تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب : ۴۲۳۹۸۵
کبنا گزارش می‌دهد

بازدید سفیر اتریش از شرکت‌های سینره و زردبند کهگیلویه و بویراحمد ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛
 
 
سفیر اتریش با همراهی رایزن اقتصادی سفارت اتریش در ایران، معاون اقتصادی استاندار و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از واحدهای تولیدی سینره و زرد بند بازدید کرد.
 
سید حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: توسعه واحد تولیدی سینره در دستور کار ما قرار دارد و حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار پیش بینی شده است.
 وی بر حمایت همه جانبه دولت از تولید کنندگان تاکید کرد و گفت: از سرمایه گذاران در بخش‌های معدن، کشاورزی و گردشگری استقبال می‌کنیم.
 معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با حمایت از شرکت‌های تولیدی استان خلاء عرضه و تقاضا را در استان برطرف می‌کنیم.
وی به ظرفیت تولید مواد آرایشی و بهداشتی در استان اشاره کرد و افزود: امید است زمینه همکاری استان با شرکت‌های اتریشی در این خصوص فراهم شود.
اشتفان شُلتس سفیر اتریش در ایران نیز در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: در بازدید کوتاهی که از این شرکت داشتم متوجه شدم که بر پایه دانش بنا نهاده شده و این مسئله بسیار حائز اهمیت است.
 وی عنوان کرد: آمادگی داریم تا پس از بررسی‌های لازم زمینه مشارکت و همکاری با شرکت‌های مختلف این استان فراهم شود.
 گفتنی است 《اشتفان شُلتس》 سفیر اتریش در ایران امروز جهت بررسی ظرفیت‌های حوزه‌های صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرد.
دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شرکت در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان و بازدید از شرکت تولیدی سینره (طبیعت زنده) و زردبند از جمله برنامه‌های این سفر یک روزه بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...