تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸
کد مطلب : ۴۴۹۲۷۶
در یک برنامه ورزشی؛

کنایه تلویزیون برزیل به تیم ملی فوتبال ایران

۱
۰
کنایه تلویزیون برزیل به تیم ملی فوتبال ایران
کبنا ؛یک برنامه ورزشی برزیل، تیم ملی ایران را در میان ۱۴ تیمی قرار داد که نه جایی در مراحل پایانی مهمترین رویداد فوتبالی جهان خواهد داشت و نه شگفتی‌ساز می‌شود.
به گزارش کبنا به نقل از تسنیم، برنامه تلویزیونی «Sportv» برزیل به بررسی وضعیت کلی تیم‌های حاضر در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخت و از مدعیان قهرمانی این جام از نگاه کارشناسان خود نام برد.
این برنامه، تیم ملی ایران را در میان ۱۴ تیم «توریست» مسابقات نام برد که نمی‌توانند خود را به مراحل نهایی جام جهانی برسانند. تیم‌های کاستاریکا، عربستان سعودی، کانادا، مراکش، قطر، تونس، کره جنوبی، استرالیا، آمریکا، مکزیک، غنا، ژاپن و کامرون نیز سایر تیم‌های توریست بازی‌ها از نگاه «Sportv» به شمار می‌روند!
کارشناس این برنامه برزیلی در مورد این تیم‌ها گفت: دشوار است که یکی از این تیم‌ها را در چالش قهرمانی جام جهانی بدانیم. عربستان سعودی در انتخابی جام جهانی بالاتر از ژاپن و استرالیا قرار گرفت و ایران رتبه‌ای بهتر از کره جنوبی کسب کرد. با این حال هر دو (عربستان و ایران) نمی‌توانند جایگاهی در میان تیم‌های شگفتی‌ساز داشته باشند.
تیم‌های ملی اکوادور، ولز، لهستان، دانمارک، صربستان، سوئیس، سنگال و اروگوئه، از نگاه برنامه فوق می‌توانند شگفتی‌ساز باشند. کرواسی، پرتغال، هلند، بلژیک، انگلیس و اسپانیا نیز نامزد‌های قهرمانی جام جهانی محسوب می‌شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

هستی
Iran, Islamic Republic of
من موافقم
نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...