تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
کد مطلب : ۴۰۶۶۰۵
در خصوص عملکرد نماینده مجلس مطرح شد

نامه‌ی جوان اصلاح طلب به محمود منطقیان

مجتبی نادری
۱۰
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
کبنا ؛متن ارسالی: جناب آقای منطقیان فعال محترم سیاسی شهرستان کهگیلویه با عرض سلام و آرزوی طول عمرِ با عزت خدمت مبارکتان
چند کلامی را از سر خیر و دلسوزی و نه عناد و دشمنی نسبت به عملکرد نماینده‌ی محترمِ مردم شریفِ شهرستانِ کهگیلویه خدمت شما عارض می‌شوم.
امیدوارم همچون گذشته و با توجه به پیمان فی ما بین اسفند ۹۴، نصایح شما سرلوحه‌ی مدیریت آن جناب قرار بگیرد.
یقیناً مستحضر هستید سردار هاشمی پور با شعارهای پرطمطراقی از جمله من مرد میدان هستم نه مرد سیاست و آماده باش به پتروشیمی، سیمان و معدنِ فلان و .... که هرگز به منصه‌ی ظهور نرسیدند و در وعده‌ی خشک و توخالی باقی مانده‌اند وارد کارگزار رقابت شد و مورد حمایت مقام مبارکتان قرار گرفت.
دادن آن وعده‌ها توانست بخش قابل توجهی از قشر جوان شهرستان، که مدام در استان‌های همجوار جهت گذران زندگی در حال رفت و آمد هستند را به آن نیت که روزی صنعت و تولید شهرستان پویا شود جذب کند. امروز همین جوانان، مطالبه گر تحقق آن شعارها هستند. آمال و آرمان جوانان شهرستان کهگیلویه، رفع محرومیت، ایجاد اشتغال و تجلی یافتن آرزوهای خود و مردم محروم منطقه بود که با هزار امید و آرزو در باد آن همه شعار خوابیدند ولی مسیر حرکت جناب نماینده روز به روز کند و مسیر توسعه و پیشرفت تنگ و دورباطلی از یاس و شکست عیان شد.
هدف مردم و جوانانِ نجیب از اعتماد به آن جناب، پیشرفت، توسعه و رفع محرومیت از چهره‌ی کهگیلویه‌ی محروم بود که بر سر قول خود به ایشان ماندند. اما سه سال از دوران نمایندگی ایشان می‌گذرد ولی وضعیت از گذشته بدتر شده و طاقت‌ها به سر آمده... جناب آقای استاد منطقیان خوب می دانید انتخاب آقای هاشمی توسط مردم به این دلیل بود که ایشان را فردی جهادی می‌دانستند و با باور به تغییر وضعیت گذشته با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد بخصوص جوانان که از ارکان اصلی موفقیت ایشان بشمار می‌آمدند، بهبود وضعیت مدیریتی ضعیف شهرستان کهگیلویه در زمان فرمانداری آقای پوزش، مبارزه با قوم گرایی و توجه ویژه به حق و حقوق روستائیان بوده است. مردم و جوانان در اسفند ۹۴ برای عبور از محرومیت و بر اساس تکلیف و در راستای تحقق وعده‌های هاشمی، حتی گشایش فضای سیاسی و فرهنگی در شهرستان، حل چالش‌های بزرگ اقتصادی، رفع کاستی‌ها، جلوگیری از گسترش قومیت گرایی، گردش نخبگان شهرستان برای استفاده‌ی بهینه از توانمندی نسل جوان و دانش آموخته و استفاده‌ی کامل از ظرفیت‌های نیروی انسانی در مناصب مدیریتی از جناب هاشمی حمایت کرده و در پیروزی وی شریک شدند. ولی متاسفانه پس از سه سال از دوران نمایندگی در کنار وی، شاهد حضور برخی افرادی هستیم که تنها به فکر منافع شخصی و قومی خویش هستند و آرزوهای فردی و محفلی‌شان، جهت گیری آنان را تبیین و ساختارمند می‌سازد.
یکی دیگر از نقدهایی که به عملکرد نماینده وارد هست، در کنار ایشان بعضی‌ها حضور دارند که در سال‌های گذشته با فعالیت سیاسی در کنار سایر نماینده‌ها به دنبال منافع خود بوده و مانع پیشرفت و توسعه‌ی شهرستان می‌شدند. برای این افراد خدمت به مردم و گردش نخبگان و جوانگرایی فاقد هر گونه ارزشی است و هدف تنها رسیدن به منافع مادی و شخصی است.
متاسفانه سابقه‌ی این افراد مشخص هست و تجربه‌ی گذشته‌ی آنها چندان موفق نبوده و در این مدت هرگز رابطان خوبی بین مردم و نماینده نبوده‌اند.
بی گمان نمی‌توان انکار کرد علیرغم تمامی نامهربانی‌ها و رفتارهای نچندان مناسب بعضی مشاوران، این سه سال تجربه‌ی بسیار ارزشمندی بود تا شناخت ما بیشتر و نگاه و رویکردهای ابزاری به امر انتخابات افزون کرد و موجب شد امروز بفهمیم که برخی مدعیان مدیریت جهادی وقتی به صحنه‌ی عمل وارد می‌شوند، بر چه مبنایی عمل می‌کنند. که قطعاً رفاه مردم نیست.... ضمن سپاس و قدردانی از شما بابت حوصله‌ای که به خرج خواهید داد و این مطلب را مطالعه می‌کنید، اینجانب به نمایندگی از مردم خصوصاً قشر جوان و با توجه به تاثیرپذیری شما و امتناع خود و طیفتان از جناب کامرانی و همراهی با جناب هاشمی پور از شما تقاضامندم تا از آقای هاشمی پور بخواهید که از ورطه ‎های تعاملات غیرمنطقی برای قدرت گیری و نبرد بر سر پست‌های مدیریتی خارج از استان دست بردار و به رویکردی مستقل و جهادی متمایل شود و در برابر شعارهای داده شده پاسخگو باشد.
-------------------------------
مجتبی نادری  1397/10/30
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
با شد ابلاغ اوراق لغو می کنم منتظر بمان
اصلاح طلب
United Kingdom
آقای منطقیان در هر سه حوزه ی کهگیلویه، بهبهان و بویراحمد نقش داشت که هر یه به شکست اصلاحات انجامید...
منطقیان فقط به فکر شکست لاهوتی است و در دست گرفتن قدرت.
هرگز خیر و صلاح اصلاحات را در نظر نگرفت...
سعید
Iran, Islamic Republic of
کبوتر با کبوتر باز با باز
کند.
امین
Iran, Islamic Republic of
برادر کی گفته شما به عنوان نماینده مردم خصوصا جوانان حرف بزنید. چرا این اعتماد به نفس بالایی دارید. کامرانی به درد اداره. واقعا اقای لاهوتی.به اصلاح طلبان که امثال کامرانی را یک شبه وارد صحنه انتخابات کرد
همشهری
Iran, Islamic Republic of
باسلام
اتفاقا هاشمی شعارنداد بلکه در عمل کارهای زیربنایی را شروع کرد که میبایست 20 سال پیش شروع میشد که کوتاهی شد .الان ایشان صادقانه وارد میدان شده .قابل حمایت است .
Iran, Islamic Republic of
هدف از نامه اینه که منطقیان از کامرانی حمایت نکرد
کاری نداریم که منطقیان از کی حمایت کرد چون اطلاع دقیق ندارم اما کاملا میدونم کامرانی مال این حرفها نبود ........
سعید
Iran, Islamic Republic of
تو به نمایندگی فقط و فقط خودت می تونی حرف بزنی
یکی از این جوانان منم هستم که کامل مخالف حرفای شما هستم. بعدش اقای منطقیان ادم شریفی هستند اما وقتی نمیتونه اتحادی برا طیف خودشان بوجود بیاورند. پس نمیتوان روش حساب باز کرد.
Iran, Islamic Republic of
لطفا کبنا مغرضانه برخورد نکن پیامی ک حاوی توهین نیست بذارید سلیقه ایی و میلی نذارید
کابردو
Iran, Islamic Republic of
منطقیان تموم شد
غلامی
Iran, Islamic Republic of
جناب نادری از متن نامه ات مشخص است هیچگونه اطلاعی از وضعیت کشور و استان نداری . اصلاحطلبان در کجای این کاره ای هستند که منطقیان و ... کاره ای باشند ؟ بر خلاف گفته ات در ابتدای متن ، هدفت شلکیک به منطقیان بابت حمایت از هاشمی پور است و این نشان است که بعضی به شما تلقین کرده اند و اینگونه بیان میکنید . اصلاحطلبان شهرستان کهگیلویه زمانی از هم پاشید که آقای لاهوتی ساز جدایی را نواخت و علی رغم نشستهای مختلف ریش سفیدان این طیف با ایشون ، مجاب نشد و نتیجه شد این که اکنون میبینیم . موضوع بیکاری و ... که امروزه شاهد آن هستیم یک مشکل ملی است نه منطقه کهگیلویه و استان ما . حل این مشکل کار حضرت فیل است نه این مدیریتی که یا انگیزه ندارند یا میترسند و یا بدنبال منافع شخص هستند . تا زمانی که ما انگشتمان روی ماشه برای جنگ با دیگران هستیم مشکل کشور حل نخواهد شد و بلکه افزایش خواهد یافت .
داریوش ارجمند: من تحت تأثیر دو «علی» هستم؛ علی خامنه‌ای و علی شریعتی

داریوش ارجمند: من تحت تأثیر دو «علی» هستم؛ علی خامنه‌ای و علی شریعتی

درود می‌فرستم به آقای خامنه‌ای، تنها مردی که امروز در مقابل استکبار ایستاده و با شجاعت ...
شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

براساس بررسی‌های انجام شده بیشترین داوطلبان احتمالی به استان آذربایجان شرقی با 501 داوطلب ...
مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

البته ملت عراق روزگار سخت‌تر از این را نیز سپری کرده و در گذشته بارها چه در زمان درگیری‌های ...