تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲
کد مطلب : ۴۱۷۷۹۴
کبنا گزارش می‌دهد

ستاد انتخاباتی سید قدرت حسینی افتتاح شد / حسینی: ریل‌گذاری جدیدی را بنا می‌نهیم که مردم به آسایش اقتصادی و اجتماعی برسند / 2 اسفند به استخدام‌ نورچشمی‌ها نه می‌گوئیم

۱
کبنا ؛ستاد انتخاباتی سیدقدرت حسینی بحرینی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت افتتاح شد.
به گزارش کبنا از دوگنبدان، عصر امروز پنجشنبه ( 24 بهمن ماه 98) ستاد انتخاباتی سید قدرت حسینی بحرینی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس حوزه انتخابیه گچساران و باشت افتتاح شد.
حسینی در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، اظهار کرد: یک ریل گذاری جدیدی بنا می‌نهیم.
وی در ادامه افزود: فرامین رهبری را در خصوص حل مشکلات اقتصادی و غیره که سال‌هاست معظم له بر روی آن تأکید دارند، ان‌شاء‌الله جهادی به آن عمل می‌کنیم.
وی در ادامه بیان کرد: اگر مسئولان به صورت جهادی برای رفع مشکلات اقتصادی عمل نکنند، مشکلات ما برطرف نخواهد شد.
حسینی اضافه کرد: دلسوزان نظام مصمم هستند از این دوره طوری زیر مجموعه‌ها کار کنند که دیگر مشکلاتی که در شأن و زیبنده مملکت نیست، به وجود نیاید. و مردم شاهد یک اقتصاد پویا و شکوفا باشند. نه اقتصادی که 4 درصدی‌ها را فربه‌تر و قشر مستضعف را ضعیف‌تر کنند. این چه وضعی است که فردی بتواند با رانت میلیاردها تومان تسهیلات بگیرد، اما جوانی برای یک وام ازدواج باید شبانه روز بدود. این خوبیت ندارند و ما همچنین چیزی را نمی‌خواهیم.
این نامزد انتخابات مجلس تأکید کرد: ملت ما شأن و جایگاه‌هاشان بالاتر از این است که به دلیل سهل انگاری برخی در مشکلات اقتصادی غرق شوند. این نظام در بحث امنیت ملی از اقتدار بی نظیری برخوردار است و باید در بحث اقتصادی، شغل‌های پایدار و رونق اقتصادی هم از اقتدار برخوردار باشد. باید با طراحی بسته‌های اقتصادی کارشناسی شده، نگرانی مردم را در بحث اقتصادی کاهش دهیم.
وی با بیان اینکه مجلس آدم‌هایی را می‌خواهد از جنس مردم که درد مردم را بفهمد، خطاب به مردم، اظهار کرد: با شور و شعورتان و با فضل خدا در این انتخابات موفق حواهیم شد، بنده هم به عنوان فرمانبر شما، به عنوان نوکر ملت ان‌شاء‌الله فرمان شما را خواهم برد.
حسینی تاکید کرد: ما در روز رأی گیری به بی‌عدالتی، تبعیض‌های ناروا، استخدام نورچشمی‌ها نه می‌گوئیم.
وی در پایان از حضور مردم تشکر کرد و گفت: دست همه شما برادران را می‌بوسم و قدم‌های بانوان عزیر را گرامی می‌دارم.  ان شالله سوم اسفند موقع غروب صدای شادی و خوشحالی‌تان همینجا شنیده می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
تین بسته های اقتصادی که میگی چه هستند .اگر این طرز فکر شما هیچ مشکلی را حل نمیکند چون بالاتر از مجلس هنوز راهکاری را برای نجات اقتصاد ومشکلات ارائه نکردند فقط میگویند باید اینطور سود ولی چه کسانی باید اینطورهارا حل کنند
Iran, Islamic Republic of
اگه این ریل گذاری مثل ۴ سال دوران نمایندگیتون باشه اوضاع بیریخته سید
مسجد شهیدان گچساران، خونین‌ترین مسجد ایران در نهضت امام خمینی (ره)

مسجد شهیدان گچساران، خونین‌ترین مسجد ایران در نهضت امام خمینی (ره)

بالای سر جنازه که رسیدم. فهمیدم امینی است. حسین امینی متولد اصفهان 19 ساله و ساکن گچساران ...
پشت پرده اهانت به مقدسات

پشت پرده اهانت به مقدسات

سال‌هاست که غرب آن روی سکه خویش که توحش و عدم پایبندی به ارزش‌های انسانی است را بی‌پیرایه ...
واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

رهبری همواره بر ورزش کوهنوردی تاکید دارند، و در این خصوص گفته اند: «کوهنوردی ورزشی است ...