تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۲
کد مطلب : ۴۴۳۵۸۷
در حاشیه بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان شهید جلیل یاسوج مطرح شد

( فیلم ) استاندار کهگیلویه و بویراحمد: از سیاسیون می‌خواهم به دنبال سیاسی کردن دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نباشند / توصیه‌های احمدزاده به مسئولان دانشگاه

۱۸
۲
( فیلم ) استاندار کهگیلویه و بویراحمد: از سیاسیون می‌خواهم به دنبال سیاسی کردن دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نباشند / توصیه‌های احمدزاده به مسئولان دانشگاه
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از بیمارستان شهید جلیل یاسوج، گفت: دانشگاه علوم پزشکی جایی تخصصی بوده و محل سیاسی کاری نیست.
به گزارش کبنا، شامگاه یکشنبه (26 دی‌ماه 1400) سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه شهرام مهدوی‌مطلق فرماندار شهرستان بویراحمد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و برخی مسئولان استانی و شهرستانی از بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج بازدید کرد.
      
 در این بازدید سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد  با تسلیت شهادت حضرت ام‌البنین (س) گفت: هدف از این دیدار تقدیر و تشکر از مجموعه کادر بهداشت و درمان و پزشکی استان علی‌الخصوص بیمارستان شهید جلیل که مدت‌ها مرکز درمان بیماران کرونایی بوده و در این زمینه موفق عمل کردند است اگر اقدامات این بیمارستان نبود ممکن بود روند درمان بیماران طولانی شود و تلفات زیادی در بیماری کرونا بدهیم.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از کادر بهداشت و درمان همه مناطق استان، بازدید از بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج را سرآغازی برای دیدار از همه بیمارستان‌های استان دانست و اظهار کرد: در این دیدارها با مشکلات بیمارستان‌های استان آشنا می‌شویم و علاوه بر اینکه تلاش می‌کنیم این مشکلات رفع شود، پیگیر خرید تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها برای تسریع در بهبود بیماران می‌شویم.
 وی بیان کرد: اعتبارات خوبی به بیمارستان‌هایی که در سطح استان در حال احداث هستند اختصاص داده شده و بیمارستان‌های همه شهرستان‌های استان تا پایان سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری کامل می‌رسند که خبر خوبی بوده و بیانگر پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان است.
مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی شرایطی ایجاد کند تا بیمارستان‌ها، جزء بخش‌های دانشگاه قرار گیرد و متخصصین بیشتری به استان بیایند، عنوان کرد: در مجموع وضعیت بهداشتی درمانی استان رضایت‌بخش است اما کافی نیست و هنوز نسبت به برخی شهرهای همجوار عقب‌ماندگی داریم و تجهیزات کافی برای بیماران در اختیار نداریم که وزارت بهداشت باید به استانی مانند ما توجه کند البته می‌توانیم از اعتبارات استانی بخشی از تجهیزات مورد نیاز را خریداری کنیم، استان به آمبولانس نیاز دارد که به همراه رئیس دانشگاه این موضوع را پیگیری می‌کنیم و در دیداری با وزیر بهداشت درخواست‌های استان را مطرح می‌کنیم تا امکانات بیشتری به استان اختصاص داده شود.
 احمدزاده به کمبود امکانات و تجهیزات بیمارستان‌های سایر شهرستان‌ها اشاره و عنوان کرد: اعتبارات لازم برای خرید تجهیزات بیمارستانی سایر شهرستان‌ها فراهم شود، ضمن اینکه از رئیس دانشگاه می‌خواهم گلایه‌مندی و مشکلاتی که در جابه‌جایی کادر درمانی و پزشکی وجود دارد را مدیریت کند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود از هرگونه سیاسی کاری و سیاسی بازی در حوزه درمان انتقاد کرد و گفت: از جریان‌هایی که به دنبال حاشیه هستند می‌خواهم در حوزه بهداشت و درمان ورود نکنند چرا که یک حوزه تخصصی است خودم می‌بینیم کسانی که هیچ تخصصی ندارند به حوزه دانشگاه ورود کردند از آنها می‌خواهم کادر پزشکی را درگیر مسائل حاشیه‌ای نکنند و موجب یاس و ناامیدی مردم نشوند. وی با اشاره به جایگاه مهم و حساس دانشگاه علوم پزشکی افزود: تمرکز دانشگاه تنها بر روی بهداشت و درمان و پیشرفت علمی استان باشد اگر دانشگاه بخواهد وارد مسائل سیاسی شود هم به خودش آسیب می‌زند و هم استان آسیب می‌بیند، از مجموعه دانشگاه و سیاسیون می‌خواهم به دنبال سیاسی کردن دانشگاه نباشند، البته به معنای این نیست که دانشجویان با سیاست آشنا نباشند.
 مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه حوزه بهداشت و درمان سیاسی نشود، خطاب به سیاسیون گفت: اجازه دهید پزشکان در محیطی امن به درمان مردم بپردازند ما هم در استان و در مرکز کشور پیگیری می‌کنیم تا این حوزه به امکانات و تجهیزات مورد نیاز مجهز شود.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فضای فیزیکی مناسب بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت: بخش‌های جدید در این بیمارستان راه‌اندازی شده که اقدام ارزشمندی است انتظار داریم این امکانات در سایر شهرستان‌های بزرگ استان دیده شود و پزشکان متخصص در این شهرستان‌ها هم مستقر شوند. 
احمدزاده با بیان اینکه برخی از شهرستان‌ها گلایه‌مند هستند که پزشکان متخصص ندارند، افزود: شهرستان‌های استان فراموش نشوند اگر نیاز باشد در تهران پیگیری می‌کنیم تا سایر شهرستان‌های در زمینه پزشک متخصص کمبودی نداشته باشند.
 مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد آینده استان در حوزه بهداشت و درمان را با راه‌اندازی بیمارستان‌های چرام، لنده و بهمئی درخشان توصیف کرد و گفت: اعتبارات این بیمارستان‌ها در سفر رئیس جمهور تأمین شده و دانشگاه به دنبال خرید تجهیزات باشد تا بیمارستان‌های با تجهیزات کامل به بهره‌برداری برسند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت بهداشت و درمان در مناطق محروم استان گریزی زد و گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در سفر به منطقه سیلاب و کلوار از نزدیک مشکلات مردم را دید علاوه بر این مردم چاروسا، دیشموک و زیلایی گلایه داشتند که به امکانات پزشکی دسترسی ندارند. 
مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: گلایه مردم چاهن در زیلایی نبود امکانات و خانه بهداشت بود نیاز است که پایگاه سلامت و مرکز اورژانس برای مردم این مناطق دیده شود. وی عنوان کرد: هنوز به لوداب، چیتاب و مناطق محروم کهگیلویه، بهمئی، گچساران و باشت و سایر مناطق استان سفر نکرده‌ایم اما اگر اوضاع بهداشتی و درمانی این مناطق شبیه سیلاب و کلوار و بقیه مناطق است با احداث پایگاه بهداشت دسترسی مردم به پزشک و امکانات پزشکی تسهیل شود.
 احمدزاده با قدردانی مجدد از کادر پزشکی و درمانی در همه مناطق استان که جهادی در بیماری کرونا به درمان مردم پرداختند گفت: با اقدامات صورت گرفته به جای اینکه این بیمارستان از بیماران کرونایی پُر شود فقط چند نفر بیمار کرونایی در بیمارستان بستری هستند تا این بیمارستان در مرکز استان به سمت تخصصی شدن و ارائه خدمات تخصصی در سطح عالی پیش برود که خبر بسیار خوبی است.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حمایت کنیم تا همه بخش‌های بیمارستان فعال شود، تصریح کرد: بیمارستان در مسیری قرار بگیرد که با درآمدزائی بتواند خود را اداره کند، باخبر شدم بخش جراحی قلب تعطیل شده است، خیلی ناراحت شدم، اجازه ندهیم سایر بخش‌ها از جمله بخش‌های فوق‌تخصصی تعطیل شوند. مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه تعداد پزشکان به خصوص در شهرستان‌ها برای ارائه خدمت بهتر به مردم افزایش یابد، خاطر نشان کرد: اگر بخشی از بخش‌های بیمارستانی با مشکل مواجه شد به ما اطلاع دهید تا ورود کرده و مسئله را پیگیری کنیم و اجازه تعطیلی بخشی را ندهیم.

بیشتر بخوانید:

بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان شهید جلیل یاسوج ( + تصاویر )


انتقاد شدید فرزند شهید از رئیس و معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: موقع حقوق که می شود می گویند شما که رایگان اومدید، حقوق نیست! / 15 روز تمام با وجود بیماری کرونا کار می کردیم، یک روز مرخصی به ما ندادند / به ما قول تبدیل وضعیت را دادند اما به سرانجامی نرسید
نام شما

آدرس ايميل شما

بنگرو
Iran, Islamic Republic of
استاندار محترم زمانی میتونی اعلام بفرمائید که وضعیت درمان استان رضایت بخشه/ دیگه برای اعمال سرپایی مردم استان سرگردون شهرهای همجوار نشن. ان شاءالله که با همت شما و دولت مستقر از این وضعیت بحرانی عدم وجود متخصص و کمبود امکانات بهداشتی نجات پیدا کنند.
علی
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب استاندار محترم و ریاست دانشگاه علوم پزشکی
محمد
Iran, Islamic Republic of
در این دو سال کرونایی باید از فرمانده خوب و قدر جبهه سلامت تقدیر و تشکر کرد ،،،که با قاطعیت جلوی زیاده خواهی و باج دهی به افراد غیر متخصص ایستاد
احسنت بر جناب دکتر یزدان پناه
درود بر جناب دکتر احمدزاده استاندار محترم
شهامت
Iran, Islamic Republic of
درود
دکتر ارسلان محمدی
Iran, Islamic Republic of
درود
انصافا باید به ریاست محترم دانشگاه که در این مدت مورد انتقاد غیر متخصصین بود و فشارهای زیادی به ایشان وارد کرده بودند،ولی زیر بار هیچ کدام نرفت تبریک و خسته نباشید گفت
احسنت بر این مدیریت و احسنت بر این شهامت
محمدی
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر جناب دکتر احمدزاده
که اتمام حجت کردن با برخی افراد غیر متخصص
ایشان از عملکرد ریاست دانشگاه راضی هستن
و مطمئنن تصمیم رو ایشون می گیرن
زیاد دیگه به خودتون فشار نیارین
حوزه بهداشت با جان عزیزانمان رابطه مستقیم دارد ،،،جناب دکتر یزدان پناه نشان دادند که به هیچ جریان سیاسی باج نمیدن و سلامت جامعه براشون مهمه
هر مدیری هم که بیاد چه انقلابی چه غیر انقلابی ،چه با عملکرد خوب چه بد
خیلی ها بهش حمله میکنن و قبولش ندارند
کهگیلویه و بویراحمد همیشه همین بوده که هست
درود
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
درود
Noshin
Iran, Islamic Republic of
با سلام.
کادر درمان و مجموعه پرسنل خواهان عوض شدن ریاست و تیم مدیریتی فعلی بخاطر قومیتت گرایی، سیاست زدگی، رفتار های تبعیض آمیز، فساد اداری و... هستند. خواهشمند ایم این روند یاس و نا امیدی کادر را درک و سامان دهید
علی
Iran, Islamic Republic of
Noshin,شما نمیتونید به جای همه ی کادر درمان نظر بدین
اگر انتقادی هست به نام خودتون بیان کنید نه با اسم کلی کادر درمان
چون ما که جز کادر درمان هستیم از عملکرد ایشان راضی هستیم
Iran, Islamic Republic of
شما لابد هم طایفه ای ایشون هستین
حسین
Iran, Islamic Republic of
باسلام محضر استاندار بقول ولایی و انقلابی خدمتتان عارض ایم که میدونی علوم پزشکی از همه جا سیاسی تر هستش همین فردی که در کنارت نشسته از پارسال این موقع تا الان حدود 400 نفر را غیره قانونی بکار گزاشته از یک طایفه خاص حالا جواب مطالبات مردم را کی با ید پاسخگو باشد ......
Iran, Islamic Republic of
جناب استاندار مگر می شود خودتان قوم و خویش بازی کنید و دیگران را از سیاسی بازی منع کنید.
مرادی
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر هر دو عزیز جناب استاندار محترم و ریاست دانشگاه
جناب دکتر احمدزاده نشان دادن که سلامت مردم خیلی براشون اهمیت داره و این اجازه رو به سیاسیون نمیدن که در این حوزه دخالت و ورود کنند
احسنت بر این هوش و ذکاوت
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
افرین
خوشمان آمد،،،،
Iran, Islamic Republic of
متعجم از ناکرده کار وتشکر از رابطه ساز و منع از بکارگیری فامیل تبار چون شحنه بیدار است قلندر خواب. شب ماهتاب و گینه شلال بسیار
شهرام صفایی
Iran, Islamic Republic of
خدا حفظ کند جناب دکتر یزدان پناه را
دو ماه پیش پدرم بر اثر بیماری کرونا و ۸۰درصد درگیری ریه تا حد مرگ رفت
و من به دفتر ایشان مراجعه کردم
و با پیگیری ایشان و رفع کمبود اکسیژن و دارو حالشان خوب شد
تا همیشه ممنون و دست بوس ایشان هستم
شهرام صفایی زیلایی
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار دوببمارستان جدید خوب در گچساران هست که بدون استفاده است مردم گچساران از شما انتظار دارن دوببمارستان فوق تخصصی مثل سوختگی وتروما دراین دو شهر. راه اندازی کنین مردم ازبس توجاده ها واسه درمان به شهرهای دیگه رفتن خسته شدن توگردنتون هست اجازه ندین بیت المال هدر بره
محیط بان
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای استاندار به داد محیط زیست استان برسید...
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...
فایل های مرتبط