تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۱
کد مطلب : ۴۰۷۹۶۷
کبنا گزارش می‌دهد

سه فرماندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر می‌کند

۸
۵
سه فرماندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر می‌کند
کبنا ؛شنیده‌ها حاکی از آن دارد که سه فرماندار استان کهگیلویه و بویراحمد به زودی تغییر خواهند کرد. در محافل گوناگون و گروه‌های مجازی صحبت رفتن دارا کریمی‌نژاد از فرمانداری لنده داغ است، موضوعی که تاکنون هیچ منبع رسمی نه آن را تأیید کرده است و نه رد.
کریمی‌نژاد از نیروهای شناخته شده اصلاح‌طلب می‌باشد و از او به عنوان یکی از فرمانداران موفق یاد می‌کنند. موضع گیری کریمی‌نژاد در مقابل نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و همچنین واکنش فرماندار لنده به نحوه تودیع و معارفه فرمانداران سابق گچساران تا حدودی نظر مثبت استانداری از او روی برگرداند.
از افراد متفاوتی برای جایگزینی کریمی‌نژاد نام‌برده می‌شود.
همچنین نادیا صداقت فرماندار دنا که حدود 10 ماه سرپرست فرمانداری دنا را برعهده دارد، هنوز حکم رسمی او ابلاغ نشده است و گفته می‌شود که غلام‌محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا رضایت چندانی برای ماندن «صداقت» ندارد. علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خرداد 97 تصمیم گرفت که برای اولین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد یک زن فرماندار شود. صداقت از فرمانداران پی‌گیر، پر تحرک و کاری است. در باره تغییر او هیچ حرف رسمی زده نشد.
همچنین زمزمه تغییر فرماندار کهگیلویه به گوش می‌رسد. نیکبخت علی رغم اینکه یک چهره دانشگاهی است  اما نتوانست رضایت استانداری کهگیلویه و بویراحمد و حتی سیاسیون موافق دولت تدبیر و امید در مجلس را  جلب کند. بازدیدهای مستمر نیکبخت از روستا یکی از کارهای خوب او به شمار می‌رود. نیکبخت قوم‌گرایی را کنار گذاشته و پیگیری مستمر کارها، به نتیجه رسیدن پروژه‌ها را در دستور کار قرار داده است. عدم جذب تسهیلات اشتغالزایی یکی از موضوعاتی بود که نیکبخت نتوانست موفقیت چندانی در این حوزه داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین فرماندار تاریخ استان فرمانداری شده فرماندار
دهکند
Iran, Islamic Republic of
همش ضعیف اند و باشت و همش ضعیت تر
همنشین
Iran, Islamic Republic of
ای خدا فرماندار نباید برای رضای خدا و خلق خدا بتونه یک دقیقه حرف بزنه!؟
دیارم چشمه بلقیس
Iran, Islamic Republic of
سلام..ضعیف ترین فرماندار تاریخ استان جناب هادی فتاحی اصل هست که نارضایتی بالای 75درصد از عملکرد ایشان خود میتواند. گواه باشد که جناب آقای استاندار. در به کارگیریه مهره های خود خطاهای زیادی انجام داده.و کاش آقای احمدی تجدید نظر میکرد و اشتباه فاحش خود را جبران میکرد..
Iran, Islamic Republic of
اقای تاجمیری قراره جتنشین خانم صداقت بشه.البته چون انتخابات نزدیکه.
والان
Iran, Islamic Republic of
نیکبخت را داوری . خواهرزاداش را بنام شرکت بیمارستان آورد سرکار حالا در فرماتداری کار می کند این کار کرد فرماندار وهم رئیس شبکه کهگیلویه
Iran, Islamic Republic of
نیکبخت در طول هفته فقط دو روز در دهدشت هست که برای تبلیغ به روستاها میرود!!!!!!!!!! بقیه هفته در یاسوج هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
کریمی ضعیف ترین فرماندار بود کبنا پول گرفتی اینجوری حمایت میکنی
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...