تاریخ انتشار
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۴۳۱۲۶۴
کبنا گزارش می دهد؛

ابراز نگرانی مدیر شبکه بهداشت گچساران از ورود کرونای انگلیسی / غلامیان: نباید زمان طلایی کنترل بیماری را از دست دهیم

۰
کبنا ؛مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران از تیم های سیار بیماریابی و مرکز ۱۶ ساعته مرکز جامع خدمات سلامت شهرستان بازدید کرد.
به گزارش کبنا نیوز از گچساران، دکتر آرین غلامیان در حاشیه این بازدید از احتمال ورود کرونای انگلیسی به گچساران ابراز نگرانی کرد و در خصوص ورودی های شهرستان گفت: یکی از اصلی ترین نگرانی های ما در خصوص انتشار بیماری، ورود افراد از سمت خوزستان به گچساران می باشد که در این خصوص منتظر هستیم تا مسئولین مربوطه در این مورد اقدام لازم را انجام داده تا زمان طلایی کنترل شرایط را از دست ندهیم و بتوانیم با استقرار تیم های بیماریاب در ورودی های شهرستان، به طور جدی ورود افراد دارای علامت و تست مثبت را کنترل نماییم.
وی در خصوص اقدام لازم تا پیش از بسته شدن ورودی های شهرستان گفت: تیم های سیاری را به منظور بیماریابی و گرفتن نمونه در نظر گرفته ایم که در ترمینال شهرستان مستقر و از مسئولین امر خواسته ایم تا با تدبیر مناسب تمامی ماشین های مسافربری برای کنترل بهتر، سرنشینان خود را فقط در پایانه مسافربری پیاده نمایند.
وی با بیان اینکه «نباید زمان طلایی کنترل بیماری را از دست دهیم»، از کنترل فرودگاه و نمونه گیری و ارزیابی تمامی مسافران نقلیه هوایی به گچساران خبر داد.
وی در ادامه در خصوص اخبار منتشر شده از پتروشیمی و وضعیت آن گفت: ما پیش از این دغدغه جدی خود نسبت به خطرات احتمالی پتروشیمی و دیگر شرکت های پر تردد را گوشزد کرده ایم و چندین هفته هست که در تمام اظهارات و برنامه ریزی هایمان از خطرات احتمالی این واحد پر تردد خبر داده بودیم. در همین راستا بر اساس نقشه کلونی های پر خطری که ترسیم کرده ایم؛ تیم های سیاری را تشکیل داده و به طور روزانه به بخش های مختلف این واحد بزرگ مراجعه و برنامه داریم تا در یک بازه زمانی مشخص تمامی افراد مشغول در آن را مورد ارزیابی قرار دهیم و در صورت مشاهده افراد با تست مثبت، خیلی سریع نسبت به قرنطینه و یا در صورت لازم تعطیلی بخش های پر خطر اقدام نماییم.
غلامیان همچنین از گرفتن حدود ۱۵۰۰ تست در هفته گذشته تا کنون خبر داد و اظهار داشت که گروه های پشتیبانی و کمیته رهگیری تشکیل داده ایم که در طی آن تاکید ویژه کرده ایم که در صورت مواجهه با هر یک نمونه مثبت، در کمترین زمان ممکن حداقل ده نفر از کسانی که فرد با آن ها ارتباط داشته است مورد ارزیابی  قرار گیرند.
غلامیان در پایان ضمن تشکر از مردم به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی و اداراتی که در این مدت همکاری بسیار خوبی با شبکه بهداشت داشته اند از همه مردم و مسئولین خواست تا در این جنگ سخت با پایبندی به موازین بهداشتی کادر بهداشت و درمان را یاری نمایند.
نام شما

آدرس ايميل شما

محق
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین مدیر شبکه تاریخ گچساران
Iran, Islamic Republic of
ایشان خودش دراین شرایط بحراانی کرونا داره عمل‌های زیبایی بینی را در مرکزبی بی حکیمه انجام میدهددرصورتیکه ایشان بعنوان سکاندارعرصه بهداشت و درمان بایستی جهت جلوگیری ازشیوع بیشتراین بیماری اینگونه اعمال جراحی را کنسل کندتا خودپرسنل بخشهای بیمارستان کمتردرخطرباشندحالابه امیدخدا ویروس که شکست خورد فرصت برای جبران درآمد هست
Iran, Islamic Republic of
با سلام وخسته نباشید لطفاً جلوی مراسم عروسی که هیچ کدام از پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند را بگیرد جهت حفظ سلامتی خود و همشهریان بالاخص کادر درمان همین امروز ظهر از مراسم عروسی در سپاهی کشته گچساران زیر درختان بید گزارش تهیه کنید
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...