تاریخ انتشار
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰
کد مطلب : ۴۴۸۵۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد توضیح داد

استعفای دسته‌جمعی کارکنان اداره کار استان یزد

۳
۲
استعفای دسته‌جمعی کارکنان اداره کار
کبنا ؛روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در رابطه با استعفای دسته‌جمعی کارکنان این اداره توضیح داد.
 به گزارش کبنا، صبح امروز خبر رسید حدود بیست نفر از نیروهای رسمی و پیمانی ادارات تابعه اداره کار استان یزد، استعفای دسته‌جمعی داده‌اند.
 این نیروها در نامه‌ای که امضا کرده‌اند به افزایش ده درصدی حقوق در سال جدید اعتراض کرده و عنوان نموده‌اند این دستمزدها کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد.
محمدتقی شفیع پور (روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد) در این رابطه به ایلنا گفت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد همیشه در راستای صیانت از روابط کار، جان و مال نیروی انسانی وحمایت از جامعه زحمتکش و خدوم کارگران و تعاونگران قدم برداشته است. پرسنل زحمتکش این اداره این موضوع را جزو اهداف کلان خود می‌دانند ولی با افزایش تورم و مشکلات موجود و فشارهای اقتصادی زیادی که برای پرسنل به وجود آمده است، تعدادی از همکاران در راستای اعلام و اعتراض صنفی خود اقدام به استعفای دسته جمعی نموده‌اند.
 مدیر روابط عمومی این اداره کل عنوان کرد: در حال حاضر تمامی همکاران مانند گذشته با تمام قوا در راستای اهداف سازمانی در حال خدمت رسانی به جامعه هدف هستند و هیچ خللی در خدمت رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وجود نیامده است.
 وی ادامه داد: امیدواریم با نگاه ویژه دولت و مجلس، طرح همسان سازی حقوق کارکنان دولت بزودی تحقق یابد و دستگاه‌هایی مانند تعاون، کار و رفاه اجتماعی که خدمات مختلفی را به جامعه ارائه می‌کنند ولی حقوق و مزایای نسبتاً کمتری به پرسنل آنها پرداخت می‌گردد، از مزایای این طرح برخوردار شوند.
 به گفته وی، روز گذشته (یکشنبه) جلسه چند ساعته‌ای با برخی از معترضین بابت حقوق و مزایا در دفتر مدیرکل اداره کار استان یزد برگزار شده و رایزنی‌ها جهت حل مشکلات این کارکنان صورت گرفته است.
نام شما

آدرس ايميل شما

جمالی
Iran, Islamic Republic of
فقط همین خدوم خطاب کردن وانقلابی بودن و....پدر مردم را درآورده است
Iran, Islamic Republic of
خاک توی سرتان با افزایش حقوقی که دادید . شهرداری شاهرود اضافه کاری و تعطیل کاری کارگراشو حذف کرد تا افزایش حقوق تاثیری نداشته باشه . مملکت داغونی داریم
علی
Iran, Islamic Republic of
جناب وزیر خواهشن اداره کار استان کردستان شهرستان سنندج خواستیم اعتصاب کنیم تو رو خدا ی فکری ب حال ما بکن بابا داریم جون میکنیم اخه این چه حقوقیه مستأجریم گرونی ولا ب هیچی نمیرسم صبح تا بعدازظهر داریم با جون و دل خدمت رسانی میکنیم رحم کنید به نیروهاتون خواهشن
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...