تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب : ۴۲۶۹۴۹
کبنا گزارش می‌دهد

تجمع آبداران کهگیلویه و بویراحمد / / 6 ماه حقوق دریافت نکرده‌ایم، شرمنده زن و فرزندان‌مان هستیم / چرا؟ چه کسی مقصر است ( + تصاویر )

۱۲
۱
تجمع آبداران کهگیلویه و بویراحمد / 6 ماه حقوق دریافت نکرده‌ایم، شرمنده زن و فرزندان‌مان هستیم
کبنا ؛آبداران کهگیلویه و بویراحمد برای مطالبه حق و حقوق‌شان جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند و می‌گویند: ما خودمان را مدافع نظام، انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب می‌دانیم. اما متأسفانه به دلیل سهل‌انگاری بعضی از مسئولان 6 ماه از حقوق ما در این شرایط پرداخت نشده است.
روز گذشته (دوشنبه 5 آبان ماه 99) جمعی از آبداران شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از 6 ماه با وجود شرایط اقتصادی، کرونا و گرانی اجناس و ندانم کاری بعضی از مسئولان آب و فاضلاب حقوقی دریافت نکرده بودند و شرایط کاری آنها تعیین تکلیف نشده بود، چاره‌ای ندیدند. جزء اینکه جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کنند.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000426/nf00426949-1.jpg
به گزارش کبنا، صبح روز گذشته (دوشنبه 5 آبان ماه 99) تعدادی از آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد که هر کدام تجربه چندین ساله (15، 20 و 10 سال) خدمت دارند، جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به منظور حق و حقوقشان تجمع کردند و می‌گفتند، ما خودمان را سربازان نظام، انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب می دانیم، اما نقد داریم از عملکرد مسئولان آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد که جزء وعده‌های عملی نشده، دیگر هیچ کاری برای رفع مشکلات ما انجام نداده‌اند.
یکی از این آبداران می‌گوید: 250 آبدار هستیم که قراردادهای ما بی تکلیف مانده است و هر چه مراجعه می‌کنیم، مسئولان پاسخ درست و درمانی به ماها نمی‌دهند.
وی افزود: بیش از 6 ماه است که حقوق در این شرایط اقتصادی و گرانی اجناس دریافت نکرده‌ایم و مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت قرارداد آبداران هیچ گونه اقدامی تاکنون نکرده‌اند.
آبدار دیگری گفت: ما اگر در اینجا هستیم، فقط برای تعیین تکلیف قراردادهایمان هستیم، بیمه نداریم و زن و فرزند بیمار شوند، نمی‌دانم با کدام دفترچه آنها را نزد پزشک ببریم.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000426/nf00426949-3.jpg
آبدار دیگری که از بخش پاتاوه به یاسوج آمده بود، به شدت از دست مسئولان آب و فاضلاب به ویژه پاسره مدیرعامل این شرکت گلایه می‌کرد و می‌گفت: آن‌ها چگونه می‌توانند، درد ما را بفهمند. وقتی حقوق خودشان را به موقع می‌گیرند.
این آبدار خطاب به مرادیان معاون شرکت آب و فاضلاب که با کت و شلوار قهوه‌ای اتو کشیده و راه راه آمده بود، اظهار کرد، اگر مشکلات حقوقی من برطرف نشود. دست به کارهای دیگری می‌زنیم. شرمنده زن و فرزندان‌مان هستیم.
وی در ادامه گفت: من مطیع نظام و انقلاب اسلامی هستیم. اما از دست مسئولان سهل انگار که وعده توخالی می‌دهند، عاجز شده‌ایم.
آبداران دیگری از شهر دیشموک، بهمئی، گچساران و باشت آمده بودند، آن‌ها می‌گفتند که هر جا مراجعه می‌کنیم، پاسخی دریافت نمی‌کنیم. الان هم مجبور شده‌ایم که به استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کنیم. در خرج و مخارج زندگی‌مان لنگ می‌زنیم. مسئولان فکری به حال ماها کنند که همگی زن و چندین فرزند داریم.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000426/nf00426949-2.jpg
آبدار دیگری می‌گفت: شبانه روز برای تأمین آب شرب مردم تلاش می‌کنیم. الان شایسته نیست که با ماها اینگونه رفتار شود. مسئولانی که نمی‌توانند، کاری برای مردم انجام بدهند. کنار بکشند.
 مسعود مرادیان به سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد کمی دیرتر از مسئول حراست این شرکت در جمع آبداران حاضر شد. او تلاش می‌کرد، با آرامی با آبداران صحبت کند. چند بار هم گفت، می دانم شماها مشکل دارید. از مشکلات اقتصادی هم با خبر هستم. در تلاش هستیم که مشکلات شماها را برطرف کنیم. یکی از آبداران بعد از شنیدن مرادیان گفت: بعضی از مسئولان حرف راست نمی‌زنند.
 در ادامه نماینده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به زودی جلسه‌ای با مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مدیران شرکت آب و فاضلاب، مسئولان سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای رفع مشکل آبداران برگزار می‌کنیم. نمایندگان آبداران جلسات را با برخی از مقامات استانداری برگزار کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
تا موقعی که پاسره رئیس باشه همین کاسه و همین آشه
شهروند
Iran, Islamic Republic of
واقعا جای تاسف دارد.زن بچه هاشون چه گناهی کردن.مدیر کل کار ورود کند.قرارداد درست وحسابی ببندند .چند ماهه خبر اعتراضشون رو میبینم چرا کسی جوابگو نیست؟؟؟
علی بویر
Iran, Islamic Republic of
آبداران کار خاصی نمی‌کنند اینها کار مفیدی انجام نداده‌اند به هیچکس پاسخگو نیستند همیشه آب روستا قطعه کلر هم نمی‌زنند دنبال کار شخصی خود هستند
Iran, Islamic Republic of
پس ازکجا اب میخوری اگه زحمت همین عزیزان نیست
سید
Iran, Islamic Republic of
حالا قدر مهندس لدنی نژادمدیرکل آبفا قبلی رابدانید...که حتی یک ریال از حقوق تمامی کارکنان بدون تاخیر واریزنمیشد...الان به عنوان مدیرکل نمونه تهران بزرگ در حال مدیریت هستن
Iran, Islamic Republic of
واقعا آقای لدنی نژاد و آقای صادق پور عالی بودند حقوق ها را سر موقع می دادند .آقای پاسره نمی تواند مدیریت کند بنظرمن این باید استیفای بده تا حق ما گیرمان بیاد .این فقط به فکر خودش جیب ش هست.
بادغیس
Iran, Islamic Republic of
واقعا آبداران قبلاً کنتور می‌خواندند یا کارهای تعمیراتی انجام می دادند تا حدودی حق داشتند ولی وقتی کنتور خوانی به پیمانکار واگذار شده و تعمیرات وترمیم خطوط هم توسط اداره انجام میشود کلر هم نمی‌زنند و دنبال کار شخصی هستند حراست آب و فاضلاب برود بررسی کند ببیند اینها کجا هستند در شرایط بیماری کرونا چرا کلرزنی نمیکننپ
رضا غغغغغ
Iran, Islamic Republic of
این چه وضعیه؟نیروی انتظامی باید با این تجمع کنندگان برخورد می‌کرد ومانع میشد در این شرایط بیماری این افراد چرا تجمع کردند اینان بیماری را به داخل روستا انتقال میدن
Iran, Islamic Republic of
حتما جیب تورا پر کردند که این طوری حرف می زنی .هر چی که باشه مشکل دارن .آقای پاسره فقط به فکر خودش هست .
ص
Iran, Islamic Republic of
مگه کاری می کنند ،اداره آب و فاضلاب
Iran, Islamic Republic of
شرکت اب وفاضلاب که/برای دوماه تاخیر بهای اب فورا اب را برروی مردم قطع میکنند ولی چطور حقوق این بیچاره ها را نمیدن مگه چه زحمتی متحمل میشوند یه لوله کشی عهد بوقه واب از این کوهها هم سرازیر
United States
وقتی که کسی رئیس بشود فقط به فکر خودش است مثل آقای پاسره
بازخوانی تاریخ ترورهای نافرجام یک آیت الله

بازخوانی تاریخ ترورهای نافرجام یک آیت الله

امروز هفتم آبان سالروز سومین ترور نافرجام سیدحسن طباطبایی معروف به سیدحسن مدرس است. هم ...
انتخابات آمریکا و چشم انداز قیمت دلار در ایران

انتخابات آمریکا و چشم انداز قیمت دلار در ایران

میثم‌ رادپور درباره اینکه اگر ترامپ پیروز شود چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: «همین مسیرادامه ...
رویای ناتمام نامزد حزبی

رویای ناتمام نامزد حزبی

در انتخابات ۱۴۰۰ «کاندیدای اختصاصی» داریم؛ این جمله ای است که این روزها از سوی برخی احزاب ...