراسم بزرگداشت و نکوداشت هنرمندان به صورت یک مراسم در گستره ملی و استانی برگزار شود.
خانواده زنده یاد سید امرالله حسینی از توجه و درایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مجموعه هنرمندان استان به مقام آن هنرمند فقید ارج گذاشتن طی پیامی قدردانی کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

همزمان با شروع هفتمبن جلسه پرسش شورا از شهردار، مردی که پشت در ایستاده بود گفت: من باید ...
اثر یک دهه بر بازار دلار

اثر یک دهه بر بازار دلار

 برخی فعالان می‌گویند احتمالِ رفتن دلار به سوی کانال بالاتر وجود دارد ولی دشوار است که ...
هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

قالیباف تاکید کرد: ما از این حادثه عمیقا متاسف بوده و در حال پیگیری دقیق و همه جانبه ...
1