تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب : ۴۶۳۲۸۷
۱۷ خرداد سال ۱۳۹۶، عوامل گروهک تروریستی داعش با حمله به مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر از هموطنان را به شهادت رساندند

انتشار جزئیات جدید عملیات تروریستی داعش در مجلس برای اولین بار / همکاری همراه یکی از نمایندگان با منافقین؛ تصویر چت او را ببینید

۵
۱
جزئیات جدید عملیات تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی/ همکاری همراه یکی از نمایندگان با منافقین
کبنا ؛در حمله سال ۹۶ داعش به مجلس شورای اسلامی، گروهک تروریستی منافقین نقش جمع‌آوری اطلاعات و طراحی عملیات را به‌عهده داشته است.
به گزارش کبنا به نقل از همشهری آنلاین، ۱۷ خرداد سال ۱۳۹۶، عوامل گروهک تروریستی داعش با حمله به مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر از هموطنان را به شهادت رساندند.
پس از گذشت ۶ سال از این حادثه تروریستی، برای اولین بار، جزئیات جدیدی از ابعاد این ماجرا که حاوی اطلاعاتی درباره همکاری منافقین با داعش برای طراحی و اجرای این عملیات است منتشر می‌شود.

بنا بر این گزارش، پیش از حمله تروریستی ۱۷ خرداد سال ۱۳۹۶ داعش به مجلس شورای اسلامی، گروهک تروریستی منافقین از طریق جاسوسی، نقشه‌های ورود و خروج ساختمان‌های مجلس را به‌دست آورده و در اختیار داعش قرار داده و همچنین طراحی عملیات تروریستی را به‌عهده داشته است.
عوامل منافقین اطلاعات مربوط به ساختمان‌ها و مسیرهای ورود و خروج به مجلس را از طریق ارتباط با یکی از کارکنان مجلس به‌دست آورده برای اجرای عملیات در اختیار داعش قرار دادند.
فرد مرتبط با منافقین، از همراهان یکی از نمایندگان مجلس بوده که از طریق فضای مجازی با این گروهک تروریستی مرتبط شده و طی مدت ارتباط، اطلاعات طبقه‌بندی‌شده را در اختیار آنها قرار داده بود.
وی که هم‌اکنون در بازداشت دستگاه‌های امنیتی قرار دارد، در اعترافاتش، به سؤالات سرپل منافقین در خصوص نقشه ساختمان‌های مجلس، راه‌های ورود و خروج و تعداد محافظین هر درب اشاره کرده و گفته می‌شود که بر اساس اسناد و اطلاعات به‌دست‌آمده، نقشه کامل مجلس شورای اسلامی را در اختیار سرپل منافقین قرار داده است.

تصویری از چت فرد یاد شده با سرپل منافقین
یکی از سؤالات مشخص سرپل منافقین ـ به‌منظور جمع‌آوری اطلاعات و طراحی عملیات تروریستی ـ این بوده است که «اگر عملیاتی در مجلس اجرا شود، به‌نظرت باید از کدام درب وارد شد؟» و او نیز در پاسخ، درب مراجعات مردمی را پیشنهاد می‌دهد.
مدت کوتاهی بعد از ارائه نقشه راه‌های ورود و خروج مجلس و اطلاعات مربوط به سطح حفاظت و تعداد محافظین هر درب، عملیات داعش در مجلس شورای اسلامی انجام گرفت که منجر به شهادت و مجروحیت ۲۲ تن از هموطنان شد.
به گزارش تسنیم، در این ماجرا، عملیات تروریستی از طریق ۵ نفر از عوامل این گروهک انجام گرفت که طی آن، عوامل داعش به‌سمت ساختمان مراجعات مردمی رفته ۲۲ نفر از مردم عادی و تعدادی از کارکنان مجلس را هدف قرار دادند که در نهایت منجر به شهادت ۱۷ نفر و زخمی شدن ۵ تن دیگر شد.

گروهک تروریستی منافقین هم‌اکنون در دو مقر رسمی خود در دو کشور اروپایی فرانسه و آلبانی مستقر هستند که مقر منافقین در فرانسه در منطقه اورسورواز در نزدیکی پاریس قرار دارد و مقر آلبانی این گروهک در حومه شهر تیرانا پایتخت آلبانی واقع شده است و همه اقدامات تروریستی و جنایتکارانه این گروهک از این دو مقر اروپایی هدایت می‌شود.
گفتنی است اعترافات عنصر مرتبط با منافقین در مورد ارائه اطلاعات ساختمان‌های مجلس به‌زودی برای عموم منتشر خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
خدا لعنتشون کنه
خود نماینده هم باید جواب پس بده
بصیرت
United Arab Emirates
دوباره چه نقشه ای دارید برای نمایندگان مجلس
هر کاری دوست داشتن به زور به جای نمایندکان
هر طرحی را امضا کردن،
این چه نقشه ای هست خدا میدونه
ولی دیگه همه مردم شمارا شناختند،
واگه چیزی متوجه نشدید نتیجه ای نشد
چون مردم مظلوم شریک ظالم،
تا کسی خم نشود، کسی سوار نمی شود،
انقلاب
Iran, Islamic Republic of
یکی از کسانی که پارسال به جرم همکاری با گروهک منافقین بازداشت شد مگر پسر اقای میرسلیم با ساعت یک میلیارد تومانیش نبود؟
اقای میرسلیم مگه نماینده مجلس نیست؟
اینو که دیگه کل ایران میدونند و متاسفانه میرسلیم بجای تکفیر فرزند خائنش، از اون دفاع میکرد که همکاری پسرش با گروهک منافقین از روی سادگی ایشان بوده و نه از روی عمد... این توجیه میرسلیم مسخره نیست؟
محمدولایی
United States
بنده خدا::::: هر ادم بیسوادی فقط یه بار برود مجلس یا هر کجای::::: دیگر راهو پیدا میکنه:::: معلومه شناخت ما ها از دشمنان خیلی کمه::::: دشمن تمام ژنهای ایرونیها را::: در اختیار دار
United Kingdom
خدا ان شاله هر که به وطنش ،مردمش،شهدا خیانت کرد به بدترین درجات مرگ برسه
با چقدر پول و چقدر طلا میشه مملکتت رو بفروشی
آذری جهرمی: دکتر ظریف را یکی از «کنشگران مرزی» ایران امروز می‌دانم؛ او فرزند ایران است

آذری جهرمی: دکتر ظریف را یکی از «کنشگران مرزی» ایران امروز می‌دانم؛ او فرزند ایران است

آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت روحانی از با انتشار متنی در حمایت از محمد جواد ظریف نوشت ...
آقای قالیباف! شما و این همه صداقت و صراحت و شجاعت؟

آقای قالیباف! شما و این همه صداقت و صراحت و شجاعت؟

محمد مهاجری خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: سخنان‌تان درباره اینکه مدیران کشور هر ...
چرا تنش‌ها بین طالبان و ایران ناگهان به نقطه انفجار رسید؟

چرا تنش‌ها بین طالبان و ایران ناگهان به نقطه انفجار رسید؟

تورک فرهادی، تحلیلگر افغانستانی مستقر در ژنو با بیان اینکه هرگونه درگیری بین افغانستان ...
1