تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب : ۴۳۵۳۲۹
فرماندار شهرستان بویراحمد در نشست با نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رأی:

نباید اخلاق را در مدیریت شعب اخذ رأی نادیده بگیرید / کسانی که منافع گروه و جناح سیاسی را بر قانون ترجیح می‌دهند زیان می‌بینند

۰
کبنا ؛فرماندار شهرستان بویراحمد خطاب به نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رأی انتخابات 1400، گفت: کسانی که کار برای غیر از خداوند متعال انجام می‌دهند، دچار زیان و خسران می‌شوند و نتیجه پیروی از هوای نفس را در همین دنیا می‌بینند.
به گزارش کبنا از یاسوج، مجید احمدی صبح امروز (پنجشنبه 20 خرداد ماه 1400) در جمع نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رأی انتخابات 1400، اظهار داشت: نمایندگان فرمانداری در محل صندوق‌های رأی در واقع حکم فرماندار را دارند و هر گونه رفتار از سوی شماها به پای فرماندار و دولت نظام اسلامی نوشته می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نماینده فرماندار باید به عنوان هماهنگ کننده با تعامل و اخلاق اسلامی شعبه رأی را مدیریت کند، افزود: بدبخت کسانی هستند که برای دنیا دیگران، آخرت خودشان را می‌فروشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بویراحمد در ادامه با بیان اینکه رأی مردم حق‌الناس است، افزود: دست اندرکاران شعبه اخذ رأی باید به گونه‌ای رفتار کنند که مردم با خیال راحت و اعتماد کامل رأی خود را در صندوق‌های رأی بیندازند و هیچ کس حق ندارد خارج از قانون عمل کند.
احمدی تاکید کرد: در رعایت و اجرای قانون با هیچ کس تعارف ندارم و اگر کسی خدای نکرده مسائل قومی، گروهی و جناحی را مورد نظر قرار دهد، یقین داشته باشد که طبق قانون و در سریعترین زمان با او برخورد خواهیم کرد.
وی خطاب به نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رأی، گفت: نباید اخلاق را در مدیریت شعب اخذ رأی نادیده بگیرید و کسی به جای اینکه قانون و رضای خداوند را ملاک قرار دهد، از هوای نفس پیروی کند و قانون را زیر پا بگذارد، چرا که بر اساس آموزه‌های دینی افرادی که برای غیر از خدا کار می‌کنند و منافع گروه، قوم و جناحش را بر قانون و رضایت خداوند متعال ترجیح می‌دهد، یقین داشته باشید که دچار خسران و زیان می‌شود و نتیجه عملکردش را در همین دنیا خواهد دید.
به گزارش کبنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج و میاندوره مجلس شورای اسلامی در 28 خرداد ماه 1400 برگزار می‌شود.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
همین ها بیشترین دخالت را سر صندوق رای می کنند بخصوص شورای شهر
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...
‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

اصولگرایان که قدرت را در حاکمیت میان خود تقسیم کرده‌اند، گویی فراموش کرده‌اند اکنون آنها ...