تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳
کد مطلب : ۴۱۲۰۴۹
تحقق گام دوم انقلاب با حمایت فرمانده جوان سپاه فتح از باشگاه فرازبام

می توان بود اگر اراده باشد،می توان خواست اگر دلت بسوزد

سید روح الله احمدی
۱
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
می توان بود اگر اراده باشد،می توان خواست اگر دلت بسوزد
کبنا ؛متن ارسالی؛نقش موثر سپاه در تحقق آرمان های گام دوم انقلاب بر کسی پوشیدی نیست و استفاده از ظرفیت های جوانان در راس مدیریت سپاه های استانی نشان دهنده همین امر می باشد.
با این مقدمه باید گفت حضور هوشمندانه و به موقع فرماندهی جوان از جنس همان جوان های متعهد و دلسوز دفاع مقدس در راس حرم مدیریتی سپاه استان کهگیلویه وبویداحمد و اقدامات و مواضع مردمی وی که مشی مدیریتی "مدیریت بر قلب ها" به عنوان راهبردی مهم و ارزشمند برای پیشبرد اهداف و برنامه های نظام جمهوری اسلامی است می تواند الگوی مناسبی برای سایر مدیران استان باشد که بدانند انچه مهم است رضایت مردم و پربار بودن حضور دارد.
این روزها و در میان تمام بی مهری های که به ورزش استان و شهرستان ها می شود حضور مدبرانه و هوشمندانه فرمانده جوان استان در کنار تیم لیگ برتری هندبال فرازبام دهدشت و ایجاد انگیزه و روحیه در این مجموعه،حضور در جلسات و برنامه های این تیم ،رایزنی برای حل مشکلات هندبال شهرستان با استفاده از ظرفیت های سپاه استان و مهمتر از همه این ها درک جایگاه و ارزش ورزش به عنوان عنصری مهم واساسی می تواند الگویی مناسب برای سایر مدیران باشند که به جای توجه به حواشی و امور غیر مفید به کمک‌ورزش و فرهنگ این استان بیایند تا جوانان این استان بتوانند با درخشش در میدان های منطقه ای ،ملی و بین المللی موفقیت کسب کند و نام و مشکلات و معضلات استان و شهرستان را به گوش همه برسانند.
سردار خرمدل با همیاری و همکاری به موقع با مجموعه هندبال فرازبام خائیز و با ایجاد و تزریق روحیه در بین ورزشگاران و عوامل مدیریتی و اجرایی این مجموعه نشان داد که می توان کمک کرد اگر روحیه باشد،می توان بود اگر اراده باشد،می توان خواست اگر دلت بسوزد و برایت اهمیتی داشته باشد و به راستی اگر کمک و همکاری با ورزش استان هنر مدیریت و درک واقعیت نیست پس چه می تواند باشد؟
هر چه باشد امروز و در حالی که در بیانیه گام دوم انقلاب نقش و حضور جوانان به درستی تبین و مشخص شده حضور سردار خرمدل فرمانده جوان و انقلابی سپاه استان و گام های محکم و قوی ایشان،حضور در میان مردم و کمک به توسعه استان در کنار سایر مدیران،تلاش شبانه روزی،مجاهدت روزانه و درک شرایط ورزش استان خصوصا تیم لیگ برتری و بدون حامی مالی فراز بام خائیز ؛تعریف جامع و کاملی از جوانی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

حامی ورزش
Iran, Islamic Republic of
اکثر مجموعه حالا دست به دامان سپاه شدند/از آقای خرم دل انتظار دارم /سپاه یک نهاد انقلابی و مردمی هست ولی مردمانی که تفکر غرب گرایی دارند نباید بهشون توجه کرد
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...
ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...