تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب : ۴۴۰۵۹۱
با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد:

مسیر ارتباطی روستای مظفری سرتنگ رواق به بهره‌برداری رسید (+ تصاویر)

۰
کبنا ؛مسیر ارتباطی روستای مظفری سرتنگ رواق شهرستان دنا از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، فرماندار شهرستان دنا و مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
به گزارش کبنا، محمد نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین بهره برداری مسیر ارتباطی روستای مظفری سرتنگ رواق اظهار داشت: راه روستایی گزدون، مظفری و سرتنگ رواق به طول شش کیلومتر و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با پیگیری نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
 وی با اشاره به اینکه آسفالت این مسیر یکی از مطالبات مهم مردم منطقه بوده گفت: با بهره‌برداری از این مسیر شاهد سهولت در رفت و آمد روستاهای تحت پوشش و کاهش حجم تصادفات می‌شود.
وی افزود: در حوزه راه روستایی در شهرستان دنا کارهای خوبی درحال انجام است و محور شبلیز نیز شش کیلومتر روکش و آسفالت شد.
مهدی روشنفکر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون ضمن تقدیر از مسئولانی که در تکمیل این پروژه همکاری داشتند گفت: خدا را شاکریم که در مسیر خدمت به مردم مدیران نظام جمهوری اسلامی پای کار هستند.
وی توجه و رسیدگی به مطالبات به حق مردم را از وظایف مهم مسئولان برشمرد و افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات در روستاهای استان استاندار سازی و بهسازی معابر و مسیرهای ارتباطی است که با توجه به اعتبارات اختصاص یافته به استان در قالب بودجه سال جاری امیدواریم بخشی از این مطالبات پاسخ داده شود و شاهد رفع مشکلات باشیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...