تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب : ۴۵۱۴۹۴
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خبر داد؛

پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در گچساران / پلمپ 13 واحد صنفی / دستگیری ۶۰ نفر به جرم سرقت

۰
پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در گچساران / پلمپ 13 واحد صنفی / دستگیری ۶۰ نفر به جرم سرقت
کبنا ؛
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
به گزارش کبنا، سرهنگ "ارسلان خادمیان" امروز چهارشنبه (26 مردادماه 1401) در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در سطح شهر با هماهنگی مرجع قضائی به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: در اجرای این طرح ماموران ۴۱ نفر قاچاقچی، ۲۲ نفر معتاد و ۳ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و 247 دستگاه انواع خودرو و ۱۳ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.
خادمیان تصریح کرد: در ادامه این طرح ۶۰ نفر به جرم سرقت و ۶۵ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۱۹۸ مورد حکم جلب اجرا و ۳۶ قبضه اسلحه گرم کشف و ضبط گردید.
وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین و مقررات ، از ۵۱ واحد صنفی بازدید که تعداد 13 واحد صنفی بدلیل عدم رعایت موازین قانونی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی  پلمپ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند،خاطرنشان کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم شریف شهرستان گچساران در سال ۱۴۰۱ همچنان ادامه دارد و تاکنون موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته ایم و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

«اصلاح قانون انتخابات» موضوعی که بسیاری از صاحب‌نظران و سیاسیون در انتظار تحقق آن هستند....
بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

اصول‌گرايي و اصلاح‌طلبي، در غياب احزاب مدرن و داراي کار ويژه‌هاي مرسوم در قاموس علم سياست،...
سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

توزیع قطره چکانی لوازم خانگی، نبود کالای باکیفیت مناسب، گرانی و نبود تنوع در بازار لوازم ...
1