تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۴۳۶۸۹۰
کبنا گزارش می دهد

سفر رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به لوداب (+ تصاویر)

۱
کبنا ؛طی آئینی با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد، گلزار شهدای روستاهای حیدر آباد و چال شاهین از توابع بخش لوداب غبار روبی و عطر افشانی و با آرمان‌های امام راحل و شهداء تجدید میثاق کردند.
به گزارش کبنا نیوز از لوداب؛ در این آئین گلزار مطهر شهدای روستاهای حیدرآباد و چالش شاهین از توابع بخش لوداب با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونان، مدیران و رئیس ارزشیابی مکتبی سرگرد سید مصیب سعیدی، عطر افشانی و غبار روبی شد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و غبار روبی قبور مطهرشان گفت: امروز آمده‌ایم غبار از دل و چشم بزداییم و از روح، قبور، وجود و نگاه شهدا برای زندگی باسعادت دنیوی و حفظ اقتدار و عزت کشور مدد بجوییم تا بتوانیم نظام و انقلاب را در مسیر آرمان‌های الهی پیش ببریم.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی تیموری با تاکید بر اینکه تفکر و اندیشه ما باید مثل شهدا نورانی باشد تا این انقلاب مقدمه‌ای برای آن پدیده بزرگ الهی باشد، خاطرنشان کرد: امروز پیروزی‌های پی در پی با وجود تمامی مشکلاتی که دشمنان فراهم آورده، نصیب کشور می‌شود و باید با شکوه و اقتدار به راه خود ادامه دهیم.
در پایان این آئین رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه هیئت همراه از خانواده‌های معظم این شهیدان والام مقام سرکشی و بازدید نمودند.
نام شما

آدرس ايميل شما

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...