تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۴۶۷۰۱۴
رضایتنامه، قرارداد و آپشن: دوسال 104 میلیارد

گرانترین بازیکن فوتبال ایران افشا شد

۰
گرانترین بازیکن فوتبال ایران افشا شد
کبنا ؛به نظر می رسد که منظور صحبت های قنبرزاده از بازیکن 104 میلیاردی در لیگ امسال، یکی از بازیکنان سپاهان باشد.
به گزارش کبنا، با بالا گرفتن جنگ سپاهان و سازمان لیگ، هر روز اخبار تازه و عجیب و غریبی در حاشیه فوتبال ایران از سوی مقامات رسمی منتشر می شود. امروز منصور قنبرزاده در دو نوبت و در دو برنامه تلویزیونی در مقام پاسخگویی به اتهامات متقابل باشگاه سپاهان پس از بیانیه کمیته انضباطی پرداخت و پس از سوال پیمان یوسفی، مجری برنامه ورزش و مردم، درباره گران ترین رقم قرارداد فوتبال ایران در فصل جدید افشاگری کرد.
بالاترین رقمی که امسال برای خرید یک بازیکن در فوتبال ایران پرداخت شده، 104 میلیارد تومان است که رقمی بیش از 2 میلیون دلار برای 2 سال است. عددی باورنکردنی و عجیب و غریب که البته بخشی از آن بابت دریافت رضایت نامه این بازیکن پرداخت شده است.
1910821
پیمان یوسفی در این باره از قنبرزاده پرسید: بدون اینکه از کسی نام ببریم، اینکه می گویند مثلا پیمان یوسفی نامی قراردادی 50، 80 یا حتی 100 میلیاردی برای دو سال داشته است، آیا این مسائل واقعیت دارد؟

منصور قنبرزاده در مورد بالاترین رقم ثبت شده برای یک بازیکن گفت: الان دولت شفاف‌سازی برای حقوق کارمندان را موظف کرده است. کارمند باید در یک سامانه‌ای هرماه حقوقش مورد بررسی قرار بگیرد. بالاترین رقمی که داشتیم، بازیکنی با رقم ۱۰۴ میلیارد تومان برای دو فصل بوده است. البته بخشی برای رضایت‌نامه باشگاه قبلی بوده است.
نایب رییس فدراسیون این قرارداد را بالاتر از مجموع هزینه‌های دو باشگاه لیگ برتری دانست و گفت: دو باشگاه سازنده پیکان و هوادار که جا دارد از آنها تشکر کنم، جمع هزینه‌شان زیر 100 میلیارد بوده است.

با توجه به اینکه اغلب موضوع بحث به باشگاه سپاهان برمی‌گشت، بعید است که صحبت های قنبرزاده به تیم دیگری مربوط شود و قاعدتا باید از بین خریدهای این فصل سپاهان به دنبال این بازیکن گشت. عیسی آل کثیر، رضا اسدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی به صورت بازیکن آزاد راهی اصفهان شده اند ولی هادی محمدی و رضا شکاری نفراتی هستند که سپاهان برای جذب آنها مبلغ رضایت نامه را پرداخت کرده است.
ضمن اینکه سپاهان برای تبدیل قرارداد پیام نیازمند از قرضی به قطعی، مبلغی را به باشگاه پرتغالی پورتیموننزه پرداخت کرده است. به نظر می رسد اگر صحبت های قنبرزاده در خصوص جذب بازیکن 104 میلیاردی به سپاهان مربوط باشد، باید از بین نیازمند، شکاری و محمدی، به دنبال این بازیکن گشت که بعید به نظر می رسد این بازیکن هادی محمدی باشد.
با توجه به شواهد و قرائن، ممکن است دروازه بان ملی پوش سپاهان این فرد باشد. ستاره ای که سازمان لیگ روی قراردادش انگشت گذاشته و با توجه به رد شدن عدد قرارداد سال اولش با مبلغ 25 میلیارد تومان، باید برای سال دوم تنها 20 درصد افزایش برای قراردادش در نظر گرفته شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

با برگزاری هر دوره کنکور برخی موارد همواره به عنوان بحث‌های حاشیه این آزمون بزرگ مطرح ...
(ویدئو) بوفالوهای پلیس

(ویدئو) بوفالوهای پلیس

برخی از افسران کهنه کار پلیس می‌گویند که بوفالوها می‌توانند بوی یک جنایتکار را از فاصله ...
شفافیت ناکام

شفافیت ناکام

طرح شفافیت، از‌جمله طرح‌های بازمانده از مجلس دهم است که قصه پرغصه‌ای دارد. برای بررسی ...
1