تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۰
کد مطلب : ۴۶۷۰۵۲
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد

پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد زیر ذره‌بین ارزیابان وزارتی

۱
۰
پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد زیر ذره‌بین ارزیابان وزارتی
کبنا ؛معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ازحضور ارزیابان وزارتی جهت رصد پروژه مهر در آموزش وپرورش شهرستانها و مناطق خبر داد.
به گزارش کبنا، محمد جمالی آرند گفت: پروژه مهر نماد فعالیتهای آموزش وپرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است‌ که‌ با حضور ارزیابان وزارتی و استانی تا قبل از بازگشایی مدارس در شهرستان‌ها ومناطق رصد می شود
وی بر ضرورت انجام برنامه‌های نظارتی بر فعالیت‌های بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای برنامه‌ی اعزام ارزیابان به مناطق و نواحی رصد کاستی ها و موانع موجود در مدارس مناطق و نواحی و احصاء و شناسایی آنها و اقدام در راستای رفع آن موانع تا بازگشایی مدارس است.
وی بهینه سازی فضاهای آموزشی، ساماندهی نیروی انسانی، انتخاب و انتصاب مدیران، کلاس بندی، تجهیزات و استفاده صحیح از منابع موجود که باعث بهره وری می شود را به عنوان محورهای شاخص پروژه مهر عنوان کرد.
جمالی با بیان اینکه کار ارزیابی از پروژه مهر آموزش وپرورش شهرستانها و مناطق با دقت انجام می شود بیان کرد: بعد از کار ارزیابان استانی و وزارتی شهرستانها و مناطق برتر آموزش وپرورش در بحث پروژه مهر رتبه بندی و معرفی خواهند شد.
 وی با بیان اینکه ۴۰ نفر ارزیاب استانی از ۱۳ شهرستان و منطقه آموزش وپرورش کار نظارت بر اجرای پروژه مهر را انجام می دهند گفت: فعالیت ارزیابان در شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران و بویراحمد به مدت سه روز و در دیگر مناطق کم جمعیت ۲ روز خواهد بود .
دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از ورود ناظران وزارتی به استان خبر داد وگفت: ناظران وزارتی نیز از فردا 26 شهریورماه با سفر به شهرستانها ومناطق بحث مهم پروژه مهر را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.
نام شما

آدرس ايميل شما

طاها
Iran, Islamic Republic of
الحق والانصاف به نظام مقدس آموزش و پرورش و بچه های مردم رو بدبخت کردنه
کریستیانو رونالدو؛ ۳۶ ساعت در تهران دو سال در عربستان

کریستیانو رونالدو؛ ۳۶ ساعت در تهران دو سال در عربستان

لحظه به لحظه به ورود تیم النصر به ایران نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و این حضور موجی از شور ...
گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

با برگزاری هر دوره کنکور برخی موارد همواره به عنوان بحث‌های حاشیه این آزمون بزرگ مطرح ...
(ویدئو) بوفالوهای پلیس

(ویدئو) بوفالوهای پلیس

برخی از افسران کهنه کار پلیس می‌گویند که بوفالوها می‌توانند بوی یک جنایتکار را از فاصله ...
1