تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۴۵۱۴۳۷
در بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آمده است:

سوپرانقلابی دهه شصت به بلندگوی غرب سلطه جو و داعش خونخوار مبدل شده است/ اصلاح‌طلبان نمی‌توانند در تاریکخانه سکوت پنهان شوند و از کنار این رسوایی موسوی به سادگی بگذرند

۵
۰
اصلاح طلبان باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند
کبنا ؛اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامی انقلاب اسلامی و وفادار به امام راحل معرفی می کنند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند.
به گزارش کبنا به نقل از مشرق، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در محکومیت اقدام موهن و کینه‌توزانه میرحسین موسوی در توهین به مدافعان حرم، بیانیه‌ای صادر کرد.در این بیانیه آمده است:
 یک بار دیگر میرحسین موسوی در ایامی مقارن با عاشورای حسینی با انتشار نوشته ای تحت عنوان مقدمه ای بر " ترجمه عربی بیانیه های جنبش سبز" در مقابل باورهای دینی و انقلابی ملت ایران ایستاد و بغض و کینه دیرینه خود را نسبت به اصول و ارکان بنیادی انقلاب اسلامی نشان داد.
 بار اول خرداد ۸۸، موسوی در حالی که هنوز رای گیری انتخابات پایان نیافته بود خود را با " اختلاف زیاد" رئیس جمهور خواند و با این قانون شکنی در برابر رای مردم ایستاد و با " اردو کشی خیابانی" و تخریب و آتش زدن اماکن و اموال عمومی و حمله به مساجد، شیرینی مردمسالاری دینی و حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای را در کام ملت ایران تلخ کرد و سپس در عاشورای همان سال با آتش زدن خیمه های عزاداری حسینی و حمله به عزاداران، دشمنی خود را با اعتقادات و مقدسات مردم آشکار ساخت.
 این بار نیز در نوشته اخیر خود به دفاع از غرب و بعضی کشورهای عربی منطقه برخاسته و مدافعان حرم را سرزنش کرده و درصدد تخریب چهره روشن شهیدانی مانند قاسم سلیمانی و شهید حسین همدانی برآمده است. موسوی در دهه شصت یک سوپرانقلابی چپ گرا بود که با گرایش های سوسیالیستی خود در اقتصاد دم از عدالت خواهی می زد تا جوانان و دانشجویان را به سوی خود جلب و جذب کند. او که آن روزخود را مخالف سرسخت امپریالیسم غرب معرفی می کرد، امروزآشکارا سنگ غرب و ارتجاع منطقه یعنی آمریکا و گاو شیرده او را به سینه می زند و به نیروهای مقاومت در منطقه اعتراض می کند که چرا کاری می کنند که " غرب" آن را نمی پسندد!
 اگر قرار بود ملت ایران دست به کاری که غرب با آن مخالف است نزند، اصلا نمی بایست انقلاب می کرد. پیداست او با همین استدلال مردم مظلوم فلسطین نیز را که در دفاع از سرنوشت و سرزمین خود در برابر غرب و رژیم صهیونیستی ایستادگی می کنند ملامت و محکوم می کند.
 او این واقعیت روشن را عمدا فراموش می کند که داعش را همین غرب و آمریکایی ها به وجود آورده اند و موسوی حتی اقرار هیلاری کلینتون و ترامپ را بر اینکه داعش با پول و پشتیبانی آمریکا ایجاد شده نادیده می گیرد و مدافعان حرم و شهید سلیمانی و شهید همدانی را مقصر می داند و کسانی مانند شهید همدانی را که سالها دور از وطن در مقابل خونخواران سنگدل داعشی و حامیان آنها ایستاد و جان خود را بر سر دفاع از امنیت ایران و ملت ایران فدا کرده است را " سردار بی افتخار" می نامد.
 کافی است به یاد شکوه حضور مردم همدان در تشییع پیکر حاج حسین همدانی بیفتد و یا حضور ملت ایران را پشت سر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در نظر آورد تا بداند چه اندازه با آرمان های ملت ایران فاصله دارد.
 کیست که نداند هدف نهایی غرب از حضور در منطقه ما و حمایت از داعش، نابودی مقاومت و اجرای نقشه های شوم استکباری غرب در کشورهای اسلامی است؟ و کیست که نداند امروزه میرحسین موسوی، یعنی همان سوپرانقلابی دهه شصت به بلندگوی غرب سلطه جو و اسرائیل غاصب و داعش خونخوار و سلطنت طلبان منفور مبدل شده است.
 میرحسین موسوی باید بداند و البته می داند که ملت ایران با تجربه تاریخی از مشروطیت تا پیروزی انقلاب اسلامی و از پیروزی انقلاب تا امروز راه خود را در اعتقاد به حکومت دینی و پیروی از آرمان های امام خمینی و رهبری آیت الله خامنه ای انتخاب کرده است. غرب رسواتر از آن است که بتوان ملت ها را از مقاومت در برابر سلطه گری غربیان بازداشت.
 اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامی انقلاب اسلامی و وفادار به امام راحل معرفی می کنند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند. موسوی امروزه آشکارا بلندگوی قاتلان شهید سلیمانی و شهید همدانی و شهید اسکندری و صدها هزار شهید مومن و فداکاری است که در انقلاب اسلامی جان عزیز خود را در راه دین و دفاع از میهن و امنیت مردم ایران فدا کرده اند.
 سکوت حامیان موسوی قطعا از نظر ملت ایران به معنی رضایت آنان از مواضع موسوی است. آنها نمی توانند در تاریکخانه سکوت پنهان شوند و از کنار این رسوایی به سادگی بگذرند. میانه حق و باطل راه سومی وجود ندارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
موسوی در کنار مردم و مطالبات آنها مانده است.
Romania
چرا اصولگرایان موضعشان را با منافقین مشخص نکردند چرا اصولگرایان از منافقین حمایت کردند موضع اصلاح طلبان مشخص است هرکس ذره ای با ارمانهای علمی و عملی انقلاب و شهدا زاویه داشته باشد یا ذره ای تظاهر به دینداری کند و در عمل مقید و معتقد نباشد اصلاح طلب نیست چون خود خدا اصلاح طلب بود پیغمبر ان را جهت اصلاح جامعه بشری مبعوث کردند امام حسین علیه السلام جهت اصلام امت جدش پیامبر ص به شهادت رسید هرکس با اصلاح مخالفت کند یا زاویه داشته باشد به جنگ خدا برخاسته است چون هر لحظه انسان و جامعه نیازمند اصلاح جهت تقرب به خدا و قوانین و محکمات اسلامی است
Iran, Islamic Republic of
میرحسین موسوی نظر خودش را کفته مگه قراره همه مانند اوفکر کنند
Iran, Islamic Republic of
راس فتنه احمدی نژاد است که برای خودش آزادانه می چرخد و به ریش ملت می خندد 13سال حصر بی دلیل و بدون محاکمه بس است
Iran, Islamic Republic of
لطفا اصولگرایان موضعشان را با منافقین مشخص کنند
سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد ...
1