تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۳
کد مطلب : ۴۶۹۴۸۶
در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین؛

محسن رضایی: جنگ غزه باعث سرنگونی نتانیاهو و رژیم صهیونیستی می‌شود

۰
محسن رضایی: جنگ غزه باعث سرنگونی نتانیاهو و رژیم صهیونیستی می‌شود
کبنا ؛عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که محور مقاومت، در آینده، نقش بزرگتری ایفا خواهد کرد و رژیم صهیونیستی نیز قطعا در این جنگ، شکست خواهد خورد.
به گزارش کبنا به نقل از مشرق، محسن رضایی دبیر شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد که جنگ علیه غزه، سرنوشت رژیم صهیونیستی و محور مقاومت را تعیین خواهد کرد.
رضایی در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین گفت: محور مقاومت، در آینده، نقش بزرگتری ایفا خواهد کرد و رژیم صهیونیستی نیز قطعا در این جنگ، شکست خواهد خورد.
وی با بیان اینکه هر اندازه رژیم صهیونیستی در غزه نفوذ کند، بیشتر در باتلاق غرق خواهد شد، تصریح کرد: اسرائیل می‌تواند وارد خیابانهای غزه شود، ولی با مقاومت پنهانی روبروست.
تجاوزات رژیم صهیونیستی در حدی شنیع است که حتی صدای آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد را هم درآوده است؛ وی روز گذشته گفت: این جنگ هر روز تعداد تلفات غیرنظامی از جمله زنان و کودکان برجای می‌گذارد و باید متوقف شود. من درخواست خود را برای آتش بس فوری بشردوستانه تکرار می‌کنم
جنگنده‌های رژیم اسرائیل بعدازظهر شنبه به وقت محلی ۲ مدرسه از جمله مدرسه «الفاخوره» در اردوگاه «جبالیا» در شمال غزه را بمباران کردند که طبق آخرین گزارش‌ها تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر در این حمله وحشیانه به شهادت رسیده‌اند.
این مدارس وابسته به سازمان ملل (اونروا) است و آوارگان را در خود جای داده بود که بیشتر آن‌ها کودک هستند. همزمان با این مدرسه، مدرسه «تل الزعتر» نیز هدف بمباران قرار گرفت.
دبیر شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا همچنین پیش‌بینی کرد که این جنگ، باعث سقوط بنیامین نتانیاهو می‌شود و در سالهای آینده نیز شاهد سقوط رژیم صهیونیستی خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه حماس فقط در غزه نیست و پایگاه آن در کرانه باختری و خارج از فلسطین است، عنوان کرد: نیروهای مقاومت لبنان، عراق و یمن هم در کنار حماس هستند.
رضایی با تأکید بر اینکه طی روزهای آینده، جبهه‌های جنگی جدیدی در جنگ علیه غزه باز خواهد شد، تصریح کرد: اگر وضعیت غزه همچنان وخیم شود، نمی‌توان از واکنش جوانان مسلمان جلوگیری کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1