تاریخ انتشار
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸
کد مطلب : ۴۱۸۳۴۴
یادداشت ارسالی:

روشنفکر از نسل آریو برزن

اسماعیل دامیار
۴
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
روشنفکر از نسل آریو برزن
کبنا ؛متن ارسالی: «إِنَّا هَدَینَاهُ السَّبِیلَ إِمَّا شَاکرًا وَإِمَّا کفُورًا» در ابتدای سخن قلم به بیراهه می‌رود و با چه ثقل و سنگینی به حرکت در می‌آید چرا که می‌داند حرکت عظیم و جریان سیال ذهن‌ها و اندیشه‌های زلال فرزندان بویراحمد، دنا و مارگون همیشه قهرمان با مکتوبه ای قابل تقدیر و ستایش نیست، اما از سر دوستی و مودت و عشق وافری که بین ما فرهنگیان و آقای حاج مهدی روشنفکر به عنوان فرهنگی منتخب مردم وجود دارد این انتخاب شایسته، بایسته و قابل تحسین را به ایشان و تمام فرزندان این خاک پرغرور تبریک عرض می‌نماییم.
  جناب آقای دکتر روشنفکر آرای قاطع و غرورآفرین مردم غیور، شجاع، آگاه و همیشه در صحنه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در روز ۲ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ تیر هوشیاری و خدنگ بیداری را بار دیگر به سوی قلب جهانخواران نشانه رفت و با انتخاب حضرتعالی نشان دادند که از شور و شعور شایسته‌ای برخوردارند که همواره شریعت، دین و تواضع را حامی بوده‌اند و به قول یکی از بزرگان «نه تهدید و نه تطمیع نمی‌تواند بر عقل، تشخیص، درایت و کیاست مردم چیره گردد» و مردم بویراحمد، دنا و مارگون و معماران انسان‌ساز با انتخاب «معلمی» از نسل آریوبرزن، یقین داریم تفکر و اندیشه این دوره نیز کمافی سابق در مسیر انقلاب، امام (ره)، ولایت و رهبری پابرجا خواهد ماند. و جهانخواران و دنیا طلبان برای همیشه از چنین انتخاب‌هایی در عذابند چرا که می‌دانند ایشان به عنوان خادم ملت و نماینده طراز انقلاب اسلامی جهت قانون گذاری و نظارت برای سطوح فروملی، ملی و فراملی برنامه‌ریزی خواهند کرد و لحظه‌ای نیز از خدمت به مردم و فرامین ولایت و رهبری و عدول نمی‌کنند. این انتخاب را می‌توان مصداق آیه ۹۶ سوره مبارکه مریم دانست که می‌فرماید: (إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا) آنان که ایمان آوردند و عمل صالح انجام دادند خداوند رحمان محبت آنان را در دلها قرار می‌دهد. آری ما هم رابطه را با خدا تنظیم کنیم تا خدا رابطه ما را با ملت تنظیم نماید.
-------------------------------
 و العاقبة للمتّقین ...
اسماعیل دامیار
دبیر کانون تربیت اسلامی
استان کهگیلویه و بویراحمد
 
نام شما

آدرس ايميل شما

مصیب
United Kingdom
وقتی فامیلشان از دم استخدام کرد متوجه میشی آریوبرزن کیه
هم استانی
Iran, Islamic Republic of
ایبینیم تا چهارسال دیگه.چطوری برعلیه ایشان بنویسی.
شهروند
Iran, Islamic Republic of
به قولا نوش دارو بعد از مرگ سهراب
چطور بعد از پیروزی نویسنده شدید. دنبال چه منفعتی هستید.
وسطب
Iran, Islamic Republic of
انتخاب قومی این همه بزرگ‌نمایی نداره
بزار چند سال بگذره بعد لقب آریوبرزن بزار
الان فقط یک‌معلمی‌هست که معلوم‌نیست چند مرده حلاجه
آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

عضو کمیته کارورزی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به شاخص‌ترین علایم ...
مقابله با کرونا با یک رژیم غذایی ساده

مقابله با کرونا با یک رژیم غذایی ساده

فتح‌الله پورعلی با اشاره به نقش منیزیم در تقویت سیستم ایمنی بدن، اظهار می‌کند: غذاهای ...
سبزه عید بکارید حتی در روزهای کرونایی

سبزه عید بکارید حتی در روزهای کرونایی

20 روز مانده به نوروز زمان مناسبی برای سبز کردن سبزه‌ عید است. کاشت سبزه عید به امید ...