تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۴۴۹۳۷۰
سرپرست اداره صمت استان خبر داد:

توزیع 20 هزار تن محصول سیمان کهگیلویه و بویراحمد بصورت هفتگی در بورس

۰
توزیع 20 هزار تن محصول سیمان کهگیلویه و بویراحمد بصورت هفتگی در بورس
کبنا ؛
ششمین جلسه ستاد فرعی تنظیم بازار استان با حضور سرپرست اداره کل صنعت ،معدن وتجارت ، نمایندگان دو کارخانه تولید سیمان یاسوج و مارگون، نماینده اتاق اصناف مرکز استان و اتحادیه مصالح ساختمانی، نماینده بخش کالای کارگزاری آگاه و سایر اعضای کارگروه برگزار شد.
به گزارش کبنا، سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در حاشیه این جلسه گفت: با وجود دو کارخانه بزرگ تولیدی صنعتی سیمان در استان نباید شاهد گرانی این کالا درسطح استان باشیم.
کریم روزبهان اضافه کرد: با توجه به عرضه محصولات فولاد، پتروشیمی، سیمان و  اقلام کالایی دیگر انتظار می رود شفافیت عرضه و تقاضا مطلوب تر باشد و نه تنها کمبود نداشته باشیم بلکه تولیدات بیشتر و عرضه محصولات با قیمت و نوسان کمتری به دست مصرف کنندگان برسد.
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت افزود: بالغ بر 20 هزارتن از محصول کارحانجات تولیدی سیمان به صورت هفتگی و از طریق بورس توزیع می گردد که گاها مشکلات افزایش قیمت ناشی از ابطال معاملات فروش در بورس می باشد و خود کارخانجات نقشی در این زمینه ندارند.
روزبهان در پایان یادآور شد: براساس گزارش نماینده بخش کالای کارگزاری آگاه در استان بیش از 95 نفر کد بورسی اخذ نموده که حدود 5 نفرمدیریت توزیع را در سطح عرضه به عهده دارند و بین عاملان خرده فروش توزیع می نمایند که در آینده نزدیک کدهایی که بدون مجوز واحد صنفی و پروانه کسب فعال باشند با هماهنگی دستگاه های نظارتی در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان ابطال خواهند شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...
خوانشی از مسیر یک کابینه

خوانشی از مسیر یک کابینه

درست یک سال از زمانی که جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور، 28 خرداد را به‌عنوان روز برگزاری ...