تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۴۵۱۲۸۹
سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی؛

افزایش دوباره حقوق بازنشستگان

۱
۰
افزایش دوباره حقوق بازنشستگان
کبنا ؛روز گذشته اعضای دولت پس از پایان نشست هیأت وزیران در جمع خبرنگاران حضور یافتند و خبرها و اطلاعات متنوعی را برای اطلاع افکار‌ عمومی ایرانیان مطرح کردند. وزیر ارتباطات از این مسأله گفت که چگونه دیپلماسی فعال دولت سیزدهم باعث شد سرانجام ماهواره خیام با استفاده از یک ماهواره‌بر روسی به فضا پرتاب شود. وزیر اقتصاد هم از کاهش نرخ تورم در تیرماه گفت و از انتشار اطلاعات غلط در رسانه‌ها انتقاد کرد. وزیر نفت از تحریم‌ناپذیر بودن فرآورده‌های نفتی و برنامه درازمدت دولت برای جلوگیری از خام‌فروشی گفت و رئیس کل بانک مرکزی هم به مردم تأکید کرد که بانک‌ها موظف هستند ظرف 10 روز پس از تکمیل ثبت‌نام، وام ازدواج را ارائه دهند. آنچه می‌‌خوانید، گزارشی است از اظهارات وزرا در حاشیه جلسه روز گذشته هیأت دولت...
​​​​​​​زاهدی وفا: افزایش حقوق بازنشستگان با چراغ سبز هیأت امنا
سرپرســــــت وزارت کار روز چهـــــارشنبه در حــــاشیه نشــــست‌ هیأت دولت در جمع خبرنگــــاران دربـــــاره آخــــرین وضـــــــعیت مستمری بازنشستگان گفت: با تأکید رئیس جمهور اختیارات هیأت وزیران به وزرای عضو هیأت امنای تأمین اجتماعی تفویض شده است که این وزرا بر اساس اختیارات خود در چارچوب پایداری منابع و منابع سازمان تأمین اجتماعی نسبت به مستمری سایر سطوح بازنشستگان، اصلاح را پذیرفتند. زاهدی وفا ادامه داد: از آنجا که بخشی از این منابع به صورت تعهدی است و لازم است به صورت منابع نقدی تبدیل شود با نمایندگان بازنشستگان جلساتی داشتیم که پیشنهاد بسیار خوبی ارائه کرده‌اند و این پیشنهادات بررسی شد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: هفته آینده هم نشست دیگری با نماینده بازنشستگان خواهیم داشت و در نشست سراسری آنان که هفته دیگر برگزار می‌شود شرکت خواهیم کرد.
زاهدی وفا تصریح کرد: این اصلاح بر مستمری اجرا و این مطالب به تفصیل در نشست هفته آینده با خبرنگاران بیان می‌شود. وی در پاسخ به اینکه آیا تصمیمات هفته آینده نهایی و اجرایی می‌شود، گفت: تصمیم اتخاذ شد و اجرایی شدن این تصمیم احتیاج به صحبت با بازنشستگان و نمایندگان  آنها دارد که اجرایی خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمدولایی
Iran, Islamic Republic of
افزایش را از کشوری ولشکریها گرفته اند ::::: نصفه و نیمه ای را به دیگر صندوقها داده اند :::: مثلا آلان شده فوق لیسانس آ. پ. برابر با کارگر زیر پنجم ابتدایی :::::::: ضمن اینکه نسبت به تورم هیچ بازنشسته ای نباید زیر دوازده تومان دریافتی داشته باشد ::::::: مدیریت قوی و کارآمد و باتجربه ازنیست می تواند ::::::وجود بسازد :::تازه پیگیریهای شبانه روزی رسانه بود :::: که دولت و مجلس را از خواب مصلحتی بازنشسته ها توجیح کرد :::که جاداره بازنشسته ها از شون تقدیر کنند :::: روز خبرنگار مبارک باد
دختری از استان محروم که رتبه اول کنکور تجربی شد

دختری از استان محروم که رتبه اول کنکور تجربی شد

فرناز حسن زاده: عربی و معارف ۱۰۰ درصد، ریاضیات ۹۵.۶ درصد، فیزیک ۹۵.۶ درصد، ادبیات ۹۴....
رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

از بین ۴۰ داوطلب برتر کنکور امسال، تنها ۲ نفر یکی در مدرسه دولتی و دیگری در مدرسه نیمه‌دولتی ...
معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

«آمریکا با یک معمای راهبردی وقتی در مورد ایجاد ثبات در تنگه تایوان صحبت می شود رو به ...
1