تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب : ۴۴۹۴۰۱
مدیرعامل موسسه بسیجیان کشور گفت:

افزایش سهمیه بیمه زوج های نابارور کهگیلویه و بویراحمد به ۵ هزار زوج

۰
افزایش سهمیه بیمه زوج های نابارور کهگیلویه و بویراحمد به ۵ هزار زوج
کبنا ؛مدیرعامل موسسه بسیجیان کشور در آئین کلنگ‌زنی درمانگاه مهر شفاء دهدشت گفت: تمرکز این موسسه در حوزه مددکاری بر افزایش جمعیت و بحث ناباروری است، با توجه به افزایش زوج‌های نابارور تلاش بر این است سهمیه بیمه زوج‌های نابارور استان کهگیلویه و بویراحمد از۷۰۰ زوج به 5 هزار زوج افزایش یابد.
به گزارش کبنا، محمدعیسی مالمیر افزود: با کلنگ زنی این درمانگاه، تاکنون ۱۲۵ درمانگاه خدماتی بسیجیان در کشور احداث شده است.
وی خدمات این موسسه‌ها را در زمینه‌های درمان، بیمه، مددکاری و آموزش به جامعه بسیجیان عنوان کرد.
مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور فعالیت این موسسه را از سال ۱۳۷۵ عنوان کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۰۲ درمانگاه عملیاتی و ۳۰ درمانگاه در حال ساخت و تجهیز هستند.
مالمیر افزود: با توجه به ابلاغ نقشه اعتلای بسیج توسط رهبر معظم انقلاب، سازمان بسیج طی دو برنامه عملیاتی پنج ساله تعداد درمانگا‌ه‌ها از ۱۰۲ به ۵۰۰ درمانگاه افزایش می یابد.
وی ابراز امیدواری کرد؛ درمانگاه مهر شفا دهدشت طی دوسال آینده به بهره‌برداری برسد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت هم در این آیین گفت: درمانگاه مهر شفاء دهدشت واقع در کمربندی دوم با زمینی به متراژ ۱۴۰۰مترمربع در سه طبقه با ۱۲۰۰متر زیربنا احداث خواهد شد.
حمزه محقق‌زاده افزود: این درمانگاه به همت موسسه تامین مسکن بسیجیان و مشارکت ادارات شهرستان در تامین زمین و حمایت‌های ویژه استانی انجام شد و در بخش‌های عمومی، تخصصی، دندان‌پزشکی، داروخانه، فیزیوتراپی و خدمات پرستاری و سونوگرافی ارائه خدمات خواهد داد.
وی بیان کرد: ما در کهگیلویه نیازمند توجه ویژه موسسات دولتی و خصوصی در حوزه درمانی هستیم که نیاز است در این زمینه تلاش‌های بیشتری انجام می شود.
محقق‌زاده گفت: با رایزنی‌ با موسسه تامین درمان بسیجیان و بنیاد تعاون بسیج، ۱۵ میلیارد تومان برای احداث آن در نظر گرفته شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...
خوانشی از مسیر یک کابینه

خوانشی از مسیر یک کابینه

درست یک سال از زمانی که جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور، 28 خرداد را به‌عنوان روز برگزاری ...