تاریخ انتشار
جمعه ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب : ۴۵۲۳۰۰
امام جمعه موقت گچساران توضیح داد

پای لیست پُر ابهام استخدام پتروشیمی گچساران به خطبه‌های نماز جمعه کشیده شد

۴
۰
پای لیست پُر ابهام استخدام پتروشیمی گچساران به خطبه‌های نماز جمعه کشیده شد
کبنا ؛امام جمعه موقت گچساران به لیست منتشر شده در خصوص استخدام در پتروشیمی واکنش نشان داد و  گفت: رزندان این شهر را همه به صورت مساوی فرزندان خودمان بدانیم و آزمون و امتحان به حق برگزار کنیم تا عدالت رعایت شود.
به گزارش کبنا، حجت الاسلام رشیدی کیا در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت‌های این هفته اظهار کرد: یکی از موارد تقوا این است که انسان مؤمن نسبت به شعار‌های اسلامی توجه کافی داشته باشدو از بالاترین نوع تقوا نیز تقوای دل است، امروز هرجا در هر جمع و مکانی کلمه شیعه به ذهن بیاید بلافاصله این ذهن به صورت ناخودآگاه به سمت ابا عبدالله الحسین علیه السلام می‌رود.
وی افزود: مسیر خدمت به امام حسین علیه السلام عالی‌ترین درجه انسانیت است و برای ساعتی "حربن یزید ریاحی" در کنار امام حسین علیه السلام قرار گرفت و عاقبت نیز جزء شهدای کربلا شدند.
امام جمعه موقت گچساران ادامه داد: فردا شنبه روز تکریم از شخصیتی بزرگ همچون مرحوم" آیت الله طالقانی" اولین امام جمعه تهران در دوران انقلاب است، و روز یکشنبه نیزسالروز ترور دومین شهید محراب "آیت الله مدنی" توسط بدخواهان و منافقین در ۲۰شهریوماه سال ۶۰ است.
حجت الاسلام رشیدی کیا گفت: نکاتی دارم نسبت به برخی مواردی که این روز‌ها اتفاق می‌افتد آنهم عجیب و غریب، رهبر معظم انقلاب فرمودند که مراقب باشید که جای شهید و جلاد با هم عوض نشود، متأسفانه برخی خودشان را به شکلی زیبا در انظار عموم بزک می‌کنند که انسان می‌بیند که آیا بهتر از این‌ها هم خداوند مخلوق دارد.
وی افزود: شب گذشته ملکه انگلیس مُرد، و از جمله کسانی بود که مستقیماً چه در دوران قبل از انقلاب و چه دوران انقلاب در امورات کشورمان دخالت داشت، ملکه انگلیس از کودتای ۲۸مرداد و تا به امروز در قطره قطره خون شهدای ما دخالت داشت و جنایات انگلیس به رهبری این شخص به هیچوقت قابل بخشش نیست.
امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد: بنابراین اعلام انزجار از چنین سیاست‌های خبیثانه و شخصیت‌هایی این گونه وظیفه هر فرد مؤمنی است چرا که انگلیس همیشه منبع نکبت، تهدید و فساد برای مردم منطقه از جمله ایران اسلامی بوده است.
حجت الاسلام رشیدی کیا اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه یک قیچی‌اند. امروز نیز به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و فتنه‌های آن‌ها نیز یکی پس از دیگری نقش برآب شده است.
وی افزود: امام جمعه پدر معنوی شهرستان است و داد زدن، تکلیف و وظیفه و حق اوست و مسئولین هم تا می‌توانند تلاش کنند و مسئول در مکتب اسلامی نباید راه برود باید برای خدمت به مردم بدوند و از هیچ کوششی نیز دریغ نکنند.
امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد: مسأله اربعین یک مسأله جهانی است و توقع داریم از دولتمردان کشورمان برای نشان دادن این عظمت به دنیا مشکلات را مرتفع کنند و با دولتمردان عراقی جلساتی برگزار کنند تا مشکلات زوار نیز هرچه زودتر نیز برطرف شود.
حجت الاسلام رشیدی کیا گفت: الان از سراسر دنیا زوار در پیاده روی اربعین شرکت می‌کند، هرچند امکانات محدود است اما همت‌ها محدود نیست.
امام جمعه موقت گچساران بیان کرد: این روز‌ها لیست‌هایی در فضای مجازی منتشر شده بود به صورت پیشنهادی، آنهم برای اشتغال برخی افراد در پتروشیمی گچساران، خیلی از افراد تکلیف کردند که کار خوبی کردند، اما اگر بی‌اخلاقی بوده و واقعاً هم صحت نداشته، پس دروغ و تهمت است و بیاید جمعش کنید.
وی افزود: اما اگر این لیست وجود خارجی ندارد و برای کوبیدن طرف مقابل است پس درست نیست چرا که ما همه انسانیم و اگر واقعاً چنین لیست‌هایی هم چه در دوره قبل و چه الان هم موجود بوده که مایه شرم و تأسف است.
امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد: بنابراین فرزندان این شهر را همه به صورت مساوی فرزندان خودمان بدانیم و آزمون و امتحان به حق برگزار کنیم تا عدالت رعایت شود اینکه در منطقه ما دائماً شائبه وجود دارد که چی شد و چی نشد واقعاً فاجعه بار است.
نام شما

آدرس ايميل شما

Romania
آیا واقعا دیگر مردم و جوانان حق حیات ندارند ایا شعار های اقای حسینی پور مبنی بر عدالت و مبارزه رانتخواری و ویژه خواری مصادره ارزش های انقلاب بود آیا چهره دیگر پشت نقاب ارزش ها پنهان بود..
سعید محمدی
Iran, Islamic Republic of
به نام خدا
جای فرزندان جانباز و ایثارگر در این لیست خالیست و هیچ کدام از اعضای این لیست پدارنشان از جبهه و جنگ نیستند و به جای سیاسی کاری به دنبال رفع مشکلات روحی و جسمی خود و آثار باقی مانده از دفاع مقدس هستند.نه دنبال نماینده رفته و نه توان جلسات خصوصی دارند فقط و فقط دنبال ارامش هستند.
Romania
مردم به پای جامانده رای دادند ....
حیدرزاده
Iran, Islamic Republic of
اسامی را شفاف اعلام کنید
45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

مهاجرت نخبگان، يکي از مصائب کشوري به‌حساب مي‌آيد که امروزه با کمبود نيروي جوان و مولد ...
ماجرای پیچیده آدم‌ربایی وحشتناک در مشهد!

ماجرای پیچیده آدم‌ربایی وحشتناک در مشهد!

ساعت ۶ صبح روز گذشته فردی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ماجرای آدم ربایی همراه با کتک کاری ...
آقازاده‌های پروازی!

آقازاده‌های پروازی!

جدیدترین ترکش موج در جریان انتقادات از فرزند مهاجرتی مسئولین بعد از تاکید رئیس‌جمهور ...
1