تاریخ انتشار
يکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۴۵۷۳۷۷
معاون سیاسی استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

عادی انگاری خطر اصلی شیوع کرونا است

۰
عادی انگاری خطر اصلی شیوع کرونا است
کبنا ؛معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد مهم ترین خطر متوجه استان در شیوع سویه جدید کرونا را عادی انگاری دانست و تاکید کرد در خصوص رعایت دستورالعمل ها و تزریق دز یادآور نباید غافل شد.
به گزارش کبنا، وی با بیان اینکه، انجام واکسیناسیون علیه بیماری کووید۱۹ بسیار مهم بوده با قدردانی از تلاش کادر درمان، پزشکی، پرستاری و خدماتی که در سنگر نخست مقابله با کرونا بوده و هستند گفت: تزریق واکسن به معنای پایان بیماری کووید۱۹ نیست.
سیدجواد هاشمی مهر در ستاد کنترل ایمنی بیماری های بازپدید و نوپدید اظهار داشت: ۲ شهر استان در وضعیت زرد قرار گرفته است و امیدواریم با رعایت شیوه نامه ها، دستورالعمل های بهداشتی و تزریق واکسن یادآور شاهد شرایط بهتر و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شویم.
وی افزود: تداوم روند بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی قطعا در موج کرونا اثر گذار است و انتظار داریم مردم و مسئولین با رعایت بیشتر، مانع شروع و شیوع سویه جدید و پیک کرونا شوند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: اکنون که به لحاظ واکسن و دارو و درمان شرایط کشور مطلوب است و شش نوع واکسن برای مقابله با کووید ۱۹ در کشور تولید می گردد باید همچنان شیوه نامه ها رعایت شود.
هاشمی مهر تصریح کرد: به اندازه کافی انواع واکسن در استان ذخیره داریم.
وی با تاکید به اینکه در مدارس استان شیوه نامه ها بیشتر رعایت شود، اظهار داشت: مردم همچنان با حساسیت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله‌ گذاری را در راستای کاهش بیماری کرونا رعایت کنند.
هاشمی مهر گفت: انواع سویه بیماری کووید ۱۹، آنفلوآنزا  و یا شبه سرماخوردگی  وجود دارد و در صورت ابتلا و مشکوک بودن باید به پزشک مراجعه شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: مسئله کرونا در مدارس بیشتر مورد توجه باشد و صدا و سیما و رسانه ها اطلاع رسانی لازم را در خصوص کووید ۱۹ و سویه های آن داشته باشند.


 
نام شما

آدرس ايميل شما

نرخ تورم بالای ۴۰ درصد باقی می‌ماند

نرخ تورم بالای ۴۰ درصد باقی می‌ماند

مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص لایحه بودجه ۱۴۰۲پیش بینی کرده است که با فرض تداوم وضعیت موجود،...
تذکرات مهم محسن رنانی: هیچ‌چیز در کشور سر جایش نیست

تذکرات مهم محسن رنانی: هیچ‌چیز در کشور سر جایش نیست

محسن رنانی عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان، در پاسخی به درخواست مرکز پژوهش‌های ...
شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی مطالبات خود از رئیس جمهور را بیان کنند

شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی مطالبات خود از رئیس جمهور را بیان کنند

با توجه به اینکه رئیسی به زودی به کهگیلویه و بویراحمد سفر خواهد کرد، شهروندان می‌توانند ...
1