تاریخ انتشار
پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۴۴۲۹۵۸
متن ارسالی؛

پاسخی به مطلب مدیریت گعده‌ای کاظمی جو در دهدشت

سیده فاطمه خطیبی
۱۳
۴
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
پاسخی به مطلب مدیریت گعده‌ای کاظمی جو در دهدشت
کبنا ؛بعد از انتشار مطلبی با عنوان «چند پرده از مدیریت گعده‌ای ایرج کاظمی جو در دهدشت» سیده فاطمه خطیبی،خبرنگار با انتشار مطلبی به آن پاسخی داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛
به گزارش کبنا در این متن آمده است؛
به عقیده نویسنده بی نام و نشان، کاظمی جو گعده‌ای تشکیل می‌دهد که اعضایش از کف خیابان‌ها، کافه‌ها و چهار راه‌ها به ارشاد می‌آیند، بدون سابقه رسانه‌ای خبرنگار می‌شوند تا کارت 200 هزار تومانی خانه مطبوعات را صاحب شوند!
حال از شما می‌پرسیم، مگر جز این است که خبرنگاران باید از بطن جامعه، آمده باشند تا بتوانند درد مردم، سفره خالی و بیکاری جوانان سر چارراه را فریاد بزنند؟ اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ مرزی برای خبرنگار و ناخبرنگار ندارد، نه از خبرنگاران واقعی حمایت می‌کند و نه با خاطیان برخورد، مقصرش تنها مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه است؟
 جهت اطلاع شما به عنوان یک خبرنگار که از نزدیک «کاظمی جو» را دیده‌ام، پرده‌ای برایتان شرح می‌دهم تا متوجه شوید ایشان، علاوه بردورهمی در کبابی‌های حاشیه شهر دهدشت چگونه وقت می‌گذراند.!
کاظمی جو همان کسی است که در ساعات غیر اداری، ترتیب فراهم شدن نشست‌هایی با فرماندارن، خیرین، شهرداران و...برای حمایت از تیم فوتسال بانوان، باشگاه‌های ورزشی آقایان را می‌دهد تا حداقل نشاطی را در شهر محرومان رونق دهد.
فرمانداران و شورای اداری را برای شرکت در اجراهای نمایش‌ها، گالری‌های نقاشی و خوشنویسی جوانان با ذوق و بی حامی کهگیلویه دعوت می‌کند تا کمی از فاصله مسوولان بی مسوول با مشکلات جوانان بکاهد.
مکانی را که متعلق به انجمن خبرنگاران بیگانه با مسائل فرهنگی بود، در اختیار سازمان مردم نهادی می‌گذارد که هیچ ارتباطی با اداره فرهنگ و ارشاد ندارند و ککش هم از اعتراض بی جای خبرنگارن در این مورد نمی‌گزد، اگر مدیریت گعده‌ای واقعاً اینگونه است، مدیران گعده‌ایم آرزوست.!
 اگر بتوان گفت، رسانه‌های کهگیلویه برای یکبار هم که شده است راه درست را رفته‌اند، همان حمایت از «ایرج کاظمی جو» برای مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است، چهره‌ای که با مدیریتش، دوره‌ی درخشان از لحاظ کاری اتفاق افتاد و حجم عظیمی برنامه‌ی فرهنگی و هنری در کهگیلویه برگزارشد.
اما چه افسوس که «موحد» و «هاشمی پور» را یارای مقابله با زیاده خواهی‌های تاجگردون نبود و غلامرضا، گزینه خود را تحمیل کرد تا چرخ اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد همچنان بلنگد.!
از سخن کاظمی جو در آیین تجلیل از خبرنگاران از سوی «عدل هاشمی پور» مشخص است که دل در گرو موحد یا هاشمی پور ندارد، کاظمی چو گفته بود که خوشحالم افرادی که از نظر فکری و گرایش سیاسی مخالفانم محسوب می‌شوند (موحد و هاشمی پور) بر روی من اتفاق نظر داشتند، ولی این را پیشتر در جشنواره مطبوعات در گفت و گو با کبنا عنوان کرده بودم؛ کسی مدیر کل می‌شود که گوش به فرمان نمایندگان و ...باشد و اما من چون این روحیه را ندارم قصدی برای مدیر کلی ندارم.
اینکه کاظمی جو رسانه‌ها را در بند اشخاص دانسته‌اند، امری است که متاسفانه در کل کشور مرسوم است، رسانه‌هایی که نه تنها در بند نمایندگان که در بند مدیران و مدیران کلی هستند که با باج دادن به خبرنگاران تیتر یک رسانه‌های دربندی می‌شوند.
البته در آخر میگویم در یک مورد با شما موافق هستم، بله ماشین پلاک قرمز کاظمی جو مستهلک است، چون شخصاً در آن ماشین نشستم و برای گرفتن گزارشی به توبگری محروم چرام رفتم، وقتی هیچ یک از مدیران کهگیلویه حاضر نشد وسیله‌ای به من بدهد.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد مختاری
Iran, Islamic Republic of
درود
بارها گفته ام و باز، دکتر ایرج کاظمی جو یکی از سرمایه های ارزشمند انسانی ماست که کاش و کاش درک کنیم و ارزشش بداریم .
Iran, Islamic Republic of
ببخشید کجا دکتری و چه سالی اخذ کردند؟؟؟؟
مرادی
Iran, Islamic Republic of
سلام احسنت
حسین تانگو
Iran, Islamic Republic of
قدرت واقعی یک مدیر کل ، اقتدار خود اقای کاظمی جو است که دربند ، بندها نمی افتد ، واین پندها هستند که بندهای بت پرستی و شخص پرستی را می گسلد و این گسل های ساخته شده از این اقتدار با هیچ زمین لرزه ای خم به ابرو نمی اورد بلکه برای استان و فرهنگ باستانی ان که نیاز به حیازت وحفظ ان است آبرو می اورد
دیوجام
Iran, Islamic Republic of
درود بر نگارنده خانم خطیبی ک حقایق بیان فرمودی
صادقی
Iran, Islamic Republic of
بزرگ مرد
رحمان
Iran, Islamic Republic of
پلاک قرمز شبانه روزی زیر پای خودشه،به طور واضح بچه ابتدایی اش را از مدرسه در تایم اداری جا به جا میکند
Iran, Islamic Republic of
.خودت و کاظمی دستتون تو یه کاسه است که اومدی تمجید میکنی
Iran, Islamic Republic of
درود بر سر کار خانم خطیبی،
البته بغض و کینه بعضی از افراد نسبت به دکتر کاظمی جو از سر حسد و ناتوانایی این جماعت نشات گرفته ،و کاظمی جو بیدی نیست که با این بادهای بی هویت بلرزد،
باز هم دست مریزاد عرض میکنم خدمت شما
همشهری
Iran, Islamic Republic of
درود بر خانم خطیبی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
سلام عرض ادب به خدمت اصحاب رسانه
ایا شما خبر نگار ها انطوری که در مورد اقای کاظمی از خود واکنش نشان میدهد به درد دل مردم به مشکلات انها توجه کردید شما رسانه چرا سیاسی گرا مطالب خود را بیان میکنید
ایا شما ها در مورد مشکلات مردم مطلب نوشتید چرا یبار بین مردم نیامدید تا مشکلاتشان را بیان کنید.
خانم خطیبی چرا در مورد سد ابریز که هیچ گونه بودجه ای به ان تعلق نگرفته تیتر نزدید همان سدی که میتواند کلی مشکلات معشیتی فرهنگی ارشاد بر دوش شهرستان بردارد تیتر نزدید متاسفم برا شما امثال شماها باید به خونه داری مشغول باشید نه به خبر نگاری
Iran, Islamic Republic of
کاظمی جو تا منفعتی نداشت قدمی برنمیداشت جریان ۳۰ میلیونی از باشگاه تام گرفت
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
احسنت برتو
ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و ترکمنستان

ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و ترکمنستان

ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و حتی ترکمنستان یکبار ...
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
1